|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: duda/laža/kako li se već zove
19.2.2010 22:22:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: eugenija

Hehe, kiti ih na jelku sledeće godineuser posted image

Viko ima 8 meseci i još je na onim dudama od 0-3.. Možda je vreme da se menjauser posted image user posted image user posted image user posted image



poslacu ti ja ove sto sam dobilauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: duda/laža/kako li se već zove
19.2.2010 22:25:38   
eugenija
A ja ću tebi ove izgriženeuser posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: duda/laža/kako li se već zove
23.2.2010 9:03:37   
Nanica1
Ja mu u pocetku nisam davala dudu uopste, onda sam pokusala ali nije hteo tek malo kasnije je prihvatio i sada je koristi za uspavljivanje, bude mu u ustima neko vreme a kasnije je izbaci i spava bez dude! Najvise me nervira kada pocne da mu ispada pa moram sto puta da mu dodajem istu! Nama su u skolici savetovali da kupimo odmah dve iste u slucaju da se izgubi, ja nisam kupovala, glupo mi je da kupujem kada ce uskoro preci na vecu... Mislim da ne bi trebalo biti problema jer prihvata i toplomer-dudu bez problema(pu-pu-pu).

Inace, secam se kako je moj brat imao na lancicu dve iste dude ali razlicite boje. Uvek je sisao samo jednu i vec se bila skroz istrosila, bila je bas odvratna ali on je hteo samo tu, nema sanse da prihvati bilo koju drugu! Mislim da mu je mama onda kupila takvu istu ali ne znam da li je prihvatio... Moracu bas da pitam...

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: duda/laža/kako li se već zove
2.3.2010 0:16:34   
choopa choops
L je jos uvijek ima, a skoro ce godinu i po user posted image

Ali ne koristimo je preko dana, vec samo za uspavljivanje, to nam je jedini nacin uspavljivanja jos od rodjenja. Kad zaspi ispljune je.

Svejedno, ja se grozim dude i mislim da je to pravi izvor zaraze user posted image i molim Boga da se desi cudo pa da je se ona nekako sama rjesi user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Nanica1)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: duda/laža/kako li se već zove
2.3.2010 11:01:06   
Lu
IZVORNA PORUKA: choopa choops


Svejedno, ja se grozim dude i mislim da je to pravi izvor zaraze user posted image i molim Boga da se desi cudo pa da je se ona nekako sama rjesi user posted image


Takođe meni je bilauser posted image
Ali već sam pisala,desilo se čudo pregrizao je i bacio sam u smeće i više nikada nije tražio.
Samo se par puta podsjetio; ja sam bacio dudu u smeće...ne treba mi više...
user posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: duda/laža/kako li se već zove
2.3.2010 23:46:21   
choopa choops
Lu koliko je bio star kad ste se rjesili dude? user posted image Kad je bacio? user posted image

Kaze mi prijateljica da se njena mala(stara koliko i moja L) bila skroz odvikla, ali posto je sada stigla nova beba, dobila je seku, ona je pocela opet da je koristi user posted image Bojim se da kod nas ne bude isti slucaj user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: duda/laža/kako li se već zove
3.3.2010 15:28:46   
Anitaaa
Mi smo skoro izbacili dudu.Nadam se da ćemo je se rešiti u narednih mesec dana.Sad je koristimo kad smo u šetnji i kada spavamo preko dana,ostatak vremena smo bez nje

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: duda/laža/kako li se već zove
27.3.2010 12:40:02   
Mishica 77
Moja Isidora neće da prihvati dudu ni luda! user posted image
Ked krene da arlauče, ja probam da joj gurnem dudu u usta, ona povuče par puta i kad skapira da iz nje ništa ne teče, napravi kiselu facu kao da sam joj stavila g user posted image no u usta (Bože me oprosti) i pljune je najjače što može. Ma ni na silu!
Pitam se da li je to dobro? Obema bi bilo lakše kad bi htela...


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: duda/laža/kako li se već zove
27.3.2010 12:57:22   
Lilly*
Mišice, da nije beba gladna? A što se tiče dude, bolje je da je bez nje. Kada su tako mali, plaču i sa dudom i bez nje. Posle se naviknu na dudu, ako im se daje i kao ne plaču, ali mislim da ne bi plakali ni inače, jer se ne bi navikli da stalno nešto imaju u ustima. Ja sam svom sinu dala dudu i odvikavanje od nje je bilo IZRAZITO bolno, tako da sam odlučila da ću se svim silama truditi da drugom detetu ne dam dudu.

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: duda/laža/kako li se već zove
28.3.2010 23:33:54   
Modessty
i mm i ja smo bili protiv cucle. Onda su počeli grčevi i Danilo je hteo non-stop da sisa. Ako ne sisa onda vršti jadničko od grčeva. I ja mu jednog dana dam cuclu koju smo dobili od mog brata. Nukova je. On je hteo da cucla al nije znao kako da je zadrži u ustima pa sam mu je ja po malo pridržavala. Sad cucla samo kad ga boli stomak ili kad treba da se uspava preko dana a mama ne da sisu user posted image . Neće je uvek i mi ga ne forsiramo. Ponudimo pa ako hoće, hoće

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: duda/laža/kako li se već zove
28.3.2010 23:37:31   
Anoniman
boga mi moja voli dudu...



(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: duda/laža/kako li se već zove
28.3.2010 23:40:52   
nakins
Stasa oce dudu samo pred spavanje i ako nije dobre volje, onda joj je duda najbolja drugarica a inace ne trazi a ja je ne forsiram.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: duda/laža/kako li se već zove
28.3.2010 23:59:34   
Mishica 77
Ma nije gladna, Lilly. Znam kako plače kada je gladna i odmah dobije da jede, brzinom svetlosti. user posted image
To je ono predvečernje plakanje iz dosade i umora...kad ne pomaže ni dubljenje na trepavicamauser posted image . Do duše traje kratko ali bih ja da ga skratim još više ili da je sprečim da plače uopšte jer se sva ''upali'' za kratko vreme.
Kažem ti, neće pa neće dudu...
A baš je lepa, ljubičasta... user posted image
OTIci bi se svidela, garant. user posted image



_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: duda/laža/kako li se već zove
29.3.2010 10:28:27   
lanajelena
moja devojcica i sad nosi dudu,u martu napunila tri godine,ne postoji nacin da je odviknemo (sve smo pokusali ) i cekamo dan da je sama baci,bude mi zao zato sto su joj se malo iskrivili zubici ali zubarka kaze da to nema veze sa tim i da kad izrastu stalni da ce biti kako treba...sad kad treba da stigne nova beba ne vredi se ni truditi jer ce onda ili da shvati da je vec velika ili ce jos vise da je zavoliuser posted image ...mada je ona meni sa dudom preslatka,kad je stavi shvatim da je jos uvek moja mala devojcica...inace svi me pitaju da li cu i drugoj bebi dati dudu moj odgovor je uvek da jer mi je puno puta olaksala samo cu gledati da ga odviknem do 6 meseci

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: duda/laža/kako li se već zove
17.5.2010 20:02:58   
Anoniman
Bacili smo duduuser posted image Tačnije, sklonila sam je, ali trajno.Već skoro mesec dana je nije tražio, dala sam mu svega par puta kad nije mogao da zaspi, preko dana, i par puta uveče.Pre tri dana sam mu dala dudu, on je rekao "neće Neša dudu", okrenuo se i zaspao bez nje. Nije je više nijednom tražiouser posted image  

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: duda/laža/kako li se već zove
17.5.2010 20:20:34   
marince1
user posted image user posted image user posted image za Nesu

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: duda/laža/kako li se već zove
17.5.2010 22:20:55   
Lu
Ma super, bravo Nešauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: duda/laža/kako li se već zove
18.5.2010 9:53:36   
prase
Kod nas upravo obrnuto. Duda nije postojala prvih 18 meseci, ali onda se u zabavistu pojavila nova beba i Uros je izgubio status bebe... Nova beba je dosla sa dudom u ustima, koju nikada ne vadi... Od tada Uros pronalazi po kuci nekakve dude koje smo kupovali svojevremeno, malo ih grize pa ih ostavi user posted image Nije se navukao, daleko od toga, ne igra ulogu ni u uspavljivanju jer nikada i nije - a i ovako on prica sa svojom ovcom kada se uspavljuje a to ne moze sa dudom u ustima user posted image

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: duda/laža/kako li se već zove
18.5.2010 10:12:58   
maslinica
moje dete povraca na dudu...ma ne moze ju usta staviti, odmah vidis zelucic se podizeuser posted image user posted image user posted image
i ja batalila dudu, iako bi mi bilo sada na pocetku lakse sa dudom...a beba nece, pa ga necu ni siliti.
jednom ili dva puta je nes malo dudao, ali ako bi se u ta dva puta skupilo 5 min dudanjauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: duda/laža/kako li se već zove
18.5.2010 10:49:42   
gagana83
IZVORNA PORUKA: maslinica

moje dete povraca na dudu...ma ne moze ju usta staviti, odmah vidis zelucic se podizeuser posted image user posted image user posted image
i ja batalila dudu, iako bi mi bilo sada na pocetku lakse sa dudom...a beba nece, pa ga necu ni siliti.
jednom ili dva puta je nes malo dudao, ali ako bi se u ta dva puta skupilo 5 min dudanjauser posted image user posted image user posted image user posted image


E potpuno isto je i kod nas bilo a sad je obozavauser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: duda/laža/kako li se već zove
18.5.2010 10:53:15   
jelena038
Ja sam svom umocila cuclu u med, nisam ni znala da postoji opasnost od alergija, tako da... Bila je to ljubav na prvi ukus user posted image Cucla je spas! Koristili smo je samo za spavanje, do nekih godinu dana. Bacili smo je, kao i flasicu, na foru: Ja sam veliki momak, sta ce mi to za bebe, idem da bacim u kantu! I onda on, kao baci u kantu i ode da spava, sav vazan, onda ja vadim iz kante i perem, da cuvam za uspomenu, a kad se on probudi, djubretari odneli... user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: duda/laža/kako li se već zove
18.5.2010 11:58:45   
NadaR

IZVORNA PORUKA: Nedja

Bacili smo duduuser posted image Tačnije, sklonila sam je, ali trajno.Već skoro mesec dana je nije tražio, dala sam mu svega par puta kad nije mogao da zaspi, preko dana, i par puta uveče.Pre tri dana sam mu dala dudu, on je rekao "neće Neša dudu", okrenuo se i zaspao bez nje. Nije je više nijednom tražiouser posted image  


user posted image user posted image user posted image i mi smo prije jedno 2 mjeseca!
Milos bio prehladjen , nos mu bio zapusen i nije mogao disatio kad drzi dudu !
Tako da ju je bacio sam ,ja to iskoristila i sklonila je! user posted image
Pominjao ju je par puta ali sam mu rekla da ju je odnijela komsijina macauser posted image

Jednom ju je cak i jurio da mu vrati : Matooo , daj Miti dudanu user posted image
Sad je vise ne pominje i puno mirnije spava !

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: duda/laža/kako li se već zove
18.5.2010 22:25:52   
usamljena
E ja moram da kazem da smo dobili super dudU (ja je tako zovem) user posted image Nismo je jos koristili, stigla nam pre neki dan. To je zapravo duda hranilica
KLIK


_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: duda/laža/kako li se već zove
18.5.2010 22:32:27   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: usamljena

E ja moram da kazem da smo dobili super dudU (ja je tako zovem) user posted image Nismo je jos koristili, stigla nam pre neki dan. To je zapravo duda hranilica
KLIK



Vidiš, što je to zanimljivo user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: duda/laža/kako li se već zove
18.5.2010 22:34:24   
lothroniell
Milos nekad oce dudu, nekad ne... Ponekad kada se uspavljuje treba mu, ali u vecini slucajeva ne, mada uvek je u snu ispljune... Kada je jako uznemiren ponekad ga smiri, tako da za sad je imamo pa cu videti oce li biti u ljubavi s njom i kad bude stariji. user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here