RE: Bušenje ušiju (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


emicaa -> RE: Bušenje ušiju (3.3.2021 13:17:54)

Daco mi mozda mjesec dana,i onda je pocelo bolit na desnom uvu.Kad smo stavili zlatne prestalo





Maraj -> RE: Bušenje ušiju (4.3.2021 8:20:44)

Sad svi stavljaju te medicinske?
Jeste ih vi nosile kad ste bile male?
Ko je nama decedesetih to stavljao? Niko...
Meni busili usi sa iglom... odmah stavili "prave" mindjuse i to je to [sm=smiley36.gif]




jess021 -> RE: Bušenje ušiju (4.3.2021 14:59:12)

Maraj, ja sam ih nosila. Meni su usi 80 i neke budili u zlatari. Secam se kao juce kad me tata podigao na onaj pult. Busili su im isto sa pistoljem i tim medicinkama




dddaca -> RE: Bušenje ušiju (9.3.2021 8:17:38)

Maraj, i meni su busili usi iglom i odmah zlatne mindjusice, ali sad rade ovako. Nikad iglom ne mogu tako brzo da probuse kao pistoljem.
Zalila se da su je bolele usi tog dana, ali toliko je bila srecna i ponosna tako da tome nije pridavala veliki znacaj. Sad ih sama okrece, lakse joj je tako i ne zali se na bol.
A slatke su i te medicinske. Lepe je izabrala. Nosicemo ih koliko treba, pa menjamo




emicaa -> RE: Bušenje ušiju (9.3.2021 10:52:40)



IZVORNA PORUKA: Maraj

Sad svi stavljaju te medicinske?
Jeste ih vi nosile kad ste bile male?
Ko je nama decedeset_ih to stavljao? Niko...
Meni busili usi sa iglom... odmah stavili "prave" mindjuse i to je to [sm=smiley36.gif]


I meni su 87 busili pistoljem i prvo medicinke.Mama ih jos cuva 😁




smeško -> RE: Bušenje ušiju (9.3.2021 11:32:28)

И мени су бушили пиштољем и са медицинским. Не памтим било какав бол током бушења, него касније од алергије на медицинске минђушице. [sm=smiley36.gif] Можда је тако и боље. Престало је када су ми ставили златне.[sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 19 [20]