|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako i kada ponuditi cvrstu hranu
4.7.2019 10:51:50   
Duškić

IZVORNA PORUKA: Filadendronka


Ja to ostavih prvenstveno zbog kasica za bebu. Kajsije su domace, odlicne, a svakako cu ih u blender. Moja mama kaze da je ukus isti, samo potamne nakon odmrzavanja. 
IZVORNA PORUKA: Duškić

A kajsije nikad nisam zamrzavala.
A sta sa njima , kakve budu posle. Samo za tart ili kolac.








Pa za tako nesto. Ili mozda za dzem, sad ljudi i navike.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Kako i kada ponuditi cvrstu hranu
7.7.2019 15:30:48   
dunja RR
Zamrznula juče 15 kesica sa po celom kajsijom (oprala, povadila košpice i po 2 polovine u kesicu). Mm našao domaće, neprskane (bar tako su mu rekli).
Da li mi je to dovoljno? Da spakujem možda ovih dana i par kesica sa po jednom polovinom, za početak uvođenja ili nema potrebe?
Da li se beše na početku dohrane voćke kuvaju malo? Da ubacim u vodu, kratko skuvam, i skinem koru?


Jedva stigoh juče, Imali havariju neku sa američkim plakarom, pa majstor popravio, a ja preksinoć i juče ujutru gulila lepak slalpelom, izvadila sve stvari (a orman poreko cele sobe, ooogroman). Pa sve prebrisala, vratila. Pa očistila fioke zamrzivača, presložila, pa kajsije zamrzla, pa još posle ceo stan usisala, izribala. U međuvremenu, prostrla veš, M prošetala, doručak, ručak ..Pa uveče kupatilo izribala, još jednu mašinu uključila, tuširanje i komirala se.
I dobro sve stigoh, sutra smo u Sokobanjskoj na kontroli, a za prekosutra nam se najavile 2 tetke mm, jutros zvale, kažu sramota ih što još nisu došle da vide bebu.
A ja neplanirano sve sredila, i dobro je user posted image
Odbrojavam do odmoora još deset_ak dana, pa me Bg neće videti do septembra, a možda i duže user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 7.7.2019 15:41:38 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Kako i kada ponuditi cvrstu hranu
7.7.2019 17:32:22   
doramar11
Pravis kompot u pocetku, da provri vocka i malo odstoji

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Kako i kada ponuditi cvrstu hranu
17.7.2019 10:22:05   
MimaKos
Dojena beba, krenuli sa 5 meseci sa krompiricem i sargarepom,pa sve ostalo, i super prihvatila sve


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Kako i kada ponuditi cvrstu hranu
2.11.2019 12:52:43   
nata11
Mi dobili zeleno svetlo od pedijatra da krenemo sa ishranom. Za pirincane kasice i kasice od drugih zitarice mi se cinilo da nije spremna pa smo odložili. Probacemo za nedelju dana. 
Sada je skoro 4.5 i probala je soka od jabukice a sutra i od sargarepe krecem. 
Da li moram bananu posebno ili mogu sok jabuka - banana posto je jabuku vec imala?



_____________________________





(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Kako i kada ponuditi cvrstu hranu
2.11.2019 13:24:26   
kamičak
Kombinuj vockice slobodno. Pire od krompira sargarepe, tikvica mozes da uvedes.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 156
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here