|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Menstrualna krv
9.4.2009 14:59:01   
Anoniman
Raspravljam sa jednom poznanicom... pa reko da vas pitam.

Kakva vam je menstrualna krv? Jel to individualno?
Koliko vam traje menstruacija?

Evo da vam pitanje bude jasnije:

Meni user posted image  traje 7 dana. Prvi dan ide slabije i bude tamnija krv (bordo), 2 i 3 dan bude vatreno crvena, i cuuuuuriiiiii, onda polako se smiruje i bude sve tamnija, tako da sedmi dan imam samo jako mali trag na ulošku, braon boje.
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Menstrualna krv
9.4.2009 15:00:49   
Sneža
Ovo što si opisala,je preslikana moja user posted image ,sve neznam jel si gledala u moje gaće 7 dana ili svojeuser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Menstrualna krv
9.4.2009 15:01:13   
Anoniman
otprilike  isto, samo sto od 2-5 dana lije ko iz kabla... kontam da mi treba pelena a ne ulozak

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Menstrualna krv
9.4.2009 15:02:25   
oliveradj
Da opis se slaze sa mojim ciklusom isto tako. Nekada drugi treci dan bude manje obilnije ili vise krvarenje i to je to.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Menstrualna krv
9.4.2009 15:06:44   
Anoniman
Kod mene je prvi dan nesto svetlo bzvze cak nekad i braon,drugi dan lijeee i bordo je kao i treceg dana! Cetvrtog i petog polako prestaje isto je bordo!

(odgovor članu oliveradj)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Menstrualna krv
9.4.2009 15:11:01   
Ana RR
Meni je nekoliko godina trajala po 8 dana, ubistvo! Pa se smanjilo na 7, na 6, i sad mi već godinama traje po 5 dana.
Ali zato mi već prvi dan užasno curi, drugi još više, obično mi za prva dva dana treba pakovanje i po onih ogromnih uložaka. Treći dan se smiruje, manje curi i manje boli. 4.dan uglavnom bude braon i 5.dan po kap,dve.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Menstrualna krv
9.4.2009 17:20:59   
NadaR
Meni user posted image traje 5 dana... prvi dan malo curka,bordo uz jake bolove, onda crvena i lijeeee i manje me boli a peti dan po koja kap, moze proci sa dnevnim uloskomuser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Menstrualna krv
9.4.2009 19:22:19   
sneza24
Isto kao sto je Tasha opisala samo sto kod mene traje 5 dana.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Menstrualna krv
9.4.2009 19:31:12   
Lilly*
IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

Meni user posted image traje 5 dana... prvi dan malo curka,bordo uz jake bolove, onda crvena i lijeeee i manje me boli a peti dan po koja kap, moze proci sa dnevnim uloskomuser posted image

Meni je ovako samo nemam bas jake bolove, ali pre nego sto krene, jedno 2 dana budu samo da ih tako nazovem "krvave zilice" user posted image  Ima li neka od vas tako? Ja to ne racunam da sam dobila user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Menstrualna krv
9.4.2009 19:36:29   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Meni user posted image  traje 7 dana. Prvi dan ide slabije i bude tamnija krv (bordo), 2 i 3 dan bude vatreno crvena, i cuuuuuriiiiii, onda polako se smiruje i bude sve tamnija, tako da sedmi dan imam samo jako mali trag na ulošku, braon boje.



IZVORNA PORUKA: Sneža

Ovo što si opisala,je preslikana moja user posted image ,sve neznam jel si gledala u moje gaće 7 dana ili svojeuser posted image


ha ha ha user posted image  ISTO user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   [Obrisana poruka]
9.4.2009 19:40:51   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Menstrualna krv
12.4.2009 16:40:39   
mihi
Meni slično kao i tebi Gagi stim što drugi dan stavim i tampon i uložakuser posted image .

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Menstrualna krv
13.4.2009 3:15:43   
kumara
Jao meni je bila super, islo je normalno - prvi dan onako, drugi i treci dosta krvi braonkaste boje, i posle po malo, do 7 dana. A boja je uvek bila tamna.

Sad sam dobila nakon spontanog (posle 2 i vise meseca), i potpuno se promenilo. Jako je crvene boje i neverovatno kako curi!!! Menjala sam ulozak na svaka 2 sata, sto mi se bas nikad ranije nije desilo. Uhvatila me potpuna panika, ali onda sam procitala sve ovo i shvatila da sam mozda tek sad kao i vecina zena... Ko zna sta je ovo bilo ranije! user posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Menstrualna krv
13.4.2009 20:09:16   
Rivana
Meni prvi dan onako drugi i treci doooosta, traje 5-6 dana.

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Click Here