|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
4.8.2012 21:43:33   
Alexis79
To sto se tice zena i to starijih to si u pravu.Ustvari u mom slucaju tu spadaju i stariji muskarci .
Mene je evo svaki muskarac ispod 50 godina (od kako mi se vidi stomak) odmah propustio ili napomenuo drugima oko sebe da je u redu trudnica i da me propuste.
Na kasi u prodavnicama su uglavnom mladje zenske osobe i odmah me pozovu ili cak otvore drugu kasu.
Ali ove starije "gospodje" i "gospoda"se bukvalno prave da ne postojim i ako me neko propusti preko reda oni kao nesto bas tad traze po torbi ili telefoniraju.
Narocito kad odem kod lekara opste prakse gde naravno cim dodjem ona me prozove ,e tad bi mogli da me pojedu.
Samo da cujete komentare ..."Pa ako je trudna mogla je da dodje ranije ,sto bas sad...."ili "To sto je trudna to je njena stvar,sto to mene briga...."
Ja se na to ne obazirem ,vec se namerno proguram preko reda ako me vec OVOLIKU niko ne primecuju

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Linonina)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
5.8.2012 13:11:35   
sandrina 85
IZVORNA PORUKA: Alexis79


Ali ove starije "gospodje" i "gospoda"se bukvalno prave da ne postojim i ako me neko propusti preko reda oni kao nesto bas tad traze po torbi ili telefoniraju.
Narocito kad odem kod lekara opste prakse gde naravno cim dodjem ona me prozove ,e tad bi mogli da me pojedu.
Samo da cujete komentare ..."Pa ako je trudna mogla je da dodje ranije ,sto bas sad...."ili "To sto je trudna to je njena stvar,sto to mene briga...."
Ja se na to ne obazirem ,vec se namerno proguram preko reda ako me vec OVOLIKU niko ne primecuju


Isti slucaj, gledaju me popreko i imam osecaj da misle da samo oni mogu da zive, da je njima potrebno, da su oni bitniji... a mi mladi treba da crknemo. Meni se stomak malo primeti, i onda bulje ne bi li uocili da nisam "nedaj Boze" trudna. Ma...user posted image

< Poruku je uredio sandrina 85 -- 5.8.2012 13:14:23 >

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
5.8.2012 15:27:37   
Linonina
Ма да поготово ти старији, буквално само што ти не кажу па шта ако си трудна, мени је у овим годинама теже него теби трудној!

Али најбоље се види ко је колико стар и беспомоћан при уласку у аутобус, тад су бакутанери и чили и јаки и разборити, а кад већ уђу па ако не сниме место, одједном се погуре успоре и издишу као да ће јадни душу да испусте хујјују... И наравно чекају ко ће да се им се смилује.

Мада у последње су почели и да траже да им устанеш! Сниме неког млађег и право на њега и фора као ја сам оперисан/на итд...Фуј!
user posted image

< Poruku je uredio Linonina -- 5.8.2012 15:28:39 >

(odgovor članu sandrina 85)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
6.8.2012 9:14:48   
mima33
Ja sam se zaklela da vise ni jednu babu necu da pustim preko reda ili ne daj Bize da joj ustanem u autobusu! Mene, koja sm btw 8-mi mesec, ne da ne pustaju nego sam se verovale ili ne nasla u situaciji da kad sam usla u bus niko nije hteo da mi ustane sve do trenutka do kad vozac nije ustao sa svog mesta i rekao da nece da vozi dok ne sednem.Inace, radi se o lokalnom busu na Banovom brdu...o cekanju reda u Maxiju,apoteci ili DZ-u da ne govorim....jednom u DZ-u mi se desilo da je baba smugnula u ordinaciju pre mene,kao zuri se, zacas ce ona...sva sreca pa mi je doktorka prijateljica pa ju je izbacila napolje. :))

(odgovor članu Linonina)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
6.8.2012 9:25:02   
Anoniman
Srećom ja na preglede uvek idem u bolnicu, i tamo su svakako samo trudnice, pa moramo da vidimo kojoj je teže za prednost user posted image
Ali poslednji put je ipak uspela da se desi scena-nas masa došla u 8 ujutro i čekamo dr da završi operaciju pa da siđe u ambulantu (inače to traje 2-3 sata). Dolazi jedna starija gospođa, još se ne svrstava u generaciju baba user posted image , i to oko 11h, poslali je iz dispanzera sa uputom i počela da fantazira-te neće kod ovog nego kod onog dr, te koliko JOŠ da čeka... A sestrica radi sama (godišnji odmori) zatrpana poslom, a ova joj dolazi na pult svakih 5minuta sa novim zahtevima i pitanjima!!! došao dr i evo ti gospoja hop-prva će u red. Kad je onda sestrica skočila (inače mlađa od mene): na kraj reda!!! Kako vas nije sramota! Ove trudnice čekaju skoro četri sata i nisu pisnule svo vreme, a vama gori pod nogama!!! Da nećete možda vas da pošaljem na CTG ili porodiljsko?! user posted image user posted image user posted image Svi smo pukli od smeha, a posramljena i uvređena gospoja k'o posr*ana je stala na kraj i sačekala red...

(odgovor članu mima33)
  Direktna veza do poruke: 230
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
7.8.2012 9:13:51   
Zemunka85
Mene pre neki dan kasirka u TEMPU laaaaagano drsko odbi. Iako sam se pozvala na zakon :-), kaze ona nadredjeni joj zabranili. Nikada prezaliti necu, sto nisam isla do njega i svasta nesto uradila i rekla, ali...hormoni...nisam imala kad, morala sam da placem :-).
Zato sada cesce idem tamo, ne bi li se desio deja vu, sa drugacijim krajem.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
7.8.2012 13:01:18   
Pai Mei
Ja za sadastvarno nemam problema, 80 % slucajeva me propustaju, u autobusu skoro uvek neko ustane, ako niko ne ustane nadje se neko ko ce podici nekog da sednem, par puta sam samo morala sama da zamolim da ustanu....
U posti su me propsutili, ali ne obezbedjenje ciji bi to posao trebalo da bude, nego covek ispred mene, mada iskreno nisam jos naisla na veliki red tamo, u socijalnom isto, u komercijalnoj banci obezbedjenje bas vodi racuna o tome, dana u idei red predugacak, svi se prave ludi, ali je kasirka odreagovala i pozvala me...
Ipak cesto se susrtenem sa mrskim pogledima kada me propuste, uglavnom su to oni baksuzi koje na kilo,etar prepoznas i svuda ih ima ...

Joj, jednom sam se rasplakalala u busu, kao budala, umesto da se posvadjam, ali ta zena je bila bas skot i nije se radilo ni o ustajanju nego o guranju u prevozu, jos ona mene napala kako sam razmazena trudnica koja se gura po autobusu,i pet dana posle sam sizela na sebe sto sam se rasplakala umesto da sam se posteno posvdaja sa skoto, ali hormoni su me zeznuli : )

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
7.8.2012 21:45:19   
dumisko
Eh ti hormoni ...umesto da se guramo...opet sam imala scenu...sup Vračar vlaga, teško vreme uuubija..niko da me pogleda tj.pogledaju i nastave guranje, pandurka u prolazu kaže po pravilu imate prednost i nasmeje se i slegne ramenima, i ja nastavim da sedim...ajde 4,5 ljudi izdržaću...e pukoh kad sam stala ispred vrata,sledeća sam i žena sa ćerkom taman da zakoračim u kancelariju progura se ispred i uleteuser posted image jaoooj kad sam joj stala iza leđa prštalo jeuser posted image službenica nas gleda zbunjena a ona meni da je pitala neke pa su je pustili??a ja na samim vratima duh?ovolika?dakle ljudi su stoka i gaze preko leševa a ne preko trudnica...tako da drage moje samo se borite i nemojte ćutatijer i kad čekate red nađe se skot da vas zaobiđe

(odgovor članu Pai Mei)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
19.10.2012 15:13:42   
ivannna
u komercijalnoj banci su me vec 2 put pustili preko reda,tj.covek iz obezbedjenja na ulazu mi je dao prioritetni broj,pa sam vec sledece dosla na red,u prodavnici isto lik koji radi me je pitao da li zelim da me pusti preko reda,cak i zene u tom redu su se sve slozile,u busu uglavnom ustaju,na pocetku mi je bilo neprijatno ali sada vise nije,svesna sam da od naglog kocenja, skretanja u krivinama ipak ne mogu dobro da prodjem stojeci,
ali juce me je neki deda bas iznervirao,usla sam u bus samo za 1 stanicu i posto je bio bas pun,bila sam poslednja na vratima,a on navalio i on da udje kao da mu pod nogama gori,i ja mu kazem nemam vise gde,ne mogu,trudna sam ,a on navalio i izgurao me i usao,ali ne bih bila ja ja ,da mu nisam vratila,posto je zasluzio celu stanicu sam bukvalno bila cela oslonjena na njega,pa trazio je i dobio!user posted image

(odgovor članu dumisko)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
19.10.2012 18:25:01   
buba.marica
autobusom se stvarno retko vozim , ali svuda se maltene guraju da slučajno ne stanem sipred njih :) a stomačić se već vidi poprilično ... meni su smešni .... jedna žena je danas maltene skočila preko mene u banci da neko ne vidi da sam trudna ali to je bilo toliko ružno i očigledno user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
20.5.2013 13:01:53   
Anoniman
jutros sam usla u prepunu postu da platim racune. ljubazno sam se izvinila zeni koja je bila na redu, ona me propustila i ja platila. ali kada sam izlazila zamalo da me linciju. prvo je jedan cica napao, pa onda i drugi sto sam isla preko reda.. rekoh im da sam trudnica i da imam prednost. ali oni napali da me vredjaju i da vicu kao ludaci, kao ma otkud mi znamo da si ti trudna? ma mislim se sta imate vi i da znate bre! jos mi jedan kaze a kako ova zena sa stakama moze da ceka? ja pogledah zenu i lepo mu odgovorih: pa ni ona ne treba da ceka uopste!
izasla sam napolje i pocela da placem kao kreten. user posted image obicno imam takta za ljudski bezobrazluk i ne potresa me preterano, ali sada mi se nesto steglo u meni, uopste nisam imala zelju da se branim. onda sam zvala mm i rekla mu da mi vise ne pada na pamet da placam nikakve racune, neka digne dupe i porani pre posla pa neka placa.

(odgovor članu buba.marica)
  Direktna veza do poruke: 236
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
20.5.2013 14:08:11   
Modessty
Macaki za račune ima leka: e-banking user posted image
A ne treba uopšte da te sekiraju takvi matori idioti!
Jutros ja ušla u bus i naravno da niko ne ustaje, svi se prave ludi. Onda čovek koji prodaje karte kaže:"Hoće li neko da napravi mesto trudnici" i ustalo njih 5! user posted image Ali muka mi bilo i od toga jer taj isti čovek koji je tako prozvao druge nije se udostojio da pomogne bakici sa štapom koja se jedva popela u autobus, samo je ladno odgledao. Prošle nedelje je taj isti odgledao mene trudnicu, kojoj je sad atako ljubazno našao mesto za sedenje, kako spuštam trogodišnje dete ioz autobusa tik pored njega i nije pružio ruku da pomogne. Šta reći?!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
21.5.2013 18:35:55   
janabons
MAcaki, tako sam i ja jednom odreagovala kada me je jedan decko bas ostro naduvao sto sam otisla preko reda. U svakoj drugoj situaciji bih se svadjala, a tada sam izasla, pocela da placem i zvala mm da se izjadam

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
12.6.2013 9:14:54   
mali_mis
Meni jedino poneki vozac ne naplati kartu. I to su obicno mladji vozaci, oni matori ko da nikad u zivotu trudnicu nisu videli. Sto se ustajanja tice, tu zavisi, obicno starije zene, i eventualno se nadje neki stariji covek koji mi pruzi ruku da ustanem.

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
12.6.2013 10:11:12   
minnica
Meni se u ovoj trudnoći dešavalo da uredno čekam u redu, dočekam red i onda mi se neko ubaci pre mene. user posted image Što je najgore, prodavci nisu komentarisali i uredno posluže tu osobu koja se ubacila.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
12.6.2013 10:56:55   
Anoniman
ja juce se vec penjemo uz stepenice i ja kazem sveki da vodi ona kseniju gore sama, jer sam ja zaboravila da kupim mleko, pa samo da skoknem do prodavnice. ja tamo.. kad jedan sredovecan g-din lepo fuc ispred mene, jos kupuje cigarete! pa kako bi propustio trudnicu majku mu, on se jos gura preko reda! onda dok se kasirka raskusurala sa njim, pa sa mnom, K je vec pohisterisala ispred vrata stana, jer sam zaboravila kljuc da im dam... user posted image nikad kraja ljudskom bezobrazluku!!!!

(odgovor članu minnica)
  Direktna veza do poruke: 241
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
12.6.2013 11:06:54   
Meisje
Ja nemam prednost nigde,al nema ni redovauser posted image user posted image user posted image

Al bas mi je prijalo kad sam putovala avionom pa su mi prilikom prolaska do pasoske kontrole otvorili VIP ulaz

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
12.6.2013 11:34:57   
minnica

IZVORNA PORUKA: Macaki

ja juce se vec penjemo uz stepenice i ja kazem sveki da vodi ona kseniju gore sama, jer sam ja zaboravila da kupim mleko, pa samo da skoknem do prodavnice. ja tamo.. kad jedan sredovecan g-din lepo fuc ispred mene, jos kupuje cigarete! pa kako bi propustio trudnicu majku mu, on se jos gura preko reda! onda dok se kasirka raskusurala sa njim, pa sa mnom, K je vec pohisterisala ispred vrata stana, jer sam zaboravila kljuc da im dam... user posted image nikad kraja ljudskom bezobrazluku!!!!


I ovaj moj poslednji slučaj u radnji ja čekam u 9. mesecu sa detetom od 3 godine pored sebe, a ispred mene prođe jedan da kupi dva piva bez po' blama. user posted image Ali, kažem, ja sam više besna na prodavce nego na te što se guraju preko reda.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
28.9.2013 16:08:00   
dijana1*
Pre neki dan uredno cekam svoj red u posti i ne pitam da me puste preko reda, nije mi tesko ali kada sam dosla na red dolazi covek na salter i pruza papire kao da ja uopste ne postojim a radnica jos gora uzima ih i pravi se luda. E tu sam pukla i rekla sram vas bilo i jedno i drugo. Zena je idmah uzela moje papire i izvinjavala se jaoo nisam videla. Djavola nije videla.
A u cetvrtak i petak sam isla u banku i obezbedjenje je odma reagovalo da sam trudnica i da imam prednostuser posted image
Nije mi tesko sacekati kada je 2-3 u redu ali da stojim pola sata u banci ili posti e to ne mogu.

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
28.9.2013 17:23:40   
reve84
Ja sam pre neki dan prvi put bila propustena u banci preko reda...Reagovao cika iz obezbedjenja i niko se nije bunio...Meni bas nesto bilo slatko tad.

Inace nigde ni ne idem pa i nemam mogucnosti da me neko propusti ili ne...:)

_____________________________

Posle kise dodje duga :))))

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
28.9.2013 18:26:25   
viking
Mene uglavnom puštaju svuda, ali moram da primetim da me mnogo češće puštaju muškarci nego žene. Što se toga tiče, sredovečne žene su najgore.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu reve84)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
28.9.2013 18:52:44   
Sanjalicaaa
Ja bas nemam srece u posti, cini mi se da ljudi namerno gledaju na drugu stranu. Ali zato u gradskom prevozu cesto ljudi ustanu, cak se kontrolori sami ponude da nadju mesto pa zamole nekog da ustane.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
28.9.2013 20:17:05   
mati
Ovog puta sam bas prijatno iznenadjena. Uglavnom me pustaju, a cini mi se da najvise cekam kad idem na ginekologiju... I ovi tinejdzeri nemaju osecaj, ma nema sanse da ustanu.
A vec sam negde pisala kako u pekari umalo da nastradam sto sam cekala red. Poceli ljudi da vicu po mene sto ne odem na kasu nego sam stala skroz pozadi.Jos mi jeda cika kaze "Idi dete na kasu,vidis da ces jos i batine da dobijes sto cekas".
Evo i sada sam u igraonici prva dobila tortu, jedna zena me na stanici nudila grozdjem, bas sam nekako zatecena, u pozitivnom smislu...

< Poruku je uredio mati -- 28.9.2013 20:19:01 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
29.9.2013 22:40:01   
Klarica
Ulaskom u osmi mesec trudnoće, osetila sam te čari - preko reda user posted image U busu, em neće da naplate kartu, em mi odmah ustaju da sednem. U redovima, od pekare do banke,gde god, isto tako-preko reda. Jedino penzionerke se prave *malo slepe* user posted image U svakom slučaju, prijatno iznenadjena user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
12.2.2014 14:07:35   
New Mom
IZVORNA PORUKA: dunja123
Inace, ljudi u okolini, komsije, ljudi iz prodavnica u okolini niko ne primecuje da sam trudna. Valjda vide kako vucem dvoje male dece, skoro da su i oni bebci pa verovatno misle kako sam "samo nesto odvalila" stomak. tako da i dalje cekamo po redovima dok se preznojavam sa " ne pipaj to , ne diraj to..."
e, neki dan u banci kad sam uzela broj i videla da ih ima 40 ispred mene, prisla sam i pita;la da li ce da me puste preko reda ili ne, da lepo odustanem...Jer, piskila sam pre nego sam krenula a cim sam usla u banku vec mi je stomak pucao...
To mi jedino ogranicava setnje napolju...

IZVORNA PORUKA: dunja RR


IZVORNA PORUKA: dunja123

e, neki dan u banci kad sam uzela broj i videla da ih ima 40 ispred mene, prisla sam i pita;la da li ce da me puste preko reda ili ne,


Meni se juče u banci baba uvalila preko reda ispred mene, i još me gleda, ja joj kažem, ja sam ispred vas, a trebala bih biti i ispred ostalih jer sam trudnica (stomak se sada baš vidi), ona se pomerila iza, a ostale bole uvo, i sve su bile devojke. Toliko o našim ljudima ..

IZVORNA PORUKA: Jeltje
Hahah...mi smo izgleda sve ovih dana posecivale banku. Ja sam bila juce u Intezi i ispred mene je bilo jedno 30tak ljudi i to na Slaviji u onoj malo filijali, napravio se red u obliku spirale, jer ljudi nisu imali gde da stoje. I ja naravno, obzirom da mi je glupo da se predstavljam i moljakam da me puste jer sam trudnica, stanem uredno da cekam red i neka zena koja je dosla posle mene, primeti moj stomacic i isforsira da me puste preko reda...Niko se nije bunio, a ne znam sta su mislili. Bas sam htela da vam se pohvalim jos juce, ali zaboravih. Eto ponekad se nadje neko dobar da propusti trudnicu. user posted image

Inace u busevima svi cute i prave se ludi....

IZVORNA PORUKA: Mara1986
A što se tiče bezobrazluka oko ustupanja... ja sam 33 nedelja tako da se nenadate da će vas svi puštati oberučke ... ja se sećam da sam se prsila i šepurila sa stomakom kao da sam 9 mesec (i ako sam bila 2 user posted image ) samo da me primete a sad bi se bukvalno zavukla u mišju rupu jer su pogledi grozni... u fazonu stanem kulturno da čekam red IZA SVIH a oni koji su ispred pomisle "JAO JEB... SAD SI DOŠLA,I SAD TREBA DA TE PUSTE PREKO REDA...SAMO ZATO ŠTO SI TRUDNA" znam da to misle (radim sa ljudima pa većinu ljudi čitam ako otvorene knjige) i pre će te pustiti muškarac nego žene a ne daj Bože babe... Sećam se pre kad je u pitanju neka trudnica ili moja drugarica ja bre oči kopam... dižem i u busu i teram preko reda... a sad me sramota ili me hormoni rade user posted image NPR. ustanem trudnici u busu i sad se zaleti baba pa bi da sedne i preko mene i preko one žene... ja kažem "gde ćete? nisam ustala vama" a meni baba "pa šta ako je trudnjača ja sam si se porađala na njivu pa mi ništo neje falilo kad je znala da se jebe može i da stoji" (bukvalno ovim rečima!!!) JA PRSLA! "slušaj seljanko vrati se ti na tu njivu jer za civilizaciju nisi" (nikoga ne ponižavam jer iskreno moji su sa sela i ja selo volim) a sad kad sam ja u pitanju ...ćutim i čekam ... kažem hormoni me rade user posted image

IZVORNA PORUKA: mika79

Trudnice user posted image ja sam se juče uverila koliko su ljudi nekulturni i bezosećajni, išla sam da vadim krv na transfuziji, tamo ima malo mesta za sedenje, uglavnom momak sa devojkom - ženom došao da joj pravi društvo i naravno seo, pritom su još zauzeli dva mesta za jakne, torbe... dolazi žena sa malim detetom mislite da se setio da bi trebao da ustupi mesto ma kakvi oni se šale, smeju, pipkaju, dolazi trudnica u odmakloj trudnoći i dalje njemu ne pada na pamet da ustaneuser posted image

IZVORNA PORUKA: Mille

Ja sam jutros isla u zavod za tranfuziju da izvadim krv da bi proverili antitela. I sestra mi je ogrebala venu iznutra, barem takav je osecaj. Stisla ona onu vatu preko igle i onda krenula da je izvlaci. Zvezde sam videla od bola. Sad me prvi put bolelo vadjenje krvi. Sutra opet vadjenje, krv i urin. Ovih danas sam pila dosta soka od cvekle i cedjenu narandzu, nadam se da ce sve biti kako treba. Javljaju li vam se bebe? Moja pvremeno kucne. Obicno prepodne dok sam na poslu, opustena, u sedecem polozaju, pa se skoncentrisem :)

IZVORNA PORUKA: degu
Ja opet kažem sva sreća što ne radim, jer putujem na posao, sve zajedno sa đacima koji se guraju, stalno stojim u busu a preko jakne se nikako ne vidi da sam trudna, tako da bih ja stajala tamo negde do 8. meseca verovatno user posted image
Stvarno su ljudi grozni, kad se setim svih baba kojima sa ustala a sad kad čujem šta doživljavate, grrrrruser posted image

IZVORNA PORUKA: Mille

Ja sam uvek ustajala trudnicama i pustala ih preko reda ali nisam ocekivala da ce se neko prema meni tako ophoditi, i ako se tako nesto desi, prijatno cu se iznenaditi, ali i zahvaliti. jer, to su ljudi! Za sada sam jos uvek u potpunosti "funkcionalna", sem za cekanje u redovima, tu me onda ubiju ledja. A do posla za razliku od Degu imam svega par inuta peske. U pauzi cak mogu i da skoknem kuci da rucam user posted image



_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Klarica)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Može li intimni odnos zaista da "pokre...
Mnogi veruju u to da intimni odnos može da "pokrene" porođaj kod žena koje su već blizu termina porođaja. Ima li u tom...
Engimengi: Moja porođajna priča
photo
Ctg je pokazao velike kontrakcije, doktor je rekao da me spremaju za 5 min u salu na carski rez! Ja sam samo stigla da j...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here