|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
18.12.2012 8:17:33   
lady_b
Ja sam pri put osjetila u 17-oj nedelji..iako mi je prva trudnoca, ali mi je posteljica na zadnjem zidu.. i to nisu bili nikakvi leptirici vec blago kuckanje user posted image uh ta se sreca ne moze opisati..

< Poruku je uredio lady_b -- 18.12.2012 8:18:28 >

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
18.12.2012 8:48:52   
Shishica
Evo sa drugim detetom tacno kada je bilo punih 18. nedelja, na taj dan je onako za pravo kucnula user posted image Sada, sa 20 nedelja, bas je zivahna, sinoc sam se cak i trgla kako me lupila user posted image

(odgovor članu lady_b)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
30.12.2012 3:59:57   
panonkinja
jos uvek nisam, ali zeljno iscekujem user posted image

(odgovor članu lady_b)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
30.12.2012 12:46:18   
M.mama
Sad mogu sa sigurnoscu da kazem da sam oko 15.nedelje osetila prve pokrete, kao podrhtavanje misica. Posle toga nista do pocetka 19.nedelje a tada je vec bilo i vidljivo i mm je osetio.

(odgovor članu panonkinja)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
23.1.2013 17:11:30   
Bebinjo
Meni je većina govorila da se prvi pokreti osete nekako tačno na pola trudnoće, 4,5 puna meseca, kada je u pitanju prva trudnoća, a u drugoj i ranije.. Ja sam KAO trebala da te pokrete osetim oko Božića, a osetila sam ih i pre 17. decembra, dok još nisam bila ušla u 4. mesec (nisam sigurna za nedelju, pošto su pokreti bili slabi, pa samislila da nije to to.) Sada sam 22. nedelja i osećam jasne i jake pokrete, toliko da mi se i preko odeće vidi pomeranje stomaka. Mamin bokser. user posted image
Inače, u pitanju je prednji zid, pa pretpostavljam da je zbog toga jako osećam..

(odgovor članu M.mama)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
24.1.2013 12:18:21   
Meisje
16+3,ispod pupka me samo nesto pipnulo,i onda sutradan prvo pocelo da mulja i onda 2 putauser posted image

(odgovor članu Bebinjo)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
24.1.2013 12:38:54   
Sonreir
Super, Mei, nema lepseg osecaja, zar ne? Sad ce da uzivas u svakom javljanju tvog bambija user posted image

_____________________________

Mama, dokle ćeš više da citaš tu lingejaju? :-)

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
24.1.2013 12:49:40   
caca81
Obo puta sa oko 4 i po meseca trudnoće. Možda je i bilo malko pre, ali to su slabiji pokreti kada se pitate da li se mrdnula ili ne.

< Poruku je uredio caca81 -- 24.1.2013 12:50:40 >

(odgovor članu Sonreir)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
24.1.2013 12:59:47   
Meisje
Jeste Son predivno,neopisivo...
A ti ces sad ranije osetiti jer znas kako izgleda..user posted image

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
24.1.2013 13:16:04   
ninulina
Dobar dan ženice. Skoro sam se registrovala na forum i baš mi je drago da naiđoh na ovu temu.

Meni je ovo prva trudnoća , iskreno da vam kažem nemam pojma u kom položaju mi je posteljica. Upravo sam uzela ovaj ultrazvučni karton i u rubrici u kojoj je navedeno lokalizacija posteljice stoji nešto našvrljano vidim samo da su prva dva slova-tri slova Hro a dalje nemam pojma šta piše... user posted image Jesam ja malo krupnije građe , imam 73 kile a visina 164 i svi mi napominju da i to ima veze sa osjećajem bebe u stomaku. ALI ja sam ubjeđena da sam prije dvije noći osjetila svoju mrvicu, ležala sam na lijevom boku , pokušavala da zaspem i odjednom neki kao mjehurić da sam osjetila u donjem djelu stomaka, trajalo je možda par sekundi i prestalo... Baš je bilo slatko user posted image Kada sam to ispričala juče svojoj doktorici ona kaže nema šanse prva je trudnoća, krupni ste a tek ste 15.sedmica , to se vama učinilo. A mene baš briga jer ja sam ubjeđena da je to bilo-TO user posted image

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
24.1.2013 15:02:20   
Meisje
Da,dobro poredjenje,meni je utisak bio kao ono na lopti kad se napravi udubljenje i onda se ispravi,to je to sigurno! I kako se ponavlja sve sigurnije i bolje osecamuser posted image

(odgovor članu ninulina)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
15.2.2013 22:35:48   
Leptiric123
Ja sam osetila veceras...svako vece drzim ruke na stomaku i osecam po nekad kao malo mrdanje,kao jednom da neki baloncic pukne...i onda odjednom kao da me je zagolicalo nesto nekoliko puta jako brzo...prepala sam se prvo a onda odusevila,posle sam osetila kao girkanje blizu tog mesta...ali me kao taj put.Mislim da je bas rano...ali osetila sam i sigirna da nisi creva i slicno...14 nedelja i 5 dana sam sad.

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
17.2.2013 10:16:09   
mali_mis
Oko 15 nedelje user posted image

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
8.3.2013 13:29:28   
Leptiric123
A u 18. Je osetio i tata...a ja osecam prave udarce i rukicama i nogicama...po ceo dan...eventualno na podne se malo smirk.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
3.6.2013 16:01:13   
jocajaca
ovo mi je sad druga trudnoća i pokrete sam osjetila jako rano nisam mogla da vjerujem osjetila sam u 13 nedelji kao da se mala ribica migolji, a u prvoj trudnoći sam osjetila tek oko 21 nedelje. Čak ni sad iako sam u 16 nedelji i jasnije osjećam pokrete bebe pogotovo kad uveče legnem, ne mogu da vjerujem da se može osjetiti u tako ranoj trudnoći pokreti. user posted image

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
3.6.2013 16:44:39   
anci kv
ja sam negde oko 15,16 nedelje,ali oni pravi i jaci usledili su nekoliko nedelja kasnije

(odgovor članu jocajaca)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
8.7.2013 1:38:27   
Anoniman
u 15 nedelji (14+2) user posted image

(odgovor članu anci kv)
  Direktna veza do poruke: 492
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
17.7.2013 12:13:10   
Biserce
U 17toj nedelji

_____________________________

Ako si bogat samo onim sto lopovi mogu ukrasti i moljci pojesti....sa cim ces ostati ako lopovi zbilja ukradu i moljci pojedu???

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
17.7.2013 12:16:05   
cvećka
Ja sam tek u 18-19 nedelji ukapirala sta su zapravo pokreti...

(odgovor članu Biserce)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
26.12.2013 9:29:48   
New Mom
U prvoj u 19.nedelji, u drugoj u 15.nedelji, u trećoj u 17.nedelji.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu cvećka)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
26.12.2013 9:58:08   
Milica cica
U 17-toj nedeljiuser posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
7.2.2014 14:48:47   
Mille
Ja osetim danas nesto kao da mi kucne iznutra, na razlicitim mestima. Ali ne znam da li je to zaista beba. Usla sam u 18. nedelju.

_____________________________

I don't dance to a different drummer, I have my own music in my heart.

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
7.2.2014 20:43:03   
degu
Mille to je TO user posted image
Ni kod mene nije bilo leptirića, vibracija, talasa kako žene opisuju već prvo to lupkanje, negde sa 16+3 čini mi se, zapisala sam u dnevnik user posted image a sad je malko intezivnije, oset_im i kad se promeškolji malo, skoro uvek posle jela se javi i uveče pre spavanja, duša moja draga user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Mille)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
7.2.2014 21:07:38   
Mara1986
Mislim da je bilo 17+2 :) kao malo lupkanje sa leve strane ali mislim da sam ja to i ranije osetila samo nisam bila sigurna a i svi su mi govorili da sam luda i da ne mogu da osetim ranije ... da su to creva... ali sad kad pomislim ja mislim da sam ja osećala i tad kad su me pravili ludom user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
15.2.2014 11:12:26   
Mille
Ja sam prvi pokret osetila u 18-oj nedelji. Kao lupkanje iznutra. Beba je kuckala da se javi mami. Predivan osecaj :-)

_____________________________

I don't dance to a different drummer, I have my own music in my heart.

(odgovor članu Mara1986)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here