|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (18.09.-22.09.2017.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 14 [15]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
15.12.2016 9:46:04   
krin 40
Neka si I dreknula. Ljudi su postali teski idioti, cas_t izuzecima. Zato ja dizem frku I galamu gde stignem, Ja sto mogu da izblamiram coveka ne moze niko. Secam se jednom u tramvaju, nisam bila trudna, udje kontrola, nas deset___ uredno kucalo kartu, a jedna zena preko puta mene nesto laze
I kontrolor je pusta da ostane da sedi. Prvo sam napala njega.Sta smo mi ostali? Idioti a ona je pametna . Onda je on izasao a ja sam nastavila nju da zlostavljam izasla je deset___ stanica pre. Nemam vise pardona uopste

< Poruku je uredio krin 40 -- 15.12.2016 9:47:55 >

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 351
21.12.2016 12:58:12   
Bebana17
Pre neki dan u posti red do besvesti, ja jedno dete y narucje i unutra (dok drugo spava u autu samo (ja nemam kome decu da ostavim kad muz nije kod kuce). Stanem u red uredno, sam portir krene da se dere na ostale u redu: propustite trudnicu sa detetom, hvala mu na tome. Sledeci dan druga posta red jos duzi, niko zivi ne reaguje, bilo me sramota da pitam da idem preko reda, a bas mi je bilo muka, jedva sam sacekala da zavrsim. U prevozu kako kad, nudili su mi da sednem i posle porodjaja, sto nije bas laskavo za moju liniju :)

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 352
22.12.2016 1:04:45   
Mariya
U pošti čekam redovno,boli ih uvo da me puste, ali svi ispred mene su penzosi od 300 godina,pa lakše je meni stajati i čekati nego njima.
Ali sam prošle nedelje imala prednost na pijaciuser posted image uslužila me prodavačica pre svih,kaže ona je trudnica, može preko reda, da se ne umara user posted image

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 353
11.9.2017 15:12:19   
Rosita
Ja sam resila da ne cekam. Gde god mogu vicem da sam trudnica ( ne vicem stvarno). E pa dosta je bilo. U bus plus pre neki dan portir ljubazan i kaze- naravno, odmah mi da prednost. Danas u banci, medjutim, situacija: redcina, 1 salter radi. Ja odmah portiru- tako i tako. On se snebiva. Ja: je l ima banka neki stav oko toga ili da ja idem? On- stanite do saltera da zavrsi trenutni klijent. Ja stanem. Uplata od 1 min. Sluzbenica pogresi i bude malo duze. Buni sr jedan gospodin, kaze em preko reda, em oduzila. Ja lepo nije do mene, imam samo uplatu. On kaze i on samo to. A preko reda, sam rekoh, jer sam trudnica. On ni pet no sest nego kaze i ja sam! Utom ja, svrsena svog posla- bez cekanja- izadjoh. No comment.

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 354
11.9.2017 15:26:36   
dunja RR
Rosi, meni se to isto dešavalo u banci, ali od žena, i to mladih i nafrakanih.

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...

Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 355
11.9.2017 15:44:53   
krin 40
Idiot..ja nigde nisamčekala,nisam se ni pravdala.I sad sa D svuda idem preko reda.Ako neko i misli nešto loše ne tiče me se.Šta briga vuka šta ovce misle o njemu

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 356
12.9.2017 11:55:50   
Tatjana.87
Meni su u okruzenju davali prednost ,bilo je kada sam odbijala pogotovo prvih meseci,cekam u posti red njih petnaest i cika sluzbenik zna da sam trudnica i dere se na sav glas Hajde mala doazi ovamo a meni bilo neprijatno posto mi se stomak tada nije ni video.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 357
29.9.2017 23:16:34   
NevenaAleksejmom
Nikada nisam dozivela da mi neko kaze izvoli preko reda.
Srecom,apotekarke su uvek imale razumevanja i opominjale dezurne penzionere da trudnica ima prvenstvo (isto je tako bilo i kod lekara).

Postra,gradski ... uzas.Uglavnom okrenu glavu i prabe se da ne vide stomak.Koje se zaista i nije video do 7meseca ali u 9-tom nema sanse da bi me omasili (pokretna loptica koja se kotrljala a ne hodala!).

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 358
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 13 14 [15]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 14 [15]
Idi na:

image
Snezana.m
Svima bih preporučila Fitolat tablete - Mleko je lakše nadolazilo, a bebac je bio zadovoljniji
Trenutno imamo tri meseca i 11 dana. Dojenje smo lepo uspostavili još u porodilištu. Međutim, dolazi skok u razvoju oko trećeg meseca i prva menstruacija nakon trudnoće i porođaja... Bila sam u agoniji. Nalivala se vodom, pila čajeve, sok od jabuke... Bebac stalno plače, nervozan je i stalno bi sisao... Onda sam našla na internetu informacije o Fitolat tabletama. Kupila sam prvu kutiju i posle par dana se video napredak... Mleko je lakše nadolazilo, a bebac je bio zadovoljniji. Svima bih preporučila Fitolat tablete. Ujutru pre doručka uzmem jednu i svi srećni i zadovoljni! Hvala Pharmalife!  Više >>
image

Anketa

Tip
guppy RR

Kakav ste tip?

jutarnji (28%)

poslepodnevni (20%)

noćna ptica (52%)

Ukupan broj glasova: 25

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!

Oznake

Click Here