Krvava stolica nakon porođaja (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Posle porođaja



Poruka


Daca88 -> Krvava stolica nakon porođaja (29.8.2010 13:44:14)

Dakle...još malo pa 2 meseca kako sam se porodila.
Na wc idem svaki drugi,treći dan(ništa novo,tako je bilo i ranije),ali stolica mi je uvek krvava[sm=smiley13.gif]
Nije tvrda,normalna je,ali uvek je prisutna krv...jarko crvena na wc papiru kada se obrišem,ili bude čak i zgrušana krv na stolici[sm=zmeden.gif].
Analiza na okultno krvarenje-pozitiv!
Do sada nije bilo mnogo krvi,ali neki dan kada sam išla na wc(izvinite ako ste gadljivi),ali posle obavljene nužde bukvalno mi je još nekih 5 min.iz guze kapala krv,kao iz pokvarene česme[sm=smiley13.gif].
Danas opet krv...i već sam jako zabrinuta.
Spoljašnje hemoroide nemam,a unutrašnji se koliko znam otkrivaju kolonoskopijom koja mene UŽASAVA!!!Znači učiniću sve samo da mi ne guraju cevčice i savitljive optičke instrumente u guzu[sm=smiley11.gif]
Koliko ja znam to je jedini način da vse otkrije mesto krvarenja,unutrašnji hemoroidi,priraslice,polipi,i kancer(daleko bilo)...
Da li vam se dešavalo da imate krvave stolice?
Šta da preduzmem?
Postoji li neki drugi vid snimanja,analize...a da to nije kolonoskopija?
[sm=smiley19.gif]




Rivana -> RE: Krvava stolica nakon porođaja (29.8.2010 14:14:58)

ja mislim da su ti to hemoroidi. ja sam posle porodjaja isla na taj uzasni pregled morala sam, zbog nekih problema koje sam imala. Ne postoji drugi nacin da se pregleda debelo crevo na zalost [sm=smiley13.gif] ali ako moras sta da radis bolje nego da razmisljas.




Anoniman -> RE: Krvava stolica nakon porođaja (29.8.2010 19:28:14)

Zar se to ne radi u anesteziji?




Lu -> RE: Krvava stolica nakon porođaja (29.8.2010 21:48:37)

 
Daco možda ti neće trebati raditi KOLONOSKOPIJU (pregled cijelog debelog crijeva), nego samo rektoskopiju, pogledaj ovdje KLIK




*Alexx* -> RE: Krvava stolica nakon porođaja (30.8.2010 9:31:55)

Daco, ako treba - jbg, stisneš zube i odradiš taj pregled. Posle porođaja, sve se lakše podnosi. Bolje i taj pregled, nego da se traumiraš svaki put kad ideš u wc [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley31.gif[/image]




Rivana -> RE: Krvava stolica nakon porođaja (30.8.2010 11:32:11)


IZVORNA PORUKA: Tash

Zar se to ne radi u anesteziji?

ja ne smem da primam anesteziju




Jele -> RE: Krvava stolica nakon porođaja (4.1.2011 15:41:11)

Moja drugarica je radila kolonoskopiju u totalnoj anesteziji, isto joj je stolica bila krvava i otkrili su da su u pitanju unutrašnji hemoroidi.




miškić -> RE: Krvava stolica nakon porođaja (30.4.2011 22:23:43)

Daco, isti problem imam. Ne dešava mi se, baš, stalno, ali se često dešava. Sve je ovako kao što si ti opisala. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




nencydrew -> RE: Krvava stolica nakon porođaja (14.5.2011 21:49:20)

Ja ću da probam faktu mast, pa javljam




Stranica: [1]