|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odlazak na WC posle porođaja
20.5.2016 23:55:27   
choopa choops
Anck probaj sa Portalakom ili sjemenjem lana (samljevenim) ubačenim u recimo jogurt?!user posted image Ne znam šta drugo može pomoći, ja sam ovo dobila da koristim u trudnoći.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Odlazak na WC posle porođaja
21.5.2016 7:45:14   
vocicana
Anck, ponovi supozitoriju Medilaxa, moje cimerke iz sobe su to radile, ja licno, piskila odmah po dolasku u sobu, veliku nuzdu obavila istog dana kada sam se porodila, rodila malog u 2:10 isla na wc vec oko podneva. Pitala sam samo kako da se ponasam zbog epiziotomije, rekli su mi da se normalno ponasam. POnovi supozitoriju, bice sve ok.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Odlazak na WC posle porođaja
21.5.2016 8:41:32   
Sanjalicaaa
Bili smo u porodilistu 5 dana, toliko nisam ni isla u wc. I bez problema su me pustili kuci, ali sam zato ja strasne probleme imala kad sam dosla kuci. Da sam bila pametna 2 dan bih im trazila one cepice, nego sve sam se nadala ici cu kuci.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Odlazak na WC posle porođaja
21.5.2016 11:46:37   
isidora88
Posle neka 3 sata od porodjaja sam otisla da piskim bez problema, isla da se tusiram, uopste nisam imala utisak da sam se porodila. Stolicu sam imala u porodilistu 3 dan i to se zezala sa cimerkom kako ne mogu jer sam par puta pokusavala ali sam imala zatvor, na kraju mi je dala novine i ukrsteniceuser posted image
Posle prvog porodjaja je bio pakao, uzasno me sve zivo bolelo, svaka kost, imala sam utisak da ce sve da mi ispadne napolje, dobila zatvor, epiziotomija, hemoroidi, muke zive, ne ponovilo se. Valjda je zato ldrugi put sve bilo odlicno

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Odlazak na WC posle porođaja
21.5.2016 15:30:59   
nikiteki
Normalno sam isla bilo me je strah ali posle nista.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Odlazak na WC posle porođaja
21.5.2016 15:37:14   
Mala Elena
Nisam mogla da piskim dva dana, a puna besika. Cucnem i nista. Ali regulisalo se samo od sebe...

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Odlazak na WC posle porođaja
22.5.2016 12:40:02   
Anck Su Nmaun
Vise nisam mogla da izdrzim koliko me stomak boleo , jutros sam uzela Dulkolax... kao da sam se rodila. Tri dana me je stomak urnisao.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Odlazak na WC posle porođaja
26.5.2016 17:32:22   
Khaleesi
Taj dulcolax je meni bio mnogo jak... posle muka bila u drugom pravcu :D memi su suve sljive i lan zakon...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 83
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
OJED I OSIP: KAKO LEČITI, A KAKO SPREČITI?
Posle nekoliko dana ovog kombinovanog tretmana (pranje, sušenje i mazanje, uz redovno menjanje pelena), kod većine beba ...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here