RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na lutriji? (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Finansijske dileme roditeljstva



Poruka


mama Jo -> RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na lutriji? (22.6.2018 1:55:14)

Srecno svima, najpre moramo uplatiti tikete hehehe




Duškić -> RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na lutriji? (22.6.2018 6:26:57)

Obezbedila decu i nas nekom kuuul nekretninom




IvanaSK RR -> RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na lutriji? (22.6.2018 9:10:59)

Kupila kucu na moru [sm=smiley36.gif]




mama Jo -> RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na lutriji? (22.6.2018 9:23:06)


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Kupila kucu na moru [sm=smiley36.gif]


Nadam se da bi me se setila tada [sm=smiley36.gif]




Ana RR -> RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na lutriji? (22.6.2018 9:28:54)

Putovala, putovala, putovala....




vonavoj -> RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na lutriji? (22.6.2018 9:32:43)

Kupila kucu i onda samo putovala i putovala(ali to znaci da ne bi mogla ni da radim, morala bi otkaz da dam,jer imam malo odmora,koji nikad ne mogu da uzmem..sem 10 dana[sm=smiley36.gif]) ili bi nasla neki posao gde sam "zamenljiva"[sm=smiley36.gif]
Sanjajmo, spavajmo..




Ana RR -> RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na lutriji? (22.6.2018 9:41:18)

Ne bi me posao video [sm=smiley36.gif]




mama Jo -> RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na lutriji? (22.6.2018 9:49:19)

[sm=smiley36.gif]
Bas! Ne bi me video [sm=smiley36.gif]
Slazem se za putovanja, svaki dinar bih dala za neko putovanje!!




nata11 -> RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na lutriji? (22.6.2018 10:01:28)


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Kupila kucu i onda samo putovala i putovala(ali to znaci da ne bi mogla ni da radim, morala bi otkaz da dam,jer imam malo odmora,koji nikad ne mogu da uzmem..sem 10 dana[sm=smiley36.gif]) ili bi nasla neki posao gde sam "zamenljiva"[sm=smiley36.gif]
Sanjajmo, spavajmo..


Isto. Nakupovala bih nekretnine, izdavala i isla od jednog do drugog grada.




MimaKos -> RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na lutriji? (21.7.2019 9:51:02)

Kupila nesto na Zlatiboru




mama ivane -> RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na lutriji? (24.10.2019 15:23:32)

Obezbedila bih svojoj deci krov nad glavom  da se nemuce vise , a ono sto bi ostalo donirala bi deci bez roditeljskog staranja





kamičak -> RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na lutriji? (24.10.2019 18:48:30)

Zadrzala bih deo novca za putovanja I skolovanje dece, ostalo u dobrotvorne svrhe.





Mirko Svirko -> RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na lutriji? (24.10.2019 19:46:15)

Ulozila bi u neki porodicni biznis. I deo dala decijem selu i neki manji deo nasem vrticu.




flamingos -> RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na lutriji? (24.10.2019 23:58:21)

Deo bih dala u humanitarne svrhe,a ostatak pametno uložila-na nekretnine,uživanje,na dete.Eh pusta želja.Nego,da bi čovek išta dobio mora da uplati tiket,pa-vredi razmisliti o tome-nikad se ne zna.Samo zdravlja da je,ostalo dođe i prođe





bubulence -> RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na lutriji? (25.10.2019 7:58:40)

Pre jedno godinu-dve smo se mm i ja posvadjali bas oko para od lutrije. Rekla sam da bih deci kupila po stan i ostavila novac za skolovanje, nama jednu kucu i auto i putovala bih, putovala i putovala. On je smatrao da deci to nije dovoljno i izbila je skoro pa ozbiljna svadja. A onda smo shvatili da ne uplacujemo loto😂.

Inace, ne bih dala u humanitarne svrhe ali u siroj familiji imamo porodice koje dosta tesko zive i njima bih pomogla dosta oko kuca i skolovanja dece... Eventualno bih izdvojila pomoc za bolesnu decu, ali tu se i sada trudimo da uplatimo kad god mozemo i koliko god mozemo




Mirko Svirko -> RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na lutriji? (25.10.2019 8:51:46)

Ja sam igrala pre greb greb. Kad podignem platu kupim dva tri listica i najvise sto sam dobila je 3000din. Ali sada vise ne kupujem. To je bilo u vreme plate. Sada ne primam platu.




Duškić -> RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na lutriji? (25.10.2019 8:55:48)


IZVORNA PORUKA: bubulence

Pre jedno godinu-dve smo se mm i ja posvadjali bas oko para od lutrije. Rekla sam da bih deci kupila po stan i ostavila novac za skolovanje, nama jednu kucu i auto i putovala bih, putovala i putovala. On je smatrao da deci to nije dovoljno i izbila je skoro pa ozbiljna svadja. A onda smo shvatili da ne uplacujemo loto😂.

Inace, ne bih dala u humanitarne svrhe ali u siroj familiji imamo porodice koje dosta tesko zive i njima bih pomogla dosta oko kuca i skolovanja dece... Eventualno bih izdvojila pomoc za bolesnu decu, ali tu se i sada trudimo da uplatimo kad god mozemo i koliko god mozemo



[sm=bravo.gif]




flamingos -> RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na lutriji? (25.10.2019 9:13:23)

Bubi,nasmejala si me.Kad kažem u humanitarne svrhe-mislim na pomoć bolesnoj deci i onome kome je to stvarno potrebno.I sad pomažemo kad god je neka humanitarna akcija,mališani da ozdrave i budu srećni sa svojim roditeljima.Zdravlje je najveće bogatstvo.





bubulence -> RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na lutriji? (25.10.2019 9:17:56)

Nije tema ali moram da kazem, svi smo mi humanitarci... Nedavno je devojka iz nase firme od svega 26god tesko obolela. U roku od par dana smo joj skupili novac za lecenje u inostranstvu. Prvo smo svi potpisali da nam se skine odredjena suma sa plate (2000zaposlenih), firma uplatila jos toliko. Frizeri su radili za dzabe samo se ostavljao prilog za nju, sminkali su na ulici, igrale se utakmice... Udruzenje za zastitu zivotinja dalo sav novac dobijen od opstine, opstina takodje donirala, Djordje David odrzao koncert... Znaci ne treba nama lutrija da budemo humani.... Na zalost, njen zivot se ugasio... Nije izdrzala, ali je sigurno otisla ponosna na svoje sugrađane 





vonavoj -> RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na lutriji? (25.10.2019 9:50:04)

Pretuzno bubi. Ja bi kupila kucu i unajmila dozivotnu pomoc oko iste😂😂😂I putovala!




emicaa -> RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na lutriji? (25.10.2019 10:01:52)

Zavisi koliko bih dobila,ali kad bi dobila eurolotuza to vec imam plan sta bih i kako 😁.Napravila bih svojim kucu,kupila ovdr stan da ni se nadje a preselila se na neko od grckih ostrva.Otvorila mini hotel sa restoranom u sklopu toga.A onda bih sa svoje tri najdraze ringerajke i kumom na deset_ak dana otisla na maledive 😊





bubulence -> RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na lutriji? (25.10.2019 10:07:30)

Von, posluga se podrazumeva 😂.Emice, a crnci na Maldivima? Masaze? Hladjenje? Sve u ceni 😁? 




emicaa -> RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na lutriji? (25.10.2019 10:16:44)

Bubi sve all inclusiv.Tvoje bi bilo samo da uzivas





bubulence -> RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na lutriji? (25.10.2019 10:29:21)



IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Bubi sve all inclusiv.Tvoje bi bilo samo da uzivas





Pa haajde kada si navalila... Sto se mora nije tesko 😂




emicaa -> RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na lutriji? (25.10.2019 10:40:17)

Aman cekaj zeno da dobijem 😁

Ja jos nisam ni uplatila listic a ti stigla i do pakovanja 😂




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>