|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi dani sa bebom
28.3.2019 10:18:29   
bebilule
Dunjci, znači veselo kod vas. Sad mi izgleda da smo muku mučili s grčevima prije 100 godina. A šta ćeš, da ne podrigne, još bi gore bilo. Sad će vam sve ljepše vrijeme, možda će uživati i spavati u kolicima.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Prvi dani sa bebom
10.4.2019 21:50:05   
Filadendronka
Ne mogu da verujem kojom brzinom mi prodje trudnoca i evo me vec na ovoj temi. Citam postove, pronalazim se i gotovo svemu. Po izgledu grudi bih rekla da mogu tele da podojim, a ne bebu. Ragade me opet ubise, iako sve radim kako treba ( pravilan polozaj, higijena, lanolin...). Malac spava dosta tokom dana, ne znam kako da ga prebacim na nocni rezim. 😬

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Prvi dani sa bebom
18.4.2019 16:50:00   
mama ivane
Prvi Dani sa bebcem mi je super  nije zahtevna beba ja se oporavio posle 3 Dana posto nisam imala epiziotomiju a nisam see mi pocepala tako da mi je superiska

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Prvi dani sa bebom
18.4.2019 17:36:26   
Filadendronka
Vidis da nisi lose prosla u porodilistu u Cacku. ;) Ja imam epiziotomiju, iako sam drugorotka i to sa sve “vezom” u Visegradskoj. Salim se, sve je stvar srece. Bitno je da prvi dani sa bebom lepo proticu.
IZVORNA PORUKA: mama ivane

Prvi Dani sa bebcem mi je super  nije zahtevna beba ja se oporavio posle 3 Dana posto nisam imala epiziotomiju a nisam see mi pocepala tako da mi je superiska



(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Prvi dani sa bebom
18.4.2019 17:50:30   
mama ivane

IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Vidis da nisi lose prosla u porodilistu u Cacku. ;) Ja imam epiziotomiju, iako sam drugorotka i to sa sve “vezom” u Visegradskoj. Salim se, sve je stvar srece. Bitno je da prvi dani sa bebom lepo proticu.

Da jedinu sam tu srecu imala sto nisam secena i usivana

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Prvi dani sa bebom
18.4.2019 17:51:17   
mama ivane
Da jedinu sam tu srecu imala sto nisam secena i usivana

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Prvi dani sa bebom
15.5.2019 9:02:26   
eca89
Ovako da se i ja prijavim. Prvi dani nam proticu super, prva 2 dana su nam bila malo teza, jer je mene rana jako boljela.Ona je jedna jako dobra beba, samo da je sita i preevucena, spava po cijelu noc. Nocas sam je ja budila 2x, jer mi je mlijeko nadoslo katastrofa.
Rana mi je sad ok, spao je otok, mogu se kretati i oko bebe. Tu je svekrva i muz kad dodje sa posla.Starija sestrica nam je super, lijepo ju je prihvatila, bar za sad.Toliko od mene.

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Prvi dani sa bebom
15.5.2019 9:10:32   
bubulence
Eckooo❤️❤️❤️. Bas sam se pitala kako ste a necu da ti pisem, rekoh mozda ste u guzvi... Puno vas ljubim! 


(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Prvi dani sa bebom
15.5.2019 10:28:09   
Ana RR
Eco user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Prvi dani sa bebom
15.5.2019 10:29:40   
Sanidej
Niko ne cuva bebu bolje od starije seke, potpisujem :)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Prvi dani sa bebom
15.5.2019 11:30:00   
vocicana

IZVORNA PORUKA: eca89

Ovako da se i ja prijavim. Prvi dani nam proticu super, prva 2 dana su nam bila malo teza, jer je mene rana jako boljela.Ona je jedna jako dobra beba, samo da je sita i preevucena, spava po cijelu noc. Nocas sam je ja budila 2x, jer mi je mlijeko nadoslo katastrofa.
Rana mi je sad ok, spao je otok, mogu se kretati i oko bebe. Tu je svekrva i muz kad dodje sa posla.Starija sestrica nam je super, lijepo ju je prihvatila, bar za sad.Toliko od mene.

user posted image pa divna Eco, uzivaj sa lepoticama.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Prvi dani sa bebom
15.5.2019 12:13:49   
Filadendronka

Super Eco🎼🎼🎼🎼
IZVORNA PORUKA: eca89

Ovako da se i ja prijavim. Prvi dani nam proticu super, prva 2 dana su nam bila malo teza, jer je mene rana jako boljela.Ona je jedna jako dobra beba, samo da je sita i preevucena, spava po cijelu noc. Nocas sam je ja budila 2x, jer mi je mlijeko nadoslo katastrofa.
Rana mi je sad ok, spao je otok, mogu se kretati i oko bebe. Tu je svekrva i muz kad dodje sa posla.Starija sestrica nam je super, lijepo ju je prihvatila, bar za sad.Toliko od mene.



(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Prvi dani sa bebom
15.5.2019 17:21:48   
kamičak
Bravo za mamu, brzo se vratila u stroj

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Prvi dani sa bebom
19.7.2019 15:11:35   
MimaKos
Prvi dani sa prvom bebom bili su mi jako teski jer sam imala veliku ranu, sve me bolelo i nisam se bas snasla, sa drugom sasvim druga prica, sve je bilo kao podmazano, cak je i bebac spavao fino (bolje nego sada) dojenje islo lako... 


(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 64
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here