|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zašto deca ne slušaju roditelje?
7.8.2017 13:13:40   
krin 40
Dobro mća je još.Moja je velika.Seva očima kao da bi me zadavila.Ne zarezujem ja to uopšte

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Zašto deca ne slušaju roditelje?
7.8.2017 13:17:16   
emicaa
Ma vraga mala,ako zna sve drugo moze i to 🙄

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Zašto deca ne slušaju roditelje?
7.8.2017 13:34:47   
krin 40
Ma ne mislim da je mala da radi već zbog tog povraćanja.Moja je imala foru da kaže da je mala.Ja joj kažem da tolike lepe patike u Vijetnamu pa ako neće kući može tamouser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Zašto deca ne slušaju roditelje?
7.8.2017 14:03:34   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR


IZVORNA PORUKA: veselica

Skoro na roditeljskom kaze jedan roditelj "pa moje dete nece da uci,ja ga teram a ono ni da cuje" user posted image Zaprepastila sam se,pogotovo sto se videlo da je tom roditelju taj odgovor deteta bio dovoljan da digne ruke.Pa zar nije duznost roditelja da dete nauci sta treba da radi,kako da se ponasa i na kraju da izvrsava svoje obaveze?I onda takvi roditelji se najvise bune kada im dete dobije slabu ocenu .

I prosli put sam "iskulirala" ovaj tvoj post, i danas isto. Al sad ne mogu user posted image
Ja sam ta koja tera svoje dete da uci, a ono nece ni da čuje. Uci on, al je to sve pod pritiskom i nezainteresovanoscu.
Ne bunim se kad dobijem losu ocenu. Osim sto mi bude krivo kad dobije losu ocenu, a znam da zna vise, ali eto, nezainteresovanost nekad nije samo njegova...

Hahah gde nadje postuser posted image Ivana ja stvarno verujem da mora da me slusaju dok ne napune 18,kad ne bi slusale,nece recimo da uce,da sakupljaju svoje stvari,peru zube,sredjuju sebe i oko sebe ja bi ih tako kaznila da bi se brzo predomislile.Oko nekih stvari nema pogovora ali za ucenje ide malo teze,slazem se da je najgore kada je dete nezainteresovano.Ti dajes svoj maksimum,cak i kada si bila trudna i sada sa malom bebom,tako da ne verujem da je do tebe.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Zašto deca ne slušaju roditelje?
7.8.2017 18:06:18   
IvanaSK RR
Kaznjavan svim mogucim i nemogucim sto voli, dzabe.. Ma, ja cu mog u vojsku sto pre. Mozda ce moci uskoro sa deset godina, vidis da sad i zene idu user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Zašto deca ne slušaju roditelje?
7.8.2017 18:16:25   
krin 40
Ko još kažnjava ili još gore nagradjuje zbog uspeha-neuspeha u školi..Joooj

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Zašto deca ne slušaju roditelje?
7.8.2017 23:02:57   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: krin 40

Samo doslednost.Kazem N da neće otići na rodjendan npr ako ne sredi sobu.I stvarno ne ode.Plače,ja sam najgora mama na svetu ali sledeći put sredi pa ode

Sluzim se istim metodama ali moje srede ili odrade sta je vec bio zadatak.
Slazem ae da treba biti strog oko tih stvari da roditelji Moraju da se slusaju. Kad nesto kazem to je amin. Mogu da se bune ali mora buti odradjeno to sto sam rekla i ne dovoljavam da se prepiru samnom.
Oko ucenja ne znam sta bih rekla ako je dete ne zainteresovano moze ono da bulji u knjigu satima...tu nema rezultata.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Zašto deca ne slušaju roditelje?
25.10.2017 9:50:06   
Anck Su Nmaun
OOO VECITO PITANJE!

Jako me nervira sto ne mogu ili nece da shvate pojam "POZURI"!
Svako jutro trka frka jer bi one sve drugo radile samo da se ne spremaju, ne hvataju.
Tako je i za spremanje na trenin i za sve ostalo user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Zašto deca ne slušaju roditelje?
25.10.2017 9:53:15   
Mala Elena
Ni moje ne shvataju rec pozuri. Nekako bi se razvlacile sto godina ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Zašto deca ne slušaju roditelje?
25.10.2017 12:45:37   
IvanaSK RR
Uf, ni ja ne volim kad mu treba sto godina nesto da uradi. Za sve je spor, osim za fudbal user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Zašto deca ne slušaju roditelje?
25.10.2017 13:21:16   
Anck Su Nmaun
Vec me boli glava od vikanja "pozuuuri"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Zašto deca ne slušaju roditelje?
25.10.2017 13:31:20   
isidora88
Mene ne slusaju, a ni muza pogotovo. On je previse popustljiv i nije dosledan, ja jesam ali deca teraju kontru, ne znam zasto. Vec sam na izmaku snaga i zivaca. M ne slusa, milion puta ponovim i viknem i on ne reaguje, nastavlja po svom, A kad vidi M podivlja i on, haos nam je

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Zašto deca ne slušaju roditelje?
25.10.2017 15:24:24   
mama Jo
Joj i ja odleeeeeepim kad stoooo puta kazem za nesto ne i onda bas onako vidim da namerno to uradi... onda bas vicem!
Recimo sad je u fazi kad je u stolici za hranjenje i kad nece vise da jede da baci dole hranu... milion puta sam rekla da ne sme da se baca, i objasnila zasto ne sme, i lepim tonom, i razvila citavu pricu da to ne rade lepe i dobre devojcice, bla bla... onda sam nekoliko puta i viknula kad baci, pa sam je malo pecnula po rukici kad je to uradila... znaci ne vredi, i dalje to se desi... izludi me stvarno nekada sa tim

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Zašto deca ne slušaju roditelje?
25.10.2017 15:39:07   
dddaca
Ja sam digla ruke od toga Mama Jo. Moja kad zavrsi sa jelom baci portiklu na pod. Onu sa džepićem u koji upadaju mrvice, hrana... I pričam, pričam, ali ne vredi. Nisam doduše primenjivala silu, jer brzo popustim kad zaplače

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Zašto deca ne slušaju roditelje?
25.10.2017 16:39:39   
Mala Elena
Ma nekad se izderem da mi puknu glasne zice, ne verujem da sam to ja user posted image
Ali dobro. Moraju se menjati taktike pa sta upali. Mm slusaju vise, on im je veci autoritet user posted image

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Zašto deca ne slušaju roditelje?
25.10.2017 16:48:06   
emicaa
David je jos mali pa ne slusa nikoga ali dori sam ja veci autoritet.Mm moze pricati do sutra pna radi po svom.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Zašto deca ne slušaju roditelje?
25.10.2017 16:59:01   
isidora88
I moj mladji to radi, i kad pije vodu i kad jede sve sto je visak on baci na pod, izludjuje me to

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Zašto deca ne slušaju roditelje?
25.10.2017 17:24:33   
Sarav
Je ne dozvoljavam bacanje hrane po podu. Neka plače, ali mora da zna šta sme a šta ne. Meni je vrh bezobrazluka kad dete koje je svesno šta radi a radi stvari iz inata. Pa ko je bre koga ovde rodio?

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Zašto deca ne slušaju roditelje?
25.10.2017 17:35:20   
isidora88
A kako sprecis bacanje? Ne dozvoljavam ni ja, ali sekund nepaznje i eto hrane na podu. Ne radi to uvek, ali inace baca dve sto mu dodje pod ruku akp mu nesto nije po volji, probala i razgovorom, ignorosanjem, vikom, i ne vredi

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Zašto deca ne slušaju roditelje?
25.10.2017 17:41:04   
Sarav
Ne znam koliko ti je dete, ali ja imam metod sa svojom koja ima 4 god. Kad pravi gluposti ja lepo uzmem nešto što voli, tipa bananicu, tofiks bombonu i slično i bacim u kantu ali je pozovem da ona to vidi. E onda je pitam da li da nastavim ili će da prestane. Kad se dogovorimo da neće više onda je u narednih sat, dva pitam više puta da li hoće opet da radi to i to pa da ja opet bacam stvari. Kod nas to nepogrešivo pali.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Zašto deca ne slušaju roditelje?
25.10.2017 18:04:56   
dddaca
Ooo Sarav, al' si ti opasna user posted image

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Zašto deca ne slušaju roditelje?
25.10.2017 18:06:21   
Sarav
Pa ni ja nisam aždaja, ali mora da me sluša.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Zašto deca ne slušaju roditelje?
25.10.2017 19:30:05   
isidora88
Sarav sa starijom decom je lakse, moj bebac ima 20 meseci i ne konta posledice jos uvek

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Zašto deca ne slušaju roditelje?
25.10.2017 19:46:02   
dddaca
Kod nas je malopre upalilo. Dogovorile se da portiklu spusti na sto, a ne na pod i naravno po zavrsetku jela, odlete u pravcu poda. Onog trenutka kad sam joj rekla da cu baciti nesto njeno, sisla je sa stolice i podigla portiklu. Sarav, sad sam i ja opasna user posted image
Isidora, probaj nekoliko puta, mi nismo ni svesni koliko oni kapiraju za svoj uzrast

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Zašto deca ne slušaju roditelje?
25.10.2017 20:34:12   
Mala Elena
Moje meni sada pomazu , kad nesto ispadne na pod, hoce da mi podignu.user posted image
A cesto im ja skupljam igracke, jer nama treba sat vremena da se spremimo za krevet, a kad bi uredno slagale sve igracke, to bi se produzilo na dva sata.
Ali ako kazem pa cujem- necu, pocecu i ja da bacam u smece user posted image

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here