|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proizvodi za sunce
27.5.2016 11:48:57   
Anarunika
Ja klincima svim koristim Top Ten faktor 50. Najpristupačniji, lepo miriše e sad za toliko koliko ih mažem valjda sastojci neće škoditi, mislim ipak su ga poravili za decu valjda su pazili user posted image Prošle godine im ništa od njega nije bilo tako da sam zadovoljna i ove godine ću njega koristiti.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: Proizvodi za sunce
27.5.2016 14:54:47   
choopa choops
Kupila sam Cien 30+ pa ćemo da vidimo kako "radi" user posted image

nego, prošli vikend se zeznem i povedem ih na plažu, duvao je baš, baš jak vjetar da sam maltene mogla da obučem i duge rukave. Nismo se mogli kupati, ali su se igrali da ih želja mine. I potpuno zaboravim da ih namažem, valjda jer je bilo tako hladno. Kad smo došli kućuo vidim svi pomalo pocrvenjeli po ramenima. user posted image Došlo mi da se ubijem, pogotovo radi I user posted image srećom nije jako i prošlo im je brzo, ali ne znam gdje mi je pamet bila, kao da sam prvi put išla na sunce!!!

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 577
   RE: Proizvodi za sunce
27.5.2016 15:32:38   
Maraj
Da li posebno kupujete kremu za telo a posebno za lice?

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: Proizvodi za sunce
27.5.2016 15:49:43   
Mala Elena
Ako je istinit taj text Choopo, bacili smo para i para...user posted image
Mi proslog leta uzeli Eucerin u pakovanju -krema za suncanje od 50+ i 30+f...tako da je bilo i za dete i za mamu i tatu user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 579
   RE: Proizvodi za sunce
27.5.2016 15:52:20   
Maraj
ME da li je dovoljno 2 pakovanja kreme za vas 3.? Mi sad idemo prvi put na more sa bebom. Ne znam sta i koliko da uzmem

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 580
   RE: Proizvodi za sunce
27.5.2016 15:59:41   
choopa choops
Maraj, ne jednom kremom mažem sve user posted image
Za količinu ti ne znam, jer nama cijelo ljeto traje jedna kutija.user posted image Mi živimo na moru, pa postepeno dobijaju boju i zapravo je najviše koristimo kad idemo negdje na cjelodnevno kupanje. Drugačije je valjda kad se ode na more na 7 dana, bez boje, onda je obavezno mazanje svaki put.

ME, bitno da djeca nisu izgorjela, ko šiša pare user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 581
   RE: Proizvodi za sunce
28.5.2016 13:32:08   
branki*
I ja jednom kremom mazem sve i lice i telo.za bebu sam nosila 1 tubu,za nas 1 i bude dovoljno.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 582
   RE: Proizvodi za sunce
28.5.2016 13:42:15   
mila83
Branki,tako i ja,sto se tice mazanja.Za bebu koristim Chico kremu u tubi.A mi se svi mazemo sa Caroten zastitom spf +30,imam sa pumpicom.To je neko porodicno pakovanje,za decu i odrasle.Nismo izgoreli,valjda je dobro.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 583
   RE: Proizvodi za sunce
28.5.2016 14:04:35   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: Maraj

ME da li je dovoljno 2 pakovanja kreme za vas 3.? Mi sad idemo prvi put na more sa bebom. Ne znam sta i koliko da uzmem


I ostalo je. Jer 50+ je koristila mala a mi tj.ja, mm se i ne racuna, njemu samo za ramena f30+ ...user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 584
   RE: Proizvodi za sunce
28.5.2016 14:44:15   
serpica

IZVORNA PORUKA: Maraj

ME da li je dovoljno 2 pakovanja kreme za vas 3.? Mi sad idemo prvi put na more sa bebom. Ne znam sta i koliko da uzmem




Uzmi Chicco kremu sa faktorom zastite 50 ona je gusta ali se lepo razmazuje i traje dugo jer ne stavljas puno,ako ti je ipak tesko da ga namazes ceelog uzmi isto Chicco u spreju faktor 50 i mirna si u oba slucaja jedna krema ili jedan sprej bice dovoljno i za njega a i za vas.
moj sin ima bas svetao ten da ne kazem beo uvek sam uzimala chicco bez obzira da li idemo na more ili na bazen ili u obicnu setnju ne mogu da zamislim kako bi bilo da onako beo izgori.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 585
   RE: Proizvodi za sunce
28.5.2016 14:50:35   
adulence
Chicco sprej odlican,ja ga stalno Ivi uzimam,ali sam uzimala i niveu 50 isto sprej...meni su u spreju savrseni,tako cu i ove godine samo komada dva da imam i za njih i za sebe ,mm odbija mazanje...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 586
   RE: Proizvodi za sunce
28.5.2016 15:05:00   
Mala Elena
Sprej je extra, ja sam ranije koristila ulje Carroten u spreju i vise sam nego zadovoljna.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: Proizvodi za sunce
28.5.2016 15:25:26   
serpica
Savet plus,mozda nekome koristi,posle par dana suncanja i maanje malo vezce zastite mozete u jutarnjim casovima do 12h da mazete maslinovo ulje,jako brzo se dobija boja i to ona zlatna...na jakom suncu ne i ovo vazi za mame i tate ne za decu.user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 588
   RE: Proizvodi za sunce
28.5.2016 15:59:34   
Maraj
Pa ja gledala da uzmem chicco u spreju al pise da se koristi od 12 meseci. Ne znam iz kog razloga. L ce imati 9 meseci kada budemo bili na moru.
Ja sam sebi do sada uzimala vichy posto mi samo od njega ne izadje alergija na sunce. Sa svim ostalim kremama se osujem

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: Proizvodi za sunce
28.5.2016 16:05:24   
Maraj
Zaboravih da pitam...
u DM-U je sada na akciji nesto od krema za suncanje. Videm i Chicco kremu posle suncanja. Mazete li bebe sa tum kremama koje su posle suncanja?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 590
   RE: Proizvodi za sunce
28.5.2016 16:54:56   
isidora88
Ja Mateji kupujem chicco, seba med i sundance kremu za suncanje, sve faktor 50+.
Inace ima izrazito svetao ten i nikad nije izgoreo, a nekad budemo po ceo dan, naravno uvek pod suncobranom ili hladovini. Nista ne mazem na kozu posle suncanja, nema potrebe za tolikom hemijom.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 591
   RE: Proizvodi za sunce
28.5.2016 17:00:14   
dunja RR
Mame, da li uvek držite kreme u frižideru ili nema potrebe?

Ja sam već uzela nove kreme za more, držim ih u ormaru, da li da prebacim u frižider do mora? Milsim da ih neću tvarati do tada, jer imam neke kreme od ranije koje trošim do mora.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 592
   RE: Proizvodi za sunce
28.5.2016 17:07:30   
mila83
Dunja,ja nove,nenacete kreme ne stavljam u frizider...a koriscene da.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 593
   RE: Proizvodi za sunce
28.5.2016 17:33:50   
dunja RR
Mila, tako i ja, nego do mora imamo sada mesec i po, pa ne znam da li je ok da mi stoje u ormaru za to vreme, a još su visoke T?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 594
   RE: Proizvodi za sunce
28.5.2016 17:45:15   
mila83
Nije sigurno u ormaru tako visoka temperatura...ako nisi otvarala kreme,mislim da nece smetati.Pa ni u apoteci ili prodavnici ne stoje u frizideru...jeste da su klimatizovani uglavnom,ali pretpostavljam da ni te promene temperature u prostoriji gde stoje kreme nisu idealno resenje...Ali ako nisu otvarane ili odvrtani cepovi,mislim da ne smeta....

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 595
   RE: Proizvodi za sunce
28.5.2016 22:16:23   
vonavoj
Choopa,hvala za tekst! Mi uvek kupimo njihov gel za tusiranje.1l 2e. Bas cy probati za mm kremu za suncanje.deci sam vec kupila,iz Dma.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 596
   RE: Proizvodi za sunce
28.5.2016 22:41:00   
isidora88
Ja ne drzim uopste kreme u frizideru. Nikad nismo imali nikakav problem

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 597
   RE: Proizvodi za sunce
28.5.2016 23:09:41   
serpica

IZVORNA PORUKA: Maraj

Zaboravih da pitam...
u DM-U je sada na akciji nesto od krema za suncanje. Videm i Chicco kremu posle suncanja. Mazete li bebe sa tum kremama koje su posle suncanja?




Obavezno,kozi treba hidratacija posle suncanja,a deci pogotovo.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 598
   RE: Proizvodi za sunce
29.5.2016 0:21:39   
choopa choops
Isto ne držim kreme u frižideru. I ne mažem djecu poslije sunčanja. Sebi namažem ponekad, alisa običnim losionima, jer je moja koža suva. Njihova je normalna, pa ne mažem. Eventualno maslinovo ulje ili jogurt kad dođemo kući ako ih je uhvatilo crvenilo.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 599
   RE: Proizvodi za sunce
29.5.2016 1:10:08   
Mariya
Kod nas svako ima svoju kremuuser posted image MM prošlogodišnju(da se ne baciuser posted image ) Ja uvek novu, za L one sa oznakom "sensitive" i kids, pošto ona ima 4+ godina, a za H baby, mada ona više nije babyuser posted image ali je mlađa od 3 godine pa nije za "Kids" kreme. Za sebe koristim Avonove i Niveine kreme, ali prošle godine sam uzela Garnier kremu i ODUŠEVILA sam se teksturom, mirisom i razmazivošću i mislim da više nikad neću kupiti druge kreme, samo Garnier. Tako sam i za devojčice uzela Garnier, za H Sebamed, ali moraću i neku u spreju, sprej je zakon za razmazivanje na nestrpljivoj deciuser posted image
Inače ne čuvam ih u frižideru, nego u ormaru, a posle mora ih bacam, jer su prokuvale više puta na plaži.
Sebe mažem after sun losionom ako sam pocrvenela ili kad osećam zatezanje na koži, avonov cooling spray, inače se mažem losionom za telo, devojčice isto tako.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...
Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here