|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Donacija sperme
29.11.2013 12:18:24   
ksanja
drage i dragi,
hvala na ovim informacijama. jako su dragocene.
da li postoji mogućnost da mi neko privatno napiše koje su cene i procedura na klinici u skopju?

hvala unapred,
srdačan pozdrav svima

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Donacija sperme
29.11.2013 13:56:44   
serpica
Zene svaka vam cast za ovako nesto,ja vam iskreno skidam kapu i divim vam seuser posted image ono sto bih ja da pitam,izvinjavam se ako nije za temu,ali uvek me je zanimalo,da li donori sperme imaju svoju decu,odnosno da li se sterilisu posle davanja ili tako nesto? Pitanje je mozda glupo ali sta ako recimo donor ima svoju decu i recimo neka zena iz istog grada rodi njegovo dete,ta deca su u krvnom srodstvu i sta ako se upoznaju,zavole,vencaju?user posted image mislim da je ovo jedini razlog zbog kojeg se ne bih usudila na ovako nesto.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu ksanja)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Donacija sperme
20.6.2014 23:20:57   
tallguy
Da li je ovaj thread pravo mesto za pitanje o donaciji sperme. Naime, ja sam zainteresovan da budem donator. Ako nije, molio bih Vas da izbrišete poruku.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Donacija sperme
21.6.2014 0:57:09   
Didy
IZVORNA PORUKA: serpica

Zene svaka vam cas_t za ovako nesto,ja vam iskreno skidam kapu i divim vam seuser posted image ono sto bih ja da pitam,izvinjavam se ako nije za temu,ali uvek me je zanimalo,da li donori sperme imaju svoju decu,odnosno da li se sterilisu posle davanja ili tako nesto? Pitanje je mozda glupo ali sta ako recimo donor ima svoju decu i recimo neka zena iz istog grada rodi njegovo dete,ta deca su u krvnom srodstvu i sta ako se upoznaju,zavole,vencaju?user posted image mislim da je ovo jedini razlog zbog kojeg se ne bih usudila na ovako nesto.


Negde sam čitala da deca čiji je tata donor moraju da provere da li su u krvnom srodstvu pre nego što odluče da imaju decu s nekim. To je obavezna procedura. Time se izbegavaju baš takve situacije. I mislim da se strogo pazi da se "materijal" šalje u udaljenije krajeve, ne u isto mesto, niti u rodno mesto donora.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Donacija sperme
17.8.2015 21:40:55   
Alekssanders
Bio bih donor sperme zenama koje hoce da rode i parovima koje zele dete.Znam koliko to znaci.Imam odraslog sina.Sve zene zainteresovane,kao i parovi mozemo razgovarati.pozz Alekss

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Donacija sperme
14.9.2015 13:17:24   
brakus65
Ukoliko želiš da postaneš mama, htela bi na VTO ili na donaciju spreman sam da krenemo zajedno.

(odgovor članu Alekssanders)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Donacija sperme
4.12.2015 13:28:01   
Cobi
Potencijalni donator sperme, na raspolaganju.

(odgovor članu brakus65)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Donacija sperme
27.7.2016 18:51:23   
Rodman
Stojim na raspolaganju, sto se tice doniranja sperme.

(odgovor članu Cobi)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Donacija sperme
23.10.2016 14:12:08   
Anoniman
Pozdrav svima. Ova tema nije aktivna veće neko vreme, ali nadam se da ću je ja ponovo aktivirati :)
Imam 41 godinu, nemam partnera već skoro godinu dana usled nesrećnih životnih okolnosti, a mislim da mi je krajnje vreme da se ostvarim i kao majka pošto to jako želim. Donacija sperme mi je jedina mogućnost, čitam forume i posećujem sajtove klinika, ali još ništa nisam počela konkretno da radim. Ima li još neke žene u sličnoj situaciji, pošto sam praktično bukvalno sama u ovome?

(odgovor članu Rodman)
  Direktna veza do poruke: 84
   RE: Donacija sperme
23.10.2016 18:19:20   
Rodman
Ne znam koliko ce ti znaciti ova informacija... Pocetkom Septembra je pisalo u jednim novinama, da ih sad ne reklamiram, da ce uskoro zakonom biti regulisano doniranje spermatozoida i embriona, kao i formiranje banke sperme. Ne znam koliko se odmaklo od tada. Srecno Kiki, kao i ostalim pripadnicama zenskog pola, u svom poduhvatu. ;)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Donacija sperme
23.10.2016 18:52:36   
Anoniman
Čitala, ali kao i sve kod nas, potrajaće verovatno dok se to stvarno i ne desi. Hvala na lepim željama :)

(odgovor članu Rodman)
  Direktna veza do poruke: 86
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here