RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za čekanje? (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porođaj



Poruka


vocicana -> RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za čekanje? (30.4.2018 7:27:53)

Ja stvarno ne mogu da kazem nista. Uvek su me propustali, cak i zene na salterima, kada god su me videle uvek su me pustale, nikada se niko nije pobunio. Cak i sa detetom sada uvek me puste.




mama Jo -> RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za čekanje? (30.4.2018 7:30:57)


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Sada sam 8.mesec i samo jesnom su me.propustili u Idei i to zato sto je covek za kasom rekao 😏

Inace sam bila u Grckoj i u Makedoniji sa velikim.stomakom, isla redovno u prodavnice nigde niko me nije propustio....



😔😔 nerado se secam ovoga




MimaKos -> RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za čekanje? (30.4.2018 9:43:59)


IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Ja stvarno ne mogu da kazem nista. Uvek su me propustali, cak i zene na salterima, kada god su me videle uvek su me pustale, nikada se niko nije pobunio. Cak i sa detetom sada uvek me puste.

Mozda je u Krusevcu kulturniji narod, ovde je uzas.. ni u busu ne ustaju a kamoli da se sami ponude da prodjes preko reda..




mama Jo -> RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za čekanje? (30.4.2018 12:23:51)

Meni je jednom u busu bilo lose kad sam bila trudna... stomak jeate bio mali, ali se video... morala sam da zamolim devojku da mi ustane, prevrnula je ocima kao da sam joj ne znam ni ja sta trazila... ni ne bih to uradila, ali mi se slosilo od mirisa i vrucine




MimaKos -> RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za čekanje? (30.4.2018 12:27:04)

Ja tu nemam pardona.. ja i kad nisam trudna a vidim trudnicu kazem nekom klincu da ustane.. i ja bih ustala ali sam sa maleckom u krilu..




mama Jo -> RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za čekanje? (30.4.2018 14:18:48)

Uvek sam ustajala, i bakama i dekama, starijim ljudima, deci... a trudnicama posebno!




Anck Su Nmaun -> RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za čekanje? (30.4.2018 21:19:17)

Pa nije da se bas otimaju ko ce da ih propusti.




MimaKos -> RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za čekanje? (1.5.2018 8:46:29)

Prave se da ne vide..




mama Jo -> RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za čekanje? (1.5.2018 8:47:58)

Do kulture je svakako...
Ali... ucinice karma svoje vec... buuuaahaaahaaaa 😂




MimaKos -> RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za čekanje? (1.5.2018 14:38:27)

Mene su odusevili na stomatologiji, cim sam se pojavila odmah su me ubacili ispred svih, bez pitanja. Nit zakazano nit sam ikad pre toga bila. Svaka im cast, to mi se nikad nigde u zdravstvu nije desilo.




vocicana -> RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za čekanje? (1.5.2018 15:28:01)

To je mnogo lepo doziveti. Kazem nemam reci, a za ove situacije koje opsujete tek sam bez teksta. Nema ljutnje, ja sam ostala i bila pre toga i sada sam jako osetljiva na tu populaciju. Nema sta!




Rosita -> RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za čekanje? (1.5.2018 16:59:51)

Nigde nisam čekala. Sačekam minut, ako niko ništa tražim povlastice.




mama ivane -> RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za čekanje? (8.8.2018 17:26:19)

Prave se da me nevide i kad pitam da li mogu da idem ispred njih kao trudnica i sa decom pocnu da se svadjaju




mama Jo -> RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za čekanje? (8.8.2018 18:10:56)


IZVORNA PORUKA: mama ivane

Prave se da me nevide i kad pitam da li mogu da idem ispred njih kao trudnica i sa decom pocnu da se svadjaju


Nasa realnost. Strasno




mama ivane -> RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za čekanje? (8.8.2018 18:34:22)

Da nazalost je tako




IvanaSK RR -> RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za čekanje? (8.8.2018 20:52:11)


IZVORNA PORUKA: mama ivane

Prave se da me nevide i kad pitam da li mogu da idem ispred njih kao trudnica i sa decom pocnu da se svadjaju

Mozda ce biti drugacije kad ti poraste stomak.




mama ivane -> RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za čekanje? (8.8.2018 21:19:24)

Sa predhodne 2 trudnoce je bilo isto stomak do zuba a oni bup pa u svadju




mama Jo -> RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za čekanje? (8.8.2018 21:33:05)

Ima svega. I meni se to desavalo. Ali desilo se i da me propuste, ne smem da kazem stvarno.




MimaKos -> RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za čekanje? (16.7.2019 14:02:10)

Ma same stanite prve u red, ni ne cekajte da vas neko ponudi ,jer nece..





doramar11 -> RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za čekanje? (16.7.2019 15:24:02)

Kako gde, kad je bila guzva trazila sam je sama. 




MimaKos -> RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za čekanje? (16.7.2019 17:54:54)

Ma ovde te niko ne sljivi, stanes na pocetak pa ako nekom nije jasno, objasnis, i cao





nata11 -> RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za čekanje? (17.7.2019 8:54:45)

Uvek imala. Ni kada nema samo pridjem salt_eru i cik neko da mi de obrati. 🤣


Dobro je kad si trudnica. Ko ce sada cekati redove za vadjenje krvi i kod dr 😀




MimaKos -> RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za čekanje? (17.7.2019 15:59:59)

Ma nigde, ni za vadjenje krvi nisam imala




Duškić -> RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za čekanje? (18.7.2019 6:54:03)

Nisam imala problema, uvek prednost




MimaKos -> RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za čekanje? (18.7.2019 7:55:13)

Meni ni ko nikad, lazem, jedan covek u banci samo, ponudio preko reda





Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 15 [16]