|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zašto deca ne slušaju roditelje?
25.10.2017 21:48:13   
emicaa
ja sam Dori oduzimala igracke.Daco je uvjek bio prvi,i znala je ako nastavi raditi isto da cu ga bacit u smece,ako se smiri vraticu joj ga.Par igracki je stvarno zavrsilo u smecu ali za to me bas bas izbacivala iz takta.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Zašto deca ne slušaju roditelje?
25.10.2017 22:51:36   
Sanjica26 RR
Na ovo nemam odgovoruser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Zašto deca ne slušaju roditelje?
25.10.2017 23:11:04   
dddaca
Meni je zao da joj bacim igracku u smece. Posle moram da kupujem opet user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Zašto deca ne slušaju roditelje?
26.10.2017 1:18:54   
MamaNecaVo
Meni je zao igracku da bacim.
Kod nas za sda funkcionise da je sklonim.
Vidi da je tu,ali nema.sanse da je moze dohvatiti niti je trazi.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Zašto deca ne slušaju roditelje?
26.10.2017 10:04:43   
Sarav

IZVORNA PORUKA: dddaca

Meni je zao da joj bacim igracku u smece. Posle moram da kupujem opet user posted image

Pa ti baci nešto bezveze, ne bacaj skupe igračke. A to što bacim ne kupujem opet, inače koja je poenta bacanja?

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Zašto deca ne slušaju roditelje?
26.10.2017 15:24:44   
dddaca
Da znas da si u pravu. I onako ima svakakvog krsa koji planiram da sklonim. Mada, dok pale pretnje, igracke cuvamo

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Zašto deca ne slušaju roditelje?
27.10.2017 6:49:57   
Misha i Ljisha
Ja D nateram sama da baci igracku u smeceuser posted image kakav sam ja Hitler

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Zašto deca ne slušaju roditelje?
27.10.2017 7:59:34   
emicaa
Ljiso ti si najgora user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Zašto deca ne slušaju roditelje?
27.10.2017 8:00:22   
isidora88
Mojima da bacim neku bezveze igracku ne bi se potresli, a da bacim neku skupu bas i ne mogu tako da taj metod otpada kod mene. Juce su se vijali po stanu kao blesavi, sta god ja kazem njih dvojica jos gori, valjda su skontali lad se udrize da su jaci i brojniji od mene

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Zašto deca ne slušaju roditelje?
27.10.2017 8:18:44   
Mala Elena
Samo dok se udruze. Tako i ove moje, sinoc su se zezale po krevetu, jedva smo zaspali.
A moze se baciti u cistu kesu ( ja i nemam kantu nego kesu za smeceuser posted image )
Ali, jel vadite iz smeca ako obeca da se nece loše ponasati i koliko place nakon tog bacanja?user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Zašto deca ne slušaju roditelje?
27.10.2017 8:38:35   
emicaa
Elena ja ako bacim u pravo smece vise ne vracam.To se do sad dva-tri puta desilo da me toliko naljutila.
Inace ako nesto oduzmem ona zna gdje je to ali ne smije dirati.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Zašto deca ne slušaju roditelje?
27.10.2017 9:46:10   
Sarav
Ja bacam stvarno ali prvo bezveze stvari da vidi da sam ozbiljna. A to da sama baca još nismo probali user posted image mada za sad i nema potrebe.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Zašto deca ne slušaju roditelje?
27.10.2017 10:00:31   
Anck Su Nmaun
Ja sam jednom tako flipnula pa im pobacala nove spinere. H je dramila.ceo dan.
One poslusaju velike su, ali treba ponoviti vise puta to je ono sto.me nervira.
A sa malisom me tek ceka trening zivaca.

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Zašto deca ne slušaju roditelje?
15.11.2017 14:51:31   
mama Jo
Moze im se 🤣

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Zašto deca ne slušaju roditelje?
15.11.2017 23:33:03   
MamaNecaVo
Tvrdoglavost u neku ruku igra veliku ulogu.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Zašto deca ne slušaju roditelje?
16.11.2017 7:15:35   
Misha i Ljisha
Mm zeli da ga D bezuslovno slusa i to uvek na prvu loptu, ako ga ne poslusa on odmah vice kako je razmazena kako je ovakva onakva. I uvek ide objasnjavanje aman covece stvarno mislis da je ok da dete UVEK i SVE poslusa, mora nekad i ona da vrdauser posted image . JA sam ta kod nas koja je stalozena i srecom ja sam sa detetom stalno pa je uglavnom i dete stalozeno, ali ako se ja naljutim, dovoljno je samo da je pogledam.Moja mama se uvek krsti kako je samo pogledom smirim i izrecenim imenom DUNJA! nista vise ne kazem hehehe... Al zato tatu nece da slusa ni pod razno. Njih dvoje se stalno svadjaju, ja nekad po ceo dan govorim "nemojte se svadjati, nemojte se svadjati" ili kad ide negde s tatom uvek naglasim "slusaj tatu" , al on za nju uopste nije autoritet vec ispada kao da je on njen vrsnjak pa se stalno koskaju. Cak je sinoc mm rekao, e idem sad malo da se svadjam sa nasim detetom nisam ceo danuser posted image

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 16.11.2017 7:16:07 >

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Zašto deca ne slušaju roditelje?
16.11.2017 7:29:54   
mama Jo
Meni je trebalo vreme da shvatim da sa decom zaista moze lepo, odnosno to - bez vike, i bez ,,po peleni"... i ja sam jedno vreme odmah vikala na nju... sada sam okrenula list, tj.prevaspitavam samu sebe da sto stalozenije odreagujem kad je neposlusna... mm je isto takav, on je od pocetka smiren i stalozen pa mi je i preneo to. I dolazimo do toga sto Ljisho kazes - da je dovoljno samo da je pogledam da zna da treba da se smiri.
A deca ko deca - to da poslusaju na prvu loptu nesto? Joj, hoce nekada, ali zato kad dodju momenti - nema sanse...

Nije to bas tsko jednostavno roditelju - ostati uvek smiren i stalozen, ali stvarno mislim da je to mnovo bolje i delotvornije od vike 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Zašto deca ne slušaju roditelje?
16.11.2017 9:09:39   
Anck Su Nmaun
H ima svoje bubice koje su nekad bas aktivne user posted image kao npr. Ovih dana. Juce vice na mene po vrticu, kad je nisam zgromila. Al bila sam.zauzeta Vukom jer je povracao inace bi dobila lekciju. Jutros opet nesto bojkotuje , nece da ustane, nece da se obuce...jooj poludim od njenog ponasanja nekad. Naidje joj period da je nesnosna.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Zašto deca ne slušaju roditelje?
16.11.2017 11:23:10   
MamaNecaVo
Ja sam skontala da od vice nema vajde.
Samo te grlo posle boli.
Polako i na miran nacin sve moze da se resi.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Zašto deca ne slušaju roditelje?
16.11.2017 11:33:11   
Ana RR
Ljišo, takav odnos sa ja imala sa mojim tatom user posted image mama je zakon, a tata je za zezanje user posted image nikad nije bio autoritet, valjda zato što nikad nije bio kući, umeo je da bude po godinu dana na terenu pa kad dođe onda samo hoće da se igramo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Zašto deca ne slušaju roditelje?
16.11.2017 11:40:20   
mama Jo
I J.je od skoro upala u fazu da vrlo cesto bude nesnosna, necu da se obucem, necu TO da obucem, to mi je Blnak i slicno... i kad joj naidje takav dan - ceo dan je takva...
Bas sto Anck kaze - nesnosna...
U takvim momentima je bas tesko ostati smiren stvarno...
Ali kao sto rekoh - prevaspitavam sebe, i stvarno sad bas dugo nisam vikala.
I ja sam srecnija kad uspem u tome, vidim i da je to delotvornije.


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Zašto deca ne slušaju roditelje?
16.11.2017 11:43:01   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ljišo, takav odnos sa ja imala sa mojim tatom user posted image mama je zakon, a tata je za zezanje user posted image nikad nije bio autoritet, valjda zato što nikad nije bio kući, umeo je da bude po godinu dana na terenu pa kad dođe onda samo hoće da se igramo.

Pa da i mm cesto nije tu. Meni valjda jedva ceka da vidi ledja user posted image a tata je tatica i moze da ga masira valjda za sve sto nije kuci

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Zašto deca ne slušaju roditelje?
16.11.2017 12:05:19   
MamaNecaVo
Mama Jo
Slazem se.U takvim momentima uh dodje ti da puknes.
Moj A ne prica skoro nista,ali ne mu ide odlicno.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Zašto deca ne slušaju roditelje?
16.11.2017 13:23:54   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ljišo, takav odnos sa ja imala sa mojim tatom user posted image mama je zakon, a tata je za zezanje user posted image nikad nije bio autoritet, valjda zato što nikad nije bio kući, umeo je da bude po godinu dana na terenu pa kad dođe onda samo hoće da se igramo.

Pa da i mm cesto nije tu. Meni valjda jedva ceka da vidi ledja user posted image a tata je tatica i moze da ga masira valjda za sve sto nije kuci


Moj tata i dan danas priča kako sam ja njega "dovodila u red" user posted image stanem ispred njega, jedna ruka na kuk, drugom uperim prstić u njega i krenem sa "Mutine (Milutine)!" user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Zašto deca ne slušaju roditelje?
16.11.2017 13:44:53   
MamaNecaVo
Ana RR moj A to radi.
Video od mame doduse.user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here