RE: Donacija sperme (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


ksanja -> RE: Donacija sperme (29.11.2013 12:18:24)

drage i dragi,
hvala na ovim informacijama. jako su dragocene.
da li postoji mogućnost da mi neko privatno napiše koje su cene i procedura na klinici u skopju?

hvala unapred,
srdačan pozdrav svima




serpica -> RE: Donacija sperme (29.11.2013 13:56:44)

Zene svaka vam cast za ovako nesto,ja vam iskreno skidam kapu i divim vam se[sm=smiley1.gif] ono sto bih ja da pitam,izvinjavam se ako nije za temu,ali uvek me je zanimalo,da li donori sperme imaju svoju decu,odnosno da li se sterilisu posle davanja ili tako nesto? Pitanje je mozda glupo ali sta ako recimo donor ima svoju decu i recimo neka zena iz istog grada rodi njegovo dete,ta deca su u krvnom srodstvu i sta ako se upoznaju,zavole,vencaju?[sm=zmeden.gif] mislim da je ovo jedini razlog zbog kojeg se ne bih usudila na ovako nesto.




tallguy -> RE: Donacija sperme (20.6.2014 23:20:57)

Da li je ovaj thread pravo mesto za pitanje o donaciji sperme. Naime, ja sam zainteresovan da budem donator. Ako nije, molio bih Vas da izbrišete poruku.




Didy -> RE: Donacija sperme (21.6.2014 0:57:09)

IZVORNA PORUKA: serpica

Zene svaka vam cas_t za ovako nesto,ja vam iskreno skidam kapu i divim vam se[sm=smiley1.gif] ono sto bih ja da pitam,izvinjavam se ako nije za temu,ali uvek me je zanimalo,da li donori sperme imaju svoju decu,odnosno da li se sterilisu posle davanja ili tako nesto? Pitanje je mozda glupo ali sta ako recimo donor ima svoju decu i recimo neka zena iz istog grada rodi njegovo dete,ta deca su u krvnom srodstvu i sta ako se upoznaju,zavole,vencaju?[sm=zmeden.gif] mislim da je ovo jedini razlog zbog kojeg se ne bih usudila na ovako nesto.


Negde sam čitala da deca čiji je tata donor moraju da provere da li su u krvnom srodstvu pre nego što odluče da imaju decu s nekim. To je obavezna procedura. Time se izbegavaju baš takve situacije. I mislim da se strogo pazi da se "materijal" šalje u udaljenije krajeve, ne u isto mesto, niti u rodno mesto donora.




Alekssanders -> RE: Donacija sperme (17.8.2015 21:40:55)

Bio bih donor sperme zenama koje hoce da rode i parovima koje zele dete.Znam koliko to znaci.Imam odraslog sina.Sve zene zainteresovane,kao i parovi mozemo razgovarati.pozz Alekss




brakus65 -> RE: Donacija sperme (14.9.2015 13:17:24)

Ukoliko želiš da postaneš mama, htela bi na VTO ili na donaciju spreman sam da krenemo zajedno.




Cobi -> RE: Donacija sperme (4.12.2015 13:28:01)

Potencijalni donator sperme, na raspolaganju.




Rodman -> RE: Donacija sperme (27.7.2016 18:51:23)

Stojim na raspolaganju, sto se tice doniranja sperme.




Anoniman -> RE: Donacija sperme (23.10.2016 14:12:08)

Pozdrav svima. Ova tema nije aktivna veće neko vreme, ali nadam se da ću je ja ponovo aktivirati :)
Imam 41 godinu, nemam partnera već skoro godinu dana usled nesrećnih životnih okolnosti, a mislim da mi je krajnje vreme da se ostvarim i kao majka pošto to jako želim. Donacija sperme mi je jedina mogućnost, čitam forume i posećujem sajtove klinika, ali još ništa nisam počela konkretno da radim. Ima li još neke žene u sličnoj situaciji, pošto sam praktično bukvalno sama u ovome?




Rodman -> RE: Donacija sperme (23.10.2016 18:19:20)

Ne znam koliko ce ti znaciti ova informacija... Pocetkom Septembra je pisalo u jednim novinama, da ih sad ne reklamiram, da ce uskoro zakonom biti regulisano doniranje spermatozoida i embriona, kao i formiranje banke sperme. Ne znam koliko se odmaklo od tada. Srecno Kiki, kao i ostalim pripadnicama zenskog pola, u svom poduhvatu. ;)




Anoniman -> RE: Donacija sperme (23.10.2016 18:52:36)

Čitala, ali kao i sve kod nas, potrajaće verovatno dok se to stvarno i ne desi. Hvala na lepim željama :)




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]