|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   koprivnjaca
9.4.2009 11:25:25   
tanjicak
Nisam nasla temu , a ako gresim molim za ispravku.
Jel ima neko ko ima problema sa koprivnjacom. Molim za raymenu iskustva na tu temu , jer ne znam sta da radim
Direktna veza do poruke: 1
   RE: koprivnjaca
9.4.2009 11:27:24   
Ana RR
Moja sestra je imala tih problema i pila je Bronal, ali to joj je lekar prepisao.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu tanjicak)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: koprivnjaca
9.4.2009 11:29:28   
Anoniman
Koprivnjaca kao alergijska reakcija? 

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: koprivnjaca
9.4.2009 11:34:16   
Lilly*
Meni se koprivnjaca pojavila predproslog leta, svako jutro me je rasturala, to nije svrbelo nego gorelo, uzas!! Meni je pomagala Synopen mast, to namazes direktno na mesto koprivnjace, a pila sam Pressing tabletice, to su za alergije, bas kada mi se jako upali, i onda sam mirna nekoliko dana.. Mozda ipak da odes kod dr, mada oni jako malo znaju o tome i analize traju jako dugo.. Samo jos da dodam da se meni, hvala bogu, od tada nije vise javljala, samo je nestala. Nikada nisam uspela da utvrdim sta ju je izazivalo

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: koprivnjaca
9.4.2009 12:03:20   
tanjicak
u nedelju mi iskocilo svuda po telu. Nemam pojma od cega mi je. Doktor mi dao terapiju ali ocigledno ne deluje jer danas je cetvrtak a meni i dalje izlazi

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: koprivnjaca
9.4.2009 12:09:18   
Lilly*
da, rekoh ni ja nikada nisam utvrdila od cega je a izbacivala sam i iz ishrane i od hemije svasta i uvek se pojavljivala. Idi opet kod dr i reci mu da ti menja terapiju da ti nista ne pomaze, a probaj bar tu Synopen masta, bice ti bar malo lakse ako nista drugo user posted image

(odgovor članu tanjicak)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: koprivnjaca
9.4.2009 12:15:33   
tanjicak
 koliko vremena ti je trajalo. Ja cu da se iscesem do smrti , a odmah idem da kupim tu kremu. Danas popodne mi kontrola , sad mi javili , a jedem dvopek caj i kuvano povrce

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: koprivnjaca
9.4.2009 12:19:42   
Lilly*
trajalo mi je to celo leto, svako jutro me je rasturala, tokom dana se malo povuce, ali zato ujutru!! nisam se ni smela cesati jer je meni to gorelo, peklo i svrbelo istovremeno, sva se unervozim koliko je to bio uzasan osecaj, joj samo kada se setimuser posted image

(odgovor članu tanjicak)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: koprivnjaca
9.4.2009 12:23:46   
tanjicak
Uh pa ja cu da poludim ako mi to bude trajalo jos neki dan.
meni se uvece jako yacrveni i pocne da svrbi. Pomogla mi je  inekcija urbazona i sinopena, ali to su mi dali samo jedan dan. Od ovih tabletica nista.

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: koprivnjaca
9.4.2009 12:25:38   
Lilly*
znam kako ti je, mene je kazem dugo rasturala, probaj mozda sa tim tableticama pressing, meni su pomagale i bila sam mirna po nekoliko dana kada jednu popijem

(odgovor članu tanjicak)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: koprivnjaca
9.4.2009 12:48:53   
tanjicak
NJih i pijem , ali mi ne pomazu

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: koprivnjaca
9.4.2009 12:52:09   
Natasajvc
Pressing treba piti kao antibiotik. Treba popiti citavu kutiju, a ne jednu tabletu. Jedino tako se razresi problem koprivnjace.

_____________________________

Moje ljubavi najvece
Tara, Tijana, Sanja, Nenad i Rada

(odgovor članu tanjicak)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: koprivnjaca
9.4.2009 18:47:14   
tanjicak
ok sada sam dosla sa kontrole , pojacala mi je malo terapiju , pa da vidmo sta ce da bude. Vec mi je malo bolje cim sa popila duplu dozu.
Mene sad vise hvata fobija , i samo gledam da ne pocnem da se crvenim.  Uzasan je osecaj , ja sam prosla svasta , lomila ruke , noge ,  povredjivala se , ali ovako nesto nisam ni slutila da moze da bude tako strasno.

(odgovor članu Natasajvc)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: koprivnjaca
9.4.2009 23:56:36   
afrodita
Jao, moj Maja je imala koprivnjacu, necete mi verovati...
Komsinica mi rekla da je obucem sve u crveno, zvuci
smesno, nisam ni imala nista osim jednih crvenih
hulahopki i maice. Probala sam jer nije mi bilo od
stete da obucem dete u bilo sta. Ceo dan je bila u tome,
Uvece ni traga od koprivnjace, nosili smo za svaki slucaj
i sledeci dan crveno.user posted image

(odgovor članu tanjicak)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: koprivnjaca
9.4.2009 23:58:07   
tanjicak
ne mogu da verujem , znaci da se obucem komplet u crveno?????


(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: koprivnjaca
10.4.2009 0:05:51   
afrodita
Probaj, nista ne boli.user posted image
Kad sam ja mogla dete mozes i ti slobodno.
Nisam mogla da verujem da je proslo.


(odgovor članu tanjicak)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: koprivnjača
10.4.2009 7:29:57   
guppy RR
Nešto o utrikariji (koprivnjači) smo pisali i u temi
URTIKARIJA (KOPRIVNJAČA) <-- KLIK

ali tamo je bila tema vezana za dete, i nalazi se u forumu Dete - Zdravlje deteta.

Iz tog razloga ću ovu temu ostaviti, jer postoji mogućnost da se komprivnjača kod odraslih drugačije leči.



< Poruku je uredio guppy RR -- 10.4.2009 7:30:18 >

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: koprivnjača
10.4.2009 23:34:19   
tanjicak
Ok
Ja sam stvarno trazila slicnu temu i mora da sam previdela.

Meni je danas malo bolje prv dan od nedelje da mi se nista nije pojavilo. Koza mi je malo crvenija nego inave ali ne svrbi i nema groznih plikova.
Jedino me ovi lekovi ubise. Sva sam nesto cudna od njih.Pijem presing i pronison , i to velike doze. Otvaraju mi apetit i uspavljuju me.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 18
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here