RE: Traženje zaposlenja! (trudnice i mame) (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu



Poruka


mama Jo -> RE: Traženje zaposlenja! (trudnice i mame) (27.2.2018 22:58:24)

Ja od 2014....
Probala nesto kad mi je malena napunila godinu ali nije to bilo to...
Iskreno se nadam da cu naci nesto...
Eto postoji i ova tema pa mozda bas i RR pomogne u tome..




Mala Elena -> RE: Traženje zaposlenja! (trudnice i mame) (27.2.2018 23:10:11)

Mozda i hoce...[sm=smiley1.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Traženje zaposlenja! (trudnice i mame) (27.2.2018 23:11:39)

Posao stalno trazim i verovali ili ne ali infostud pratim vec 10 godina. Od kako sam zavrsila faks. Pa kad naidjem na neki oglas i pomislim.na nekog dragog ko isto trazi posao posaljeem obavezn link. 10 godina gledam oglase. Radim ja ali nista u struci. I nekako se sve vise udaljavam od struke. A naravno kad krenem jedan posao obavezno naidju bar jos dva. [sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Traženje zaposlenja! (trudnice i mame) (28.2.2018 2:17:12)

Zar se.ti stvarno nadas da ces preko infostuda naci dobar posao?




Misha i Ljisha -> RE: Traženje zaposlenja! (trudnice i mame) (28.2.2018 4:42:44)


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Zar se.ti stvarno nadas da ces preko infostuda naci dobar posao?

[sm=smiley36.gif]ne. Isto kao sto se ne nadam da cu naci u bilo kakvim oglasima ali to mi preslo u naviku. Tipa ono: da vidim sta ima u novinama. [sm=smiley36.gif]
Za moj pojam imam dobar posao. Zaradjujem 5 dolara na sat. Radim 30 sati nedeljno za sefa. To je sasvim lepa plata u Srbiji a ne trosim gorivo,ne rabim odecu, kuci sam sa detetom, vodim je svuda sef mi je maksimalno tolerantan. Ma desavalo se da zaspim na poslu [sm=smiley36.gif]. I jos režim privatne casove. Tako da nakupi se.

A "pravi"posao mi nudili politicari i ja rekla da cu radje travu da pasem. [sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Traženje zaposlenja! (trudnice i mame) (28.2.2018 7:48:11)

Dok nisam bila zaposlena kao devojka, mislim da me nikad niko sa tih oglasa nije pozvao na razgovor iako jeste to je bilo ono da te skinemo s vrata. [sm=smiley13.gif] Mada ... i corava koka nekad ubode pa se desi.




Misha i Ljisha -> RE: Traženje zaposlenja! (trudnice i mame) (28.2.2018 8:02:16)


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Dok nisam bila zaposlena kao devojka, mislim da me nikad niko sa tih oglasa nije pozvao na razgovor iako jeste to je bilo ono da te skinemo s vrata. [sm=smiley13.gif] Mada ... i corava koka nekad ubode pa se desi.

MEne su zvali, nije da nisu stvarno. Cak sam letos odbila posao jer sam saznala da sam trudna a nasla sam ga preko infostuda.Tehnicki sam i svog sefa nasla na infostudu. [sm=smiley36.gif] Ustvari firmu za koju sam pocela da radim pa sam u toj firmi upoznala svog sefa. Mislim novine Poslovi su stvarno samo proforme. Ja npr u njima nadjoh jedan jedini oglas, i dobih tad i posao. Ali vecinom su oglasi tamo raspisani proforme.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]