RE: Crna magija (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu



Poruka


mali_mis -> RE: Crna magija (29.10.2016 9:06:11)


IZVORNA PORUKA: branki RR

u kraju gde ja zivim to je bas zastupljeno,po selima pogotovo,to je njima normalno da idu kod vracare ili kod nekog da im gleda ili skida nesto.


Vlaska magija.




isidora88 -> RE: Crna magija (29.10.2016 9:55:49)

Vecu glupost nisam procitala, gatara ti je vratila porodicu, dala ti super placen posao, kako da ne. Sve te sto reklamiraju i koji se bave vradzbinama treba debelo kazniti. Ej bre na napacenom narodu nasli da zaradjujete [sm=hudicek1.gif]
Ako se neceg grozim to je kad se otima od nemocnih




MicinaMama -> RE: Crna magija (29.10.2016 10:06:26)

A to je toliko opasno...jer magovi prizivaju lose sile da sklope dogovor sa njima i posle moras sam da ih se rijesavas.
Zato kazu moras prestati da verujes u to i da se molis Bogu pa kako ti bude.Jer je sve privremeno.Sto se kaze onaj uvek dodje po svoje.

Nikome to ne donese dobro pa makar mislili da je sada dobro...

Ljudi jadni iz vapaja trce tome jer lakse je se zlu odmah na ruke nego dobro iscekati.

Zasto se kaze da onaj ko u to neveruje nemoze mu niko nista.Zato sto je covjek vlasnik svoje duse i ona pripada Bogu,a ako je ti sam dobrovoljno das vragu e onda je njegovo.Mada covjek pokajanjem moze i da se izvuce.

vrag je lukav i svasta cini i namesta da bi mu se ceovek primolio.




branki* -> RE: Crna magija (29.10.2016 10:11:17)

prvo kad odes kod njih oni te pitaju je li verujes u to i strogo ti naglase da moras da verujes,jer ako ne verujes,nista.to mu onda dodje lakse izmanipulisati tog nekog .




Animsaj9 -> RE: Crna magija (29.10.2016 10:14:20)

Nasi neki prijatelji su se gadno navukli na nekog ne znam kako bi ga nazvala carobnjaka iz Oza [sm=smiley36.gif], nisu mi uopste jasni , pametni ,skolovani ljudi i veruju u takvo nesto .
Covek im dolazio u kucu , pa kao terao neke zle misli , neke potkovice kacio , eksere vadio , i pare uzeoo[sm=smiley36.gif], meni je to smesno i jadno




MicinaMama -> RE: Crna magija (29.10.2016 10:19:01)

Ako i negledamo versku stranu,moze i ovako.Covek kad je depresivan ni je dobar ni sebi ni drugima i zraci negativnom energijom.Verujuci u nekakvo brzo izlecenje ode tako kod nekoga i sam u svojoj glavi covek ocekuje i veruje u izlecenje.Sa ti postaje pozitivniji i sve ode boljim tokom.Tako da ovi magovi postaju samo zabluda cista.

Sve je u covekovoj glavi





Anck Su Nmaun -> RE: Crna magija (29.10.2016 10:23:44)


IZVORNA PORUKA: branki RR

prvo kad odes kod njih oni te pitaju je li verujes u to i strogo ti naglase da moras da verujes,jer ako ne verujes,nista.to mu onda dodje lakse izmanipulisati tog nekog .

Tacno tako...stigle ovce za sisanje [sm=smiley26.gif]




popkica bebic -> RE: Crna magija (29.10.2016 10:29:23)

Da se ne pitamo zasto srpski narod strada... Uzas! Boga odbacismo zarad "cudesnih" zena. Samo je Bog svemocan, a On je Istina. Sve magije (bele i crne) od Njega nisu. Molitva, Sveto pricesce, post i Liturgija vode u spasenje. Ave lose od nas je samih. Primera radi, kada neko padne ispit a nije ucio, pa nije kriv profesor, dakle lose smo postupali ne ucivsi za ispit. Ali, nama je lakse da okrivimo crnu magiju i potrazimo pomoc od bele, nego da pred Gospodom sagnemo glavu i pokajemo se. Molitva! I Hristos, Savrseni Bogocovek je stradao, a nije niko bacio magiju na Njega. Covek se kroz lose stvari najbolje prociscava i vraca na pravi, Boziji put. Gospod nekad nevolju salje da bismo Ga se setili i zatrazili pomoc od Njega!




MicinaMama -> RE: Crna magija (29.10.2016 10:31:20)

Popkica bebic tako je




Animsaj9 -> RE: Crna magija (29.10.2016 10:33:49)


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun


IZVORNA PORUKA: branki RR

prvo kad odes kod njih oni te pitaju je li verujes u to i strogo ti naglase da moras da verujes,jer ako ne verujes,nista.to mu onda dodje lakse izmanipulisati tog nekog .

Tacno tako...stigle ovce za sisanje [sm=smiley26.gif]

Slazem se !




emicaa -> RE: Crna magija (29.10.2016 10:41:23)

Boze me sacuvaj sta sve necu procitati [sm=smiley36.gif]




Markosr -> RE: Crna magija (29.10.2016 11:15:48)

Muka mi je od ovih sto spominju Boga i spasenje.Takve ne izlaze od vračara.




MicinaMama -> RE: Crna magija (29.10.2016 11:25:59)

Ko u Boga veruje ne veruje u magije,jer od Boga nisu.




lesica -> RE: Crna magija (29.10.2016 11:43:51)

Sve i svasta ispisano, ali opet markosr meni nije odgovorio na pitanje [sm=smiley1.gif]

Iz onog sturo napisanog meni deluje kao da je protrljana carobna lampa i puuuuf reseni problemi.




MicinaMama -> RE: Crna magija (29.10.2016 11:45:26)

Lesica,to se ne prica [sm=smiley36.gif] ...prekinuce se cini hehe




Sanjica26 RR -> RE: Crna magija (29.10.2016 12:15:36)

Meni ne ide u glavu da ljudi u 21.veku i dalje idu kod vracara. Slazem se sa popkicom. Spasenje se trazi u Crkvi, a ne od nekih zenturaca sto resavaju probleme. Pitanje da li ih uopste resavaju??
Branki, ti i ja smo u istim krajevima tako da znam o cemu pricas.




Animsaj9 -> RE: Crna magija (29.10.2016 12:27:39)


IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Meni ne ide u glavu da ljudi u 21.veku i dalje idu kod vracara.

[sm=bravo.gif]
ni meni nije jasno




Danka111 -> RE: Crna magija (18.10.2020 12:09:56)

Da li mi mozes dati kontakt od tog covjeka molim te....imam veliki problem, probala sam sve , nrmam vise snage jos mi je samo to ostalo da probam....molim te za kontakt





Dragica Draga -> RE: Crna magija (29.10.2020 22:35:36)

Ova tema 🙄
Ljudi se hvataju za slamku, jedino obkasnjenje




branki* -> RE: Crna magija (1.11.2020 8:44:54)

iznenadili biste se koliko obrazovanih ,visoko obrazovanih ljudi veruje u crnu magiju i cak ide po savet.kad je vec aktivna tema.




smeško -> RE: Crna magija (1.11.2020 18:52:54)

Зато што покушавају да повежу нешто што се искоришћава код нас и оно што се не чита. Ала сам објаснила. [sm=smiley36.gif]




Dragica Draga -> RE: Crna magija (1.11.2020 19:35:46)

Ima i toga. Verovatno traze bar neko objasnjenje za neke stvari koje im se dese u zivotu, mozda da ih lakse prihvate.




mikica88 -> RE: Crna magija (2.11.2020 13:42:07)

Svasta ljudi pokusavaju kad im je tesko.
Takvih sam se stvari naslusala ranije , da mi je mucno i ispricati.




Mirko Svirko -> RE: Crna magija (23.12.2021 23:58:31)

Sada kad je bila serija "crna svadba"  neki ce ljudi jos vise poverovati...

Ne znam da li je neka zenica gledala seriju.




Sanjica26 RR -> RE: Crna magija (24.12.2021 0:11:05)

Ja nisam. Sama pomisao na to mi je grozna. Mogu da zamislim kakva je serija. 




Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sledeća stranica >   >>