Veza između dojenja i SIDS-a (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Dojenje i dopuna dojenju



Poruka


Anoniman -> Veza između dojenja i SIDS-a (7.4.2009 13:44:01)

Majke koje žele da svedu na minimum mogućnost da njihove tek rođene bebe dožive takozvanu "smrt u kolevci" treba što duže da doje svoju novorođenčad jer dojenje obezbeđuje visok stepen zaštite od "sindroma prerane smrti novorođenčadi" (SIDS) - otkrili su švedski pedijatri.

KLIK NA CEO ČLANAK

A pre neki dan smo pričale o štetnosti dojenja Stručnjaci zabrinuti zbog informacije o štetnosti dojenja KLIK... pa ti sada budi pametan. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




Anoniman -> RE: Veza između dojenja i SIDS-a (7.4.2009 13:46:43)

od kako postoji svijeta i vijeka majke doje svoju djecu...i to je ispravno po meni... a strucnjaka i istrazivanja mi je na vrh glave...svaki dan oprečne informacije ...kako im se nadigne 




Anoniman -> RE: Veza između dojenja i SIDS-a (7.4.2009 13:48:50)

Ma... ja ustvari nisam htela da pričam ovde o štetnosti, samo sam onako prokomentarisala, možda nisam trebala...

Zanima me... jeste pročitale članak? Sem dojenja, piše i o fizičkoj blizini bebe i majke...




kumara -> RE: Veza između dojenja i SIDS-a (7.4.2009 14:51:41)

Ja jesam, i skroz mi je dobar clanak. Ovo istrazivanje mi bar ima smisla, za razliku od onog drugog o stetnosti dojenja. Ali kao sto kaze Lenka svi oni samo izmisljaju kojesta!!!




vukosava -> RE: Veza između dojenja i SIDS-a (26.5.2011 3:42:46)


IZVORNA PORUKA: kumara

Ja jesam, i skroz mi je dobar clanak. Ovo istrazivanje mi bar ima smisla, za razliku od onog drugog o stetnosti dojenja. Ali kao sto kaze Lenka svi oni samo izmisljaju kojesta!!!


istrazivanje o stetnosti dojenja ?! gde to ima, da vidim... kome li je to palo na pamet? da istrazuju dojenje ako zene se drogiraju i piju ili sta?




Anoniman -> RE: Veza između dojenja i SIDS-a (26.5.2011 11:07:21)

tema je nesto tipa Strucnjaci zabrinuti zbog info o stetnosti dojenja, ili tako nekako.




Verus -> RE: Veza između dojenja i SIDS-a (26.5.2011 15:12:16)

Ah, svasta ce izmisliti i svakakvo istrazivanje finansirati ovi sto prodaju adaptirano mleko[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/hudicek1.gif[/image]




Stranica: [1]