|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
15.2.2014 11:16:37   
dunja RR
Ja sada sve ćešće osećam udarce, da ne kažem stalno ljubi ga/je majka user posted image Uglavnom kada mirujem, javi se, kao pulsiranje, gotovo uvek sa desne strane.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Mille)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
15.2.2014 11:17:53   
lesica
user posted image Joooj

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
15.2.2014 11:19:49   
indy_25
Dunja trudna si? Nisam dugo bila na rr. Ne znam ni ko je tridan ni ko se porodio od nasih starih ringerajki.Sve najljepse draga zasluzila si nakon svega. Ugodnu i lijepu trudnocu ti zelim user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
15.2.2014 11:23:29   
dunja RR
Indy draga, nema te user posted image

Jesam, Bogu hvala, za koji dan 6. mesec user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
15.2.2014 11:25:59   
indy_25
Evo mene tu i tamo udjem na rr. Sada cu probati biti aktivnija makar vikendom. Nadam se da ce mi rr donijeti opet srecu kao kad sam sa Sarom zatrudnila. Ukljucila sam se u cekalice nekako mi ljepse s curama cekati :)

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
23.4.2014 10:58:40   
vonavoj
bas sam nasla post kad sam osetila bebu u prvoj trudnoci,u 17.oj nedelji..a ovog puta mnogo ranije!
vec u 13oj,znam da deluje nelogicno,ali je tako..i evo sad vec uveliko osecam,a 16.ta nedelja sam!!user posted image

(odgovor članu Mama 78)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
23.4.2014 16:45:38   
Mariya
Juče prvi put, a danas se nastavlja..Divan osećajuser posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
23.4.2014 16:53:40   
degu
Divno user posted image
Ovo svakoj ženi želim user posted image
Jeste da me sad dobro izboksuje, al nema ništa lepše od tog migoljenja po stomaku, od buđenja uz to vrpoljenje.


_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
23.4.2014 17:10:25   
World

IZVORNA PORUKA: vonavoj

bas sam nasla post kad sam osetila bebu u prvoj trudnoci,u 17.oj nedelji..a ovog puta mnogo ranije!
vec u 13oj,znam da deluje nelogicno,ali je tako..i evo sad vec uveliko osecam,a 16.ta nedelja sam!!user posted image



i ja sam u prvoj negdje milsim u 18. nedelji, a sada sam utripovala da me gurka vec u 12.-13, samo sto sam se ubijedila da je nemoguce...user posted image

ali mozda je i moguce, ko zna...

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
23.4.2014 18:18:53   
vonavoj
World moguce je,ipak je drugo dete i znamo kakav je osecaj!

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
23.4.2014 18:26:08   
New Mom
Moguce, moguce!user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
24.4.2014 17:11:23   
Mille
Ja uzivam u svakodnevnom pulsiranju, gurkanju, pipanju i udarcima user posted image

_____________________________

I don't dance to a different drummer, I have my own music in my heart.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
7.5.2014 22:37:04   
lorelaj
...ja pocetkom petog meseca....prva beba...pa kazu zato...ali to su vec udarci...sada sam 26.nedelja...a kako udara..pomerim se cela..kao da me u neki nerv udari..a nekad ima osecaj da me gura na pupak user posted image ...svakako prelep osecaj...ljubi je majka user posted image

(odgovor članu Mille)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
15.5.2014 21:05:51   
ishler
U prvoj trudnoci posteljica na prednjem zidu prvi pokreti u 22nd,a u drugoj posteljica na zadnjem zidu(kazu da to ima veze) u 14nd.I sto je bilo zacudjujuce sada me od pocetka udara jako,znaci nisu bili samo blagi osecaji.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
15.5.2014 21:19:27   
vonavoj
Ishler,ima i to veze,a i znamo kako to izgleda...i ja sam rano osetila ovog puta!

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
15.5.2014 23:58:27   
Mariya
A danas je pocela da gurka tako da se to i vidi, pomera mi stomak user posted image i sad mogu da je osete i seka i tatauser posted image (20.n)user posted image user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
16.5.2014 11:14:21   
Ana13
Ovih dana cesto razmisljam o pokretima bebe.Nista nisam osetila i nemam pojma sta treba da ocekujem user posted image Jedva cekam.Posteljica mi je na zadnjem zidu,pa se nadam da cu uskoro nesto da osetim.Bas sam nestrpljiva

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
19.6.2014 22:11:11   
Njica
Ana13, jel si oset__ila pokrete? :)
I ja sam nestrpljiva, ali kazu da ja jos necu jer je prva trudnoca :) Odvikavam se od spavanja na ledjima i dobro mi ide, s tim sto me je dve noci za redom probudilo snazno podrhtavanje i talasanja stomaka i oba su trajala po 5 sekundi i uhvatila bih se kako spavam na ledjima. Ne znam jel to bila bebica ali me je probudilo makar da se okrenem na stranu, procitala sam da ne valja na ledjima.

< Poruku je uredio Njica -- 19.6.2014 22:22:43 >

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
20.6.2014 8:29:09   
vonavoj
NJica,a sto ne spavas na ledjima? Ja i dan danas spavam na ledjima,jednostavno se okrenem tokom noci!
POlako devojke,svo to talasanje su pokreti,samo se u prvoj ne zna,ne prepoznaje od creva..user posted image

(odgovor članu Njica)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
20.6.2014 8:46:28   
mika79
Ja dugo nisam znala da li su to pokreti bebe, mišići ili creva ali negde oko 21 nt sam bila sigurna kada su pokreti bebe. Stalno me je nerviralo kad me ljudi pitaju jel beba oživela? Ja im kažem da je na prvom uz u 7nt konstatovana srčana radnja i da je po meni to znak da je oživela.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
20.6.2014 8:50:55   
vonavoj
pa da,to je bas zato sto ne znate kako izgleda..ja sam ovog puta bas rano osetila!

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
20.6.2014 11:30:07   
Njica
I ja se okrenem na ledja (najsladje spavanje je tad) ali mi se ranije u zivotu a i sad dogadjalo da ostanem na kratko bez vazduha na ledjima pa me to probudi, pa pokusavam da se naviknem da spavam po strani :)
Znaci i ti drhtaji su od bebe?user posted image user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
20.6.2014 16:30:26   
Ana13
Prvi put sam osetila sa 18+5 i od tada je osecam po ceo dan.Samo lupka.Ovo moje dete izgleda nikad ne spava user posted image

(odgovor članu Njica)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
1.7.2014 13:40:34   
Njica
Lupnula me je bebica s desne strane nize jednom nezno a jednom bas snazno sinoc i preksinoc pred spavanje u isto vreme, toliko me je iznenadila cimnula mi se cela desna noga i sama sa sobom sam se smejala. Koji osecaj, pa to za zivota ne moze da se opiseuser posted image

< Poruku je uredio Njica -- 1.7.2014 13:41:23 >

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
6.8.2014 13:42:54   
Sanjchezze
Ja sam sinoc osetila moju devojcicu user posted image 17+2ned.
Bila sam u nekom polulezecem polozaju i osetila sa desne strane, nisko par udaraca na jednom mestu, posle sat vremena opet pa onda jutros. Sigurna sam da je beba jer ovako nesto nikada nisam osetila, bas je drugacije od svih dogadjanja u stomaku do sad. Uglavno prelepoooo i bas sam srecna sto je bebana odlucila da se javi user posted image

(odgovor članu Njica)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Koliko carskih rezova možete imati i kolik...
Svaka žena je drugačija. Neke se oporavljaju na sličan način nakon svakog carskog reza, dok drugim ženama treba više vre...
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here