8 stvari koje bi svaka zena trebalo da uradi sama.... (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Seksualnost



Poruka


Anoniman -> 8 stvari koje bi svaka zena trebalo da uradi sama.... (8.8.2010 23:25:37)

Postoje stvari koje verovatno ne možete ni da zamislite bez dečka, drugarice, sestre, cele ekipe ljudi... Ali ako nešto od toga pokušate da uradite sami – to će biti jedno potpuno novo iskustvo, koje vam se može i dopasti. Pogledajte šta bi svaka žena trebalo da uradi sama:

1. Živite sami.
Možete da šetate okolo bez odeće, gledate sve što želite na TV (čak i celu sezonu Doktor Hausa, ako baš hoćete) i imate ceo krevet samo za sebe – sve su to prednosti koje ne treba zanemariti. Svaka žena bi trebalo makar neko vreme da živi sama – ako ni zbog čega drugog onda bar da bi mogla da jede čips za večeru svakog dana.

2. Idite na izložbu.
Već dugo niste posetili ni jednu umetničku galeriju? Zašto? Bilo koji trenutak je povoljan za malo “umetničke terapije”. I verujte nam, mnogo je bolje da odete sami – jer onda ne morate da se pretvarate da znate o čemu priča vaš dečko koji je završio Likovnu akademiju.

3. Jedite napolju.
Ako sednete sami u restoran možda će vam biti neprijatno, ali najlakši način da se toga oslobodite je da jednostavno to uradite. Uputite se na neko mesto sa povoljnijim cenama, u društvu knjige i častite sebe ukusnom večerom. Ako vam je lakše – neka to bude ručak.

4. Idite na koncert.
Znamo kakav je to osećaj. Grupa koju ste toliko želeli da čujete konačno je ovde, a niko od vaših prijatelja ne želi da ide. Pa, idite sami. Ko zna, možda ćete i upoznati neke nove ljude koji svakako dele sa vama muzički ukus.

5. Pogledajte film.
Zaista, ovo je i najlakše od svega. Ako imate problem sa solo izlascima, odlazak u bioskop je najbezbolniji način da to uradite. Sve vreme ćete biti u mraku i niko vas neće videti usamljenu.

6. Uživajte u spa tretmanu.
Zašto ne častiti sebe sa nekoliko sati uživanja? Ako odete sami moćićete potpuno da se opustite – drugi ljudi će vas samo odvlačiti od tog cilja. Zaista, sauna i nije baš dobro mesto za tračarenje sa drugaricom – nađite se sa njom na kafi kasnije.

7. Upišite kurs.
Ovo je odlična ideja u svakom trenutku, a naročito ako ste, na primer, upravo raskinuli sa dečkom. Počnite da učite neki strani jezik – to će vam uvek koristiti, a upoznaćete i nove ljude. Ko zna možda će vam profesor biti neki zgodan stranac.

8. Putujte.
Svaka žena bi trebalo da otputuje sama barem jednom u životu. To nije lako, s obzirom da imate samo sebe kao oslonac, ali je zato odličan način da motivišete sebe, otkrijete nove ljude i mesta i doživite fenomenalno iskustvo koje ćete pamtiti ceo život.




oliveradj -> RE: 8 stvari koje bi svaka zena trebalo da uradi sama.... (16.8.2010 20:48:34)

Bas slatko [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




jance -> RE: 8 stvari koje bi svaka zena trebalo da uradi sama.... (16.8.2010 22:09:50)

ovo za Dr. House zvuci od svega najbolje! iako i mm voli da ga gleda ( mada ne tako cesto ko ja!)

mogla bi bas da posetim i koju izlozbu, definitivno davno nisam

spa tretman, to se potpuno slazem, to sam uradila poslednji put pre svadbe, i definitivno je prijalo!

mogla bi i da putujem sama, al sam poprilicno zavisnik na drustvu, pa bi mi za koji dan uzasno postalo dosadno!




snovi -> RE: 8 stvari koje bi svaka zena trebalo da uradi sama.... (7.5.2013 21:11:37)

[sm=bravo.gif]




Bebilina -> RE: 8 stvari koje bi svaka zena trebalo da uradi sama.... (7.5.2013 22:38:34)

Sve odradila, osim bioskopa i galerije [sm=smiley1.gif]
A mm ume i u bioskop sam da ode kad deca i ja otputujemo [sm=smiley1.gif]




dunja RR -> RE: 8 stvari koje bi svaka zena trebalo da uradi sama.... (7.5.2013 22:45:21)


IZVORNA PORUKA: Anoniman
8. Putujte.
Svaka žena bi trebalo da otputuje sama barem jednom u životu. To nije lako, s obzirom da imate samo sebe kao oslonac, ali je zato odličan način da motivišete sebe, otkrijete nove ljude i mesta i doživite fenomenalno iskustvo koje ćete pamtiti ceo život.


Jesam prošle godine, kada mi je puko film i otišla sama u Dubai [sm=smiley1.gif]




nata11 -> RE: 8 stvari koje bi svaka zena trebalo da uradi sama.... (8.5.2013 11:18:19)

Nisam bila na koncertu sama a putovanje ako se racuna vikend na selu onda sam i to odradila [sm=smiley36.gif]
Za restorane i klopanje nasamo mi tek nije strano, cak i uzivam. Kupis novinicu prelistas dok stigne klopa, ma milinka.




Mirko Svirko -> RE: 8 stvari koje bi svaka zena trebalo da uradi sama.... (12.10.2019 1:34:54)

Nisam bila sama na koncertu.Nisam bila sama na izlozbi. 




Mirko Svirko -> RE: 8 stvari koje bi svaka zena trebalo da uradi sama.... (12.10.2019 1:36:43)

Nisam upisala kurs. Jedino ako se vazi prekvalifikacija iz jedne srednje skole u drugu. 




branki* -> RE: 8 stvari koje bi svaka zena trebalo da uradi sama.... (12.10.2019 6:55:32)

uh...ja gomilu ovoga nisam uradila sama.nisam zivela sama,jesam ono kao student,to ne racunam.nisam putovala sama...kurs ne bih ni upisivala...




flamingos -> RE: 8 stvari koje bi svaka zena trebalo da uradi sama.... (12.10.2019 9:39:22)

Stanovala sam tokom školovanja,ali opet ne sama,već sa drugaricom.Nisam putovala sama niti išta od navedenog.U restoranu sam da sediš...





kamičak -> RE: 8 stvari koje bi svaka zena trebalo da uradi sama.... (12.10.2019 9:40:10)

Tekst je pisala tinejdzerka verovatno, simpatican je u svakom slucaju.




Mirko Svirko -> RE: 8 stvari koje bi svaka zena trebalo da uradi sama.... (27.7.2020 13:17:50)

Zasto bi ovo trebala svaka zena da uradi?

Jesam pisala u prethodnim postovima sta nisam. Ali sada eto citam. I razmisljam zasto uopste? 




mama Jo -> RE: 8 stvari koje bi svaka zena trebalo da uradi sama.... (27.7.2020 13:30:57)

Joj malo mi je bzvze stvarno ovaj spisak. Jedite napolju [sm=zmeden.gif]
Upisite kurs [sm=zmeden.gif]
Generalno ne volim ovakve tekstove: 5 stvari koje ce se promeniti kada udjete u brak, 8 razloga zasto treba da se udate pre 30... I sl.




Mirko Svirko -> RE: 8 stvari koje bi svaka zena trebalo da uradi sama.... (27.7.2020 13:32:52)

Pa ja nemam pojma zasto da radimo same? 

Bice nam zivot bolji?




mama Jo -> RE: 8 stvari koje bi svaka zena trebalo da uradi sama.... (27.7.2020 13:34:57)

Pa bas. Zasto? Neka svako radi sta hoce i sa kim hoce. Bas iz tog razloga me nerviraku takva generalizovanja. Mozda je neka zena bas drustvena i kad bi sama zivela bila bi nesrecna.




emicaa -> RE: 8 stvari koje bi svaka zena trebalo da uradi sama.... (27.7.2020 14:13:56)

zivjela sam sama,jela sama,putovala sam i isla na kurs 😂 Ne osjecam se nista posebnijom zbog toga





mama Jo -> RE: 8 stvari koje bi svaka zena trebalo da uradi sama.... (27.7.2020 14:24:53)

Hehe [sm=smiley36.gif]

Eto odgovora iz prve ruke. Tako sam i ja mislila.




Mirko Svirko -> RE: 8 stvari koje bi svaka zena trebalo da uradi sama.... (27.7.2020 14:41:42)

Hvala Emice  😂😂😂


Sad nam lakse.




Stranica: [1]