|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tapete za dečiju sobu
20.5.2011 16:12:20   
mati
Evo nasih stikera. Mozda sam malo preterala, ali ja uzivam u takvim sredjivanjima, pa bih da lepim sve sto mi se zasvidja.
user posted image
Ovo sa Tomijem je sat, ne znam da li se vidi, nije stiker.
user posted image
A ovako sam nakacila sitne igrackice po plafonjeri da padaju, ima i par visecih zvezdica, pre neki dan smo brojali, ima za malo manje od sto.
user posted image
Zaboravih, ovi stikeri svetle u mraku po obodu i stvarno je super kad se ugase svetla, zajedno sa zvezdicama. Inace ovo je sve u spavacoj sobi, mm stalno kaze"Gde mi nestade sva romantika iz sobe, od svile i satena nista, samo crtaci..."user posted image

< Poruku je uredio mati -- 20.5.2011 16:15:33 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Tapete za dečiju sobu
20.5.2011 16:50:45   
Jele

IZVORNA PORUKA: lanajelena

Anck pogledaj mog prijatelja na fb samolepljive dekoracije prelepih stvari ima i ja cu ovih dana da porucujem user posted image


wow user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Tapete za dečiju sobu
20.5.2011 16:51:32   
Jele
Mati, super izgleda user posted image

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Tapete za dečiju sobu
20.5.2011 18:29:30   
jelena038
Ja sama slikam po zidu svom detetu.

Pocelo je ovako, kad je imao oko dve godine, bio je zaljubljen u njega user posted image a kad sam ga naslikala, bio je veci od mog deteta i potpuno je odlepio od srece sto mu je pored kreveta
user posted image
onda je dosla faza nindza kornjaca i mikelandjelo je morao da bude dodat user posted image od radosti ga je lizao, sto se vidi na sledecim slikama, umljan je malo user posted image
user posted image
nakon toga su redom dodavani lilo i stic, pa petar pan, pa konacno, njih dvoje..
user posted image
postalo je nekako pravilo da kad god dolazi sa raspusta, od mojih, nadje po jednog iz aktuelne faze na zidu, evo jedne reakcije, kad sam mu rodila pinkija user posted image
user posted image
naravno, to sve nije moglo da prodje bez njega
user posted image
a pre neko vece mi nije dao mira dok mu nisam dodala i gospodina klempavog
user posted image
sve ukupno, sada izgleda ovako, jedino me mrzi da zavrsim ovaj glupi tepih user posted image
user posted image
i znate u cemu je najveci stos?
sto je moje dete dobilo svoju sobu i iselilo se, a ovo sve je ostalo meni iznad glave user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Tapete za dečiju sobu
20.5.2011 18:34:19   
Anoniman
Jelena, bravo, ovo je super ! user posted image

(odgovor članu jelena038)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Tapete za dečiju sobu
20.5.2011 18:38:24   
jelena038
hvala. a snimi sto mi je zd posle postao roze user posted image tata krecio sve okolo, a ja cetkicom za tempere pored ivica crteza user posted image malo nam je i kapnulo na spajdermena, nikako da popravim user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Tapete za dečiju sobu
20.5.2011 18:45:16   
Anoniman
Jelena, odlicno je user posted image

(odgovor članu jelena038)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Tapete za dečiju sobu
20.5.2011 19:02:44   
jelena038
hvala, misu user posted image
e da, moram da dodam i to da kad je ostatak sveta shvatio kakav sam talenat krila godinama, sad slikam i po kucama user posted image user posted image user posted image besplatno, naravno, tako da, ako cirkus nekad dodje i u vas grad..user posted image samo kupite tempere user posted image


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Tapete za dečiju sobu
20.5.2011 19:52:06   
smeskicTB
jelenaa, genijalnooooo!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Tapete za dečiju sobu
20.5.2011 20:04:12   
Dada81
Jelena ,ja sam očarana ! user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Tapete za dečiju sobu
20.5.2011 20:34:32   
jelena038
hvala, dadouser posted image
u kuci ovaj zid ni ne primecujem vise, koliko smo navikli na njega, prosto je i za mene iznenadjenje, kad ga ovako pogledam user posted image


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Tapete za dečiju sobu
20.5.2011 20:40:51   
Dada81
Navikne se čovek na lepo user posted image Ja imam malo smisla(kad mi dođe dan) ali baš ovako da uradim ,nešto sumnjam u sebe.A,volela bih da detetu tako nešto priuštim.


_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Tapete za dečiju sobu
20.5.2011 20:51:09   
jelena038
nacrtas olovkom prvo, nezno. gumica po zidu brise normalno, kao po papiru.
onda mesas tempere gusto, pa obojis.
na kraju sve oblike oivicis crnom.

lako je, a i polozaj je super, nije naporan kao za stolom user posted image pazi samo da ne bude retka boja, da ti ne curi niz zid.
probaj, sta te kosta, ako pogresis dok bojis, malo smirgle, ostruzes, pa ponovo..

a neces pogresiti, motiv je cudo. kad budes videla kako dete navija, kako se odusevljava, pa posle.. ovaj moj goste prvo u sobu vodi, kao u muzej user posted image nema te igracke koja moze da mu zameni osecaj koji ima dok zna da se ceo dan akas oko necega sto je em samo za njega, em druga deca nemaju. i onda se u svemu tome uhvatis kako stvaras cudo po zidu, i nemas pojma odakle ti..


< Poruku je uredio jelena038 -- 20.5.2011 20:53:19 >


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Tapete za dečiju sobu
21.5.2011 9:13:58   
Dada81
user posted image Hvala ti ,tako si lepo opisala da dobih volju ,a moguće da ću i pokušati.Baš ću i mm pokazati vašu sobicu user posted image Ma,kako se neće oduševiti duša mala user posted image i treba pokazivati šta mu je majka stvorila user posted image Ja verujem da će meni i muž pomoći kada vidi kakav je spajdermen ,možda Davidu i oduzme sobu user posted image
Sviđa mi se i kako je Mati uradila sa visećim igračkicama i ovo nacrtano..A,ovo je Jeco kod tebe umetnost .

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Tapete za dečiju sobu
21.5.2011 9:19:44   
jelena038
hahaha, ajde, pa mi bas javi sta ti je muz rekao user posted image kad sam ja mom izlozila sta planiram da uradim, pa kad je jos video da prinosim cetku sa teget bojom nasem zidu, i da sam ozbiljna, krenuo je napolje i rekao "ja ovo ne mogu da gledam" user posted image a kad se vratio i video "padiju" (moje dete je tako yvalo spajdermena user posted image ) samo je rekao: "sta ces da nam naslikas sledece?" user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Tapete za dečiju sobu
21.5.2011 9:28:38   
Dada81
user posted image user posted image user posted image Mislim da će biti isto tako user posted image Čekaću još malo dok David poraste ili se bar malo još naspavam..Ako me mm ne natera pre,kad vidi slike user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Tapete za dečiju sobu
21.5.2011 9:43:47   
jelena038
pametno. ja sam cekala svaki put da to bude neki junak kojim je moje dete odusevljeno, inace nema smisla.. briga njega da li je na zidu poster, slika, crtez nekog koga on ne voli.. ovo su bas likovi sa kojima je provodio puno vremena i koje poznaje kao karaktere, pa im se bas radovao. a i nama je nekako, lepa hronologija njegovog kinematografskog odrastanja user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Tapete za dečiju sobu
21.5.2011 9:45:16   
Dada81
Za pametnog dečkića user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Tapete za dečiju sobu
21.5.2011 10:12:27   
moja ciklama
Jelena, ovo me je ODUŠEVILO..a na mene retko šta ostavi takav utisak!

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Tapete za dečiju sobu
21.5.2011 10:18:24   
jelena038
IZVORNA PORUKA: moja ciklama

Jelena, ovo me je ODUŠEVILO..a na mene retko šta ostavi takav utisak!
hehe, hvala user posted image bas sam srecna sto vam se svidja user posted image


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Tapete za dečiju sobu
21.5.2011 10:25:25   
Anoniman
Jelena, ti možeš s mojom kevom pa d napravite biznis user posted image , vidi ovo KLIK 

(odgovor članu jelena038)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: Tapete za dečiju sobu
21.5.2011 10:31:04   
Anoniman
Bubo, fantasticno je. Nina ce bas da uziva

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Tapete za dečiju sobu
21.5.2011 10:33:09   
Anoniman
Veruj mi da ponekad oću da flipnem kad treba da je uspavljujem a ona se zableji u ježa pa mu se smeje i guče, ili poludi pa krene da čaprka prstima bubamare user posted image . Oznojim se dok je savladam. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Tapete za dečiju sobu
21.5.2011 10:36:46   
Anoniman
A ja bih sve otvorila ona vratanca user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Tapete za dečiju sobu
21.5.2011 10:43:29   
jelena038
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Jelena, ti možeš s mojom kevom pa d napravite biznis user posted image , vidi ovo KLIK 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da znas! malo nam se stilovi razlikuju, ali resicemo to user posted image user posted image user posted image super ti je sobicak! je l i ona radi temperama? ja mislim da je to stvar geografskog porekla.. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...
Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here