|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proizvodi za sunce
29.5.2016 2:20:24   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: Maraj

Pa ja gledala da uzmem chicco u spreju al pise da se koristi od 12 meseci. Ne znam iz kog razloga. L ce imati 9 meseci kada budemo bili na moru.



Koliko se sjećam Chicco ne pravi kreme za suncanje za bebe (znači ona oznaka 0+) u spreju, već samo u tubi. I u tubi su gušće, vjerovatno zato i ne može sprej. Ali davno je bilo, zaboravila sam tačno. user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Proizvodi za sunce
29.5.2016 8:07:40   
serpica

IZVORNA PORUKA: choopa choops


IZVORNA PORUKA: Maraj

Pa ja gledala da uzmem chicco u spreju al pise da se koristi od 12 meseci. Ne znam iz kog razloga. L ce imati 9 meseci kada budemo bili na moru.



Koliko se sjećam Chicco ne pravi kreme za suncanje za bebe (znači ona oznaka 0+) u spreju, već samo u tubi. I u tubi su gušće, vjerovatno zato i ne može sprej. Ali davno je bilo, zaboravila sam tačno. user posted image




Tacno bas tako,mislim da ne proizvode u spreju za tako male bebe tipa 3,4m jer prilikom nanosenja mozda tecnost ode u lice,nos,oci pa zbog toga..ja to onako laicki mislim.user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Proizvodi za sunce
29.5.2016 9:34:36   
isidora88
Negde aam citala da su kremensa faktorom preko 40, pune hemije i da dermatolozi ne savetuju njiohovo koriscenje, i da i pored oznake 0+ to ipak nije za bebecu kozu. Mada ja sam koristila, ne mogu dete ceo dan drzati u kuci ili ga na 40 stepeni voditi u dugim rukavima...

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Proizvodi za sunce
29.5.2016 10:05:34   
Anarunika
Mi se svi mažemo istom kremom, dečijom jer je koristimo samo za odlazak na Adu. I klince mažem kada idu napolje kada je vewlika vrućina što ću vidim već sada morati da počnem. Kreme ne čuvam u frižideru i ne koristim posebne za lice i posebne za telo.
Obzirom da je moj stav da se svime i svačime treba što manje mazati, posle sunčanja im ne stavljam ništa a i ove za sunčanje ne koristim baš svaki čas.
Videću koja će nam količina trebati kada jednom odemo na more user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Proizvodi za sunce
5.6.2016 14:21:29   
Mariya

IZVORNA PORUKA: Anarunika
Obzirom da je moj stav da se svime i svačime treba što manje mazati, posle sunčanja im ne stavljam ništa a i ove za sunčanje ne koristim baš svaki čas.

Ja polazim od sebe-meni je i nakon kupanja,a pogotovo nakon sunčanja potrebna krema za telo jer osećam da me koža zateže,zato mažem i devojčice. Za svakodnevnu šetnju ih ne mažem jer se ne šetamo po najjačem suncu,naravno,ali ako idemo na kupanje i izlazimo na sunce,mazanje je obavezno. Pogotovo što L ima suvu i osetljivu kožu i odmah pocrveni,njumoram da mažem. H ima neki gen,ona odmah pocrni,kao plavo ciganče mi je user posted image

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Proizvodi za sunce
5.6.2016 15:04:34   
Anarunika

IZVORNA PORUKA: Mariya


IZVORNA PORUKA: Anarunika
Obzirom da je moj stav da se svime i svačime treba što manje mazati, posle sunčanja im ne stavljam ništa a i ove za sunčanje ne koristim baš svaki čas.

Ja polazim od sebe-meni je i nakon kupanja,a pogotovo nakon sunčanja potrebna krema za telo jer osećam da me koža zateže,zato mažem i devojčice. Za svakodnevnu šetnju ih ne mažem jer se ne šetamo po najjačem suncu,naravno,ali ako idemo na kupanje i izlazimo na sunce,mazanje je obavezno. Pogotovo što L ima suvu i osetljivu kožu i odmah pocrveni,njumoram da mažem. H ima neki gen,ona odmah pocrni,kao plavo ciganče mi je user posted image




Da , za vreme sunčanja i kupanja mazanje se podrazumeva. Moji su svo troje beli a i mm i ja smo. Samo kad se setim kako sam na plaži morala da nosim majcu da ne izgorim user posted image toliko me je to nerviralo...a ovo posle , tu još nismo imali potrebe za mazanjem , a videćemo za dalje, nadam se da će tako i ostati. Ja čak ni mleko za telo ne koristim svakodnevno, takav mi karakter user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Proizvodi za sunce
5.6.2016 16:05:33   
Mala Elena
Ja proslo leto samo nisam imala nista posle suncanja, mazala sam obicne kreme...ove godine moram da kupim...aliza decu ide posebno..

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Proizvodi za sunce
5.6.2016 17:11:43   
Maraj
Ja se obavezno namazem pre izlaganja suncu i to u sobi. Tako planiram i za bebu ove godine. Nakon suncanja i tusiranja sebe namazem i sa kremom posle suncanja. Ne znam jos da l cu tu kremu uzimati za bebu

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Proizvodi za sunce
7.6.2016 0:12:08   
Mariya
Maraja, tako i ja. Kad idemo negde blizu,ja se namažem još kod kuće. Na moru isto,pre nego što krenemo na plažu. I sebe i njih.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Proizvodi za sunce
7.6.2016 11:46:20   
mila83

IZVORNA PORUKA: Mariya

Maraja, tako i ja. Kad idemo negde blizu,ja se namažem još kod kuće. Na moru isto,pre nego što krenemo na plažu. I sebe i njih.



I mi isto tako radimo.jer cim stignemo na bazen,ili plazu,ne mozes ih pohvatati da ih namazes ! user posted image A i koza bolje upije ako se ranije stavi krema.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Proizvodi za sunce
23.5.2017 19:20:26   
gagana83
Po preporuci sam kupila Ladival faktor 50 za kozu sklonu alergijama na sunce pa se mislim da li mogu i dete da mazem time ili i dalje moram da joj kupujem mazalice za decu? U septembru puni 8 godina.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Proizvodi za sunce
23.5.2017 22:32:06   
dijana1*
Mi smo prosli vikend bili na moru i nine mi sunce bilo jako. Ufff kako sam se prevarila, bas smo svi izgoreli. Kupim niveu fc 50 i cini mi se posle nje da je bilo jos gore. Koza kao da je specena bila.
Za par dana idemo ponovo i provereno kupujem deci Eucerin.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Proizvodi za sunce
24.5.2017 10:58:55   
IvanaSK RR
Gagana, ja sam sinu stavljala prosle godine i nasu kremu za sunčanje. Tad je imao osam ipo godina. Desavalo se i ranije da mu namazem nasu, ukoliko mi nestane decije.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Proizvodi za sunce
24.5.2017 14:26:16   
Zemunka85
Zene, mi za koji dan na more. Svih ovih god sam koristila Lari Saljica ali ne mogu reci da sam zadovoljna. Prosle god je cak izgorela jedan dan malo a zadnje dve god je posle mora vodim dermatologu zbog belih fleka koje tada ima po telu cak su sumnjali na vitiligo no nista od toga, spontano se brzo povuce.
Molim vas da mi preporucite nesto sto ima stooo manje hemine ja pojma nemam a vidim svasta se pise.
Gledala sam Ladival, La roshe, Mustelu, Eucerin..ali nzm nista o tome

Gagana kako ti se pokazao taj ladival? Ja sam njega htela sebi jer imam uzasnu alergiju mada cu ove god biti sto manje na suncu a i idemo rano.
Za mm neku obicnu, ali nzm za L koju...

< Poruku je uredio Zemunka85 -- 24.5.2017 14:29:13 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Proizvodi za sunce
24.5.2017 16:46:55   
milicicak
Zemunka, moja topla preporuka je Sebamed. Mini buba je providna, u maju izgori za 15 min ako je ne namazem. Koristim sf30 do sredine jula, na moru sf50.
Za mene i mm sam prosle godine uzela dm kremu za sunce, stvarno je odlicna

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Proizvodi za sunce
24.5.2017 17:17:05   
choopa choops
Ja sam za djecu uvijek koristila Chicco, nikad nisu imali problema. Prosle godine uzeh u Lidlu Cien i odlican je!

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Proizvodi za sunce
24.5.2017 20:47:27   
Ana RR
Zemunka, ja imam super iskustvo sa Eucerinom ali ne koristim faktor veći od 25,30. La roche ti je isto odličan.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Proizvodi za sunce
25.5.2017 1:21:03   
dijana1*
Zemunka i mi koristimo Eucerin i extra je.
Prosle godine je Uros imao 6 meseci nije ni malo pocrveneo. Ne mogu sebi da oprostim sto smo sada svi izgoreli na moru.
Pocetkom juna idemo ponovo i definitivno kupujem Eucerin.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Proizvodi za sunce
25.5.2017 8:49:37   
vocicana
Lepo ti kazu forumasice, sve nabrojano je odlicno. Planiram u DM-u da uzmem za D nesto u spreju kao dezodorans, najlakse mi je za nanosenje, pa cemo videti. Za nas imam Ladival 30, kupicu Cien i Ombia preparate za suncanje, nasla sam ih po ceni od 300 din, znam da su dobri.
Gagana msm da je velika i da mozes slobodno to sto i vama.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Proizvodi za sunce
27.5.2017 11:45:37   
gagana83
Hvala na savetima, definitivno necu da kupujem za Unu posebno. Idemo avionom na more pa gledam da sto manje stvari nosim.

IZVORNA PORUKA: Zemunka85

Zene, mi za koji dan na more. Svih ovih god sam koristila Lari Saljica ali ne mogu reci da sam zadovoljna. Prosle god je cak izgorela jedan dan malo a zadnje dve god je posle mora vodim dermatologu zbog belih fleka koje tada ima po telu cak su sumnjali na vitiligo no nista od toga, spontano se brzo povuce.
Molim vas da mi preporucite nesto sto ima stooo manje hemine ja pojma nemam a vidim svasta se pise.
Gledala sam Ladival, La roshe, Mustelu, Eucerin..ali nzm nista o tome

Gagana kako ti se pokazao taj ladival? Ja sam njega htela sebi jer imam uzasnu alergiju mada cu ove god biti sto manje na suncu a i idemo rano.
Za mm neku obicnu, ali nzm za L koju...

Nisam ga jos probala, ali imam preporuke od dvoje ljudi koji kubure sa alergijom na sunce.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Proizvodi za sunce
27.5.2017 13:05:57   
dunja RR
Pretprošle godine Eucerin, Prošle godina Niveu, ove godine nosimo La Rosche. Sve je bilo 50f

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Proizvodi za sunce
28.5.2017 15:33:12   
minnica
Za more ćemo verovatno opet Niveicu, proverono dobro, ona swim&play ili tako nešto, a sad za šetnjice i boravak napolju sam uzela u DM-u onaj njihov Sundance dečiji spf 50+. Lep je miris, nadam se da će biti ok.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Proizvodi za sunce
5.6.2017 12:29:59   
Mala Elena
Mi smo imali Eucerin 30 za nas, 50 za decu i bio je ok, ali sad opet razmisljam da li da probam jos nesto.
Zemunka , ja videh isto taj Pronasol kids 40, ali opet razmisljam. Ja bih pre neki sprej nego kremu. Predlozi?

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Proizvodi za sunce
5.6.2017 12:43:40   
Anck Su Nmaun
Mi smo ove godine opremljeni Chiccovim i imam neki iz Avona... al cemo se mackamo!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Proizvodi za sunce
6.6.2017 23:25:10   
Duškić
I meni treba da stigne Chicco ...imam i neko skoro uzeh u liliju..

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here