|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bušenje ušiju
3.3.2018 16:02:14   
mama Jo
Meni je cak neko rekao da ne treba da im busimo jer onda ta resa zna da se jako istegli kad porastu user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Bušenje ušiju
28.8.2018 11:41:27   
milicicak
Mame iz Beograda, gde da vodim mini bubu da probusi usi? A i ja bih jos jednu rupicu :)

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Bušenje ušiju
28.8.2018 11:48:12   
lesica
Mili, u domovima zdravlja uglavnom tamo gde se rade intervencije neko od medicinskog osoblja buši uši.
Kad je L htela, ja zvala dz-a, i dogovorila se sa čovekom - ista cena je i da dođe kući i da se odradi u dz-a, tipa 10ak eura je bilo, uz to se dobiju i minđušice, i antibiotska krema, i kontrola posle par dana.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Bušenje ušiju
28.8.2018 12:11:41   
Dragce86
Nisam znala da buse po DZ user posted image Ja cu sacekati sa svojom curicom pa kad ona resi da zeli i vidi od drugih devojcica i to joj se svidi, busimo ;)

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Bušenje ušiju
28.8.2018 15:16:57   
milicicak
Les, nije mi dz pao na pamet. Kad sam ja busila usi to je u svakoj zlatari moglo da se uradi...
Mini buba je vec izabrala mindjuse, ja se dvoumim jos uvek, moram uzivo da pogledam to sto mu se svidja

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Bušenje ušiju
28.8.2018 15:35:25   
Ana RR
Hm, znam da sad rade i sa nekom novom metodom ali ne mogu da se setim kako se zove. Navodno je bezbolno i potpuno sterilno.

Ja se nešto razmišljam da probam opet da ih probušim. Sa 20ak godina sam prvi put probušila ali desno uho se nikad nije naviklo na minđušu, bolelo me, krvarilo, oticalo... tako da praktično posle one medicinske uopšte nisam ni nosila i mnogo me nervira što mi resice više nisu onako lepe već se vidi trag od bušenja (znam, ja sam freak user posted image ) možda odem da probam opet, ako mogu kroz istu rupicu da probuše opet.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Bušenje ušiju
28.8.2018 16:19:37   
milicicak
Ja sam nasla Ovo, zgodno mi je sto je u Uscu, taman i mindjuse da pogledam.
A mini buba je izabrala Ove jer joj lice na princezu Nelu. Ja navijam za Ove
A ja sam izabrala par Skagenovih pa cu uzivo da odlucim koje cu. Moram dva para uzeti :)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Bušenje ušiju
28.8.2018 16:34:07   
mama Jo
Mili, sve su lepe 😊 ona je bas fan viteske princeze Nele, zar ne? user posted image

Mi nismo jos uvek nijednoj busili usi... sad bi bebi, dok J kaze da nece 🙄
A drugarica je skoro pricala da je malenoj probusila, i ona je isto busila taman, kaze da je to neki isto pistolj kojim se busi rupica, ali je totalno necujan i bezbolan... ali njena malena nije htela posle te probne medicinke ni da cuje za mindjuse...
Mi imamo i ja jednu i za drugu, jos samonda im busnemo user posted image
Za J imamo onako na kopcicu, a za U na srafic... nisam sad ni sigurna sta je bolje?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Bušenje ušiju
28.8.2018 16:38:54   
Ana RR
Mili, i ja sam našla te, baš javi kako ste prošli pa možda i ja odem hehe.

Meni se više sviđaju ove koje je mini buba odabrala user posted image ove druge su mi nekako suviše odrasle ali možda mi samo tako deluje na slici.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Bušenje ušiju
28.8.2018 16:48:37   
vonavoj
Mili,a zasto na srafic? Jos je mala..ne znam,mene bode,jednom sam ih nosila i vise nikaduser posted image
Ja sam.obema busila sa njihova 3 meseca,u zlatari Gligoric, 600din,dobiju se i mndjuse,medicinske..

< Poruku je uredio vonavoj -- 28.8.2018 16:51:23 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Bušenje ušiju
28.8.2018 17:17:43   
milicicak
Von, meni visece na deci ne izgledaju lepo, vise mi se dopadaju tr na srafic... A i ona sama je birala.
MamaJo, ona obozava Nelu i Wonder Woman, sva je u fazonu zena superheroja.
Ana, javljam iskustva. Ako se mini buba bude predomislila ja necu user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Bušenje ušiju
28.8.2018 17:35:02   
Ana RR
Dogovoreno user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Bušenje ušiju
28.8.2018 17:39:27   
Sanjica26 RR
I ja ne volim da vidim na deci visece mindjuse. Mi jos nismo probusili usi. Nikako da odemo to da obavimo. Ali nisu nesto zapele za time. A imamo nekoliko pari mindjusa.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Bušenje ušiju
22.9.2018 15:36:08   
milicicak


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Mili, i ja sam našla te, baš javi kako ste prošli pa možda i ja odem hehe.

Meni se više sviđaju ove koje je mini buba odabrala user posted image ove druge su mi nekako suviše odrasle ali možda mi samo tako deluje na slici.



Ana, javljam se sa fronta, obe smo prezivele 😂 jako malo boli.
Mini buba je sebi kupila mindjuse , ja nisam nasla ono sto mi se svidja.Ove

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Bušenje ušiju
22.9.2018 17:17:50   
Ana RR
Jeeej user posted image bravo za vas dve! Da znaš da bih mogla i ja, da zaličim na žensko malo user posted image

Lepe su jako user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Bušenje ušiju
22.9.2018 17:53:16   
IvanaSK RR
I meni se svidjajuuser posted image
Bravo user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Bušenje ušiju
22.9.2018 18:43:25   
Maraj
Mili lepe su.user posted image
Ja samo gledam uvek one koje nisu na sraf. I gube se lakse...bar ja imam takav utisak....

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Bušenje ušiju
22.9.2018 18:51:40   
milicicak
Ja nikad te na sraf nisam izgubila... Zato onih visecih milion imam po jednu.
One koje je prvo izabrala su mnogo velike i uopste nisu lepe uzivo... Ove su savrsena princeza Nela 😀 sama ih je videla i izabrala. Sad samo treba da saceka kad moze da ih stavi. Srecom skidanje medicinki se poklapa sa odlaskom kod zubara pa sa nestrpljenjem ocekuje taj dan. Obozava zubarku i jedva ceka da joj pokaze nove mindjuse

< Poruku je uredio milicicak -- 22.9.2018 18:55:47 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Bušenje ušiju
2.2.2019 20:00:10   
Anck Su Nmaun
I napokon i moje cure danas isle da probuse usi. Same su pozelele i bas su srecne.
Mladja ima jednoroge a starija bubamare user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Bušenje ušiju
2.2.2019 20:16:20   
milicicak
Ja nikako da javim da je busenje usiju ispala potpuna katastrofa, devojka koja nam je busila nije ni meni ni mini bubi napravila lepe rupice, nismo mogle da stavimo normalne mindjuse posle medicinki!
Ank, bravo za devojke

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Bušenje ušiju
2.2.2019 20:30:45   
emicaa
Anck bravo za djevojke 😊
Mili pa kako to,jel onda jos nosite medicinke

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Bušenje ušiju
2.2.2019 20:46:15   
Maraj
Mili kako? Sta se desilo?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Bušenje ušiju
3.2.2019 9:39:49   
milicicak
Jesnistavno nije mindjusa lepo probila do kraja a nemam pojma kako se onaj sraf zakacio. Uglavnom, kad smo skinule medicinke nismo mogle da stavimo normalne mindjuse, mini bubu je mnogo bolelo meni mindjusa nije htela da prodje. Inace, rupice su vec zarasle.
Kad kupim kamencice moracu da odem u neku zlataru da probusim usi kako treba

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Bušenje ušiju
3.2.2019 11:41:08   
emicaa
Ovo stvarno prvi put cujem 🙄

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Bušenje ušiju
3.2.2019 11:52:59   
veselicaa
Mili koliko dana ste nosile medicinke?Moja A kad busila usi,stavila sam joj zlatne odmah posle nekoliko dana.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here