RE: otapanje frizidera (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Saveti (za) domaćice



Poruka


Ivanka 75 -> RE: otapanje frizidera (5.11.2019 19:49:54)

Ladno sam procitala otapanje FRIZERA😂




kamičak -> RE: otapanje frizidera (5.11.2019 21:02:11)

No frost i nema maltretiranja.




mama Jo -> RE: otapanje frizidera (5.11.2019 21:26:21)


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Ladno sam procitala otapanje FRIZERA😂


[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




dunja RR -> RE: otapanje frizidera (5.11.2019 21:37:40)

I naš se ovako čuje, no frost, mislim da je sasvim normalno za no frost, tj. bar ja sam se odavno navikla da je kao da je živ, ponekada [sm=smiley36.gif]

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Malo ću omašiti temu, ali pošto imam problem sa frižiderom napisaću ovde da ne otvaram novu teme.
Naime, imam Samsungov frižider, No frost sistem. Odličan je, ogroman, friz je u donjem delu a gore su police.
ALI, često se u njemu čuje neka buka[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/zmeden.gif[/image] kao kad lomiš plastičnu flašu, recimo.. pa se čuje kao da kaplje voda, ali neki metalni zvuk... Moja drugarica ima isto No frost ali neka druga marka i kod nje se čuje to lupanje. Mene to užasno nervira, jel to kod svih No frost modela ili smo mi baksuzi [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley13.gif[/image]?






Ivanka 75 -> RE: otapanje frizidera (5.11.2019 22:06:43)

Na zadnjem zinu frizidera ima jedan otvor u kojise sliva voda sa tog zida. Zadnji put kad sam brisala oko tog otvora primetila sam da ima i crno, nesto prljavo.
Da li iko zna o  cemu pricam? 😂
Da li treba mkzda tu posudu iza isprazniti? Ocistiti, dezinfikovati... 
Nikad mi to nije palo na pamet... 




flamingos -> RE: otapanje frizidera (5.11.2019 23:01:05)

Znam ja😁Ima i na mom frižideru otvor u koji se sakuplja vodu,koju redovno sakupljam(sunđerom i upije)Ali,nema ničeg crnog😀





Mirko Svirko -> RE: otapanje frizidera (5.11.2019 23:10:31)

Imam to i ja... znam o cemh pricas Ivanka.. ali samo sundjerom brisem. Inace mi friz zaglavljen onako u kuhinji ne bi ni mogla da ga sama pomerim. Ali znam da ima iza posudica. Pa ne znam sta ti je to crno.. 




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]