|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: duda/laža/kako li se već zove
19.5.2010 19:11:35   
gaganele
e uvek me slatko nasmejete,e moja beba hoce dudaru ali joj stalno ispada uzeli smo avent nuk i chicco i iskreno sve mi se cine ko golo govno osim nukovih i te voli i dajem mu malo silikonsku malo kaucuk da se ne navikne na jednu...user posted image
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Nemoj da se smiješ ja vjerujem u čudauser posted image


_____________________________

NEKO BI ZVEZDE SKINUO I NEBO BI DODIRNUO DA PORED SEBE IMA TO STO IMAM JA NEKOM BI ZORA SVANULA....TI NE DAS DA ME UZME ZLO....

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: duda/laža/kako li se već zove
19.5.2010 20:28:42   
jelena038
Mi smo uzeli onu Diznijevu silikonsku i nastavili da kupujemo te, trajale su do promene velicine, i super su mi bile, jer nisu menjale oblik, pa da posle dete tesko navikne na drugu, ako izgubi. Nista joj nije mogao, ni sa zibicima, ni bez, mogla sam drugu da mu ponudim kad sam htela, ne bi primetio.

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu gaganele)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: duda/laža/kako li se već zove
19.5.2010 23:56:35   
gagana83
IZVORNA PORUKA: usamljena

E ja moram da kazem da smo dobili super dudU (ja je tako zovem) user posted image Nismo je jos koristili, stigla nam pre neki dan. To je zapravo duda hranilica
KLIK


Odlicna stvarcicauser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: duda/laža/kako li se već zove
20.5.2010 14:52:40   
usamljena
Danas smo probali i mogu vam reci da je bas super. Stavila sam malo banane unutra, godilo joj je i zbog zubica a pomalo je i stiskala bananu i jela user posted image

_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: duda/laža/kako li se već zove
20.5.2010 16:16:36   
lanajelena
moji oboje dudaju kad spavaju i ovo dete od tri godine i ovo malecko od mesec dana i bas su slatki kad im dosadi sami ce baciti user posted image

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: duda/laža/kako li se već zove
20.5.2010 16:19:04   
gaganele
e da ja sam bebu navikla na dudu tako sto sam joj prva dva puta nakapala po koju  kap mlekca mog na njuuser posted image

_____________________________

NEKO BI ZVEZDE SKINUO I NEBO BI DODIRNUO DA PORED SEBE IMA TO STO IMAM JA NEKOM BI ZORA SVANULA....TI NE DAS DA ME UZME ZLO....

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: duda/laža/kako li se već zove
3.6.2010 12:14:40   
New Mom
IZVORNA PORUKA: SUPER MAMA

Procitala sam sve postove i videla sam da cu biti jedona za sada sto nije koristela dudu a trudila se da Monika prihvati mada nije bilo sanse od prvog dana izricito je odbila pa ja jos i kupila nekoliko razlicitih ma nije bilo sanse.
Kod nje je vazilo, cim necuri necu samo mi daj siku kad placem.user posted image user posted image user posted image user posted image Imala je grceve da prvih 2 nedelje ali ni tada nije htela dudu samo siku i tako bi se smirila.
Pokusavala sam ali nisam uspela cak mi se desilo da se gadi od nje i povracala je posle toga.
I resila sma da odustanem i da nepokusavam.


I kod nas ista ovakva priča, neće, pa neće. Kakvu samo facu napravi kad je prinesem blizu usta... user posted image  Ispovraćala se par puta, tako da dižem ruke.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: duda/laža/kako li se već zove
3.6.2010 12:18:37   
Snelle
Ja namerno nisam htela da kupim dudu, niti da navikavam dete na nju. Po mom mišljenju koliko je korisna, ona je toliko i štetna. Ne kažem da je neću uopšte ni kupovati, ali sve dok možemo bez nje, neću je uzimati.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: duda/laža/kako li se već zove
12.6.2010 9:57:58   
Nensi*
Vuk vec gura prste u usta,i tako se brze uspava...Kad sme da se pocne sa dudom? Jel moze odmah ili mora da prodje neko vreme? Tipa,da napuni mesec dana...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: duda/laža/kako li se već zove
12.6.2010 10:08:33   
Anitaaa
Ja sam čekala da se malo privikne na sisanje pa sam mu onda dala cuclu.Mislim da je imao 3 nedelje

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: duda/laža/kako li se već zove
12.6.2010 11:03:53   
LillyT
Mi nismo odmah gurali cuclu bebi u usta. U poslednje dve nedelje, Lara je pocela da gura saku, pa potom i prst u usta. Onda sam pokusala da joj stavim cuclu, ma nece, samo je izbaci napolje. Nakon nekoliko pokusaja, cini mi se da je prestala i prst da trpa, sada je provalila sisanje pelene. Sve hoce da sisa, ali cuclu nece. 

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: duda/laža/kako li se već zove
12.6.2010 12:41:33   
Iwana87
Mi smo cuclu prihvatili odmah,cim smo izasli iz porodilista kupila sam mu da probam,stavila mu jednom u usta,izbacio drugi put je zgrabio i ne pusta.Super mi je kad ga presvlacim,posto obavezno place,pa ga tata zalaze tih par minuta  sa cuclom,i kad se najede,a trazi jos dam mu cuclu i smiri se.E sad da li je pametno ili ne,neznam.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: duda/laža/kako li se već zove
25.6.2010 13:23:24   
micketta
moja gura lazu i saku u usta istovremeno user posted image

e, sad... imam pitanje vezano za onu napravicu, kao neki lanac, sto se kaci na odecu i na lazu... pise na onom uputstvu da ne treba kaciti na odecu koja visi!? WTF je odeca koja visi? ili sam ja totalno glupa? gde tacno da zakacim taj deo a da bude bezbedno?


_____________________________

zna baba

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: duda/laža/kako li se već zove
25.6.2010 13:28:09   
Nena81
Sorry o kakvom uputstvu ti pricas user posted image
Ja to ne videh / procitah ni sa jednom lazom .

Ja sma mojima to kacila nize na duks, dzemper, sta vec nosi u datom momentu, malo nize tu oko pupka, tj kad okrene glavu na stranu u kolicima, sedistu da spava da ne moze da se lancic zategne preko vrata.
Al sam objasnila user posted image , al kontas sta sma htela da kazem, lancic ne treba da bude predugacak da moze da zategne preko vratica ali ni prekratak pa da bebi stalno ispada duda iz usta.
U kolicima sam uglavnom kacila za kaiseve kojima se vezuje beba, jer su moji od najranijih dana naucili da fiknu dudu kao iz katapulta, pa da ne bih doticnu jurila po ulici...


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: duda/laža/kako li se već zove
25.6.2010 13:37:57   
micketta
nije, neno, uputstvo na lazi, nego na tom izumu

kako da znam da li je lancic predugacak ili prekratak? ja sam ga takvog kupila. znaci da ga kacim za odecu ali negde u visini pupka?
joj, ljudi, sto je mene stra' od svih tih drangulija, nemate pojma.
doneo mi brat danas jednu bertoni lazu i na uputstvu pise da decu ne treba ostavljati sa lazom bez nadzora, a ja sam milion puta ostavila dete sa lazom bez nadzora. pa sta moze da joj se desi? sumnjam da moze da je proguta user posted image


_____________________________

zna baba

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: duda/laža/kako li se već zove
25.6.2010 13:43:07   
Nena81
IZVORNA PORUKA: micketta

nije, neno, uputstvo na lazi, nego na tom izumu

kako da znam da li je lancic predugacak ili prekratak? ja sam ga takvog kupila. znaci da ga kacim za odecu ali negde u visini pupka?
joj, ljudi, sto je mene stra' od svih tih drangulija, nemate pojma.
doneo mi brat danas jednu bertoni lazu i na uputstvu pise da decu ne treba ostavljati sa lazom bez nadzora, a ja sam milion puta ostavila dete sa lazom bez nadzora. pa sta moze da joj se desi? sumnjam da moze da je proguta user posted image



ma znam da si mislila na lancic, nisam ja plava user posted image
a za ovo se slazem, pa pobogu nemoze je progutati,niti pregristi
ti podesavas lancic time kako i gde ga kacis, nije isto negd eu visini srca ili pupka.
Stavi detetu dudu u usta prikaci lancic i probaj kacenje  pa ces videti koja je duzina bezbedna


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: duda/laža/kako li se već zove
25.6.2010 13:45:09   
micketta
sve mi nesto mirise da ja taj 'izum' necu ni koristiti.
ima 3 laze za sada pa nek pljuje koliko voli user posted image


_____________________________

zna baba

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: duda/laža/kako li se već zove
25.6.2010 14:58:24   
Markovicka
I mi koristimo taj "izum" jer je pocela da se igra sa cuclom i da je baca. Posle nekoliko puta frljacenja po ulici( jednom je pogodila covekauser posted image ) kupili smo nukovu i sad je ok. Ja je kacim za majicu i nema tu bojazni da ce da se zadavi, samo nemoj nocu da je ostavljas sa tim.

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: duda/laža/kako li se već zove
25.6.2010 15:01:37   
Markovicka
IZVORNA PORUKA: gagana83

IZVORNA PORUKA: usamljena

E ja moram da kazem da smo dobili super dudU (ja je tako zovem) user posted image Nismo je jos koristili, stigla nam pre neki dan. To je zapravo duda hranilica
KLIK


Odlicna stvarcicauser posted image


gde ovo ima da se kupi?

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: duda/laža/kako li se već zove
25.6.2010 15:04:59   
Anck Su Nmaun
Jaoo dudaaaaaaaa... nasa bebana nas tako seta s njenom dudom pogotovo kad  je uvece  lepo  smestim da lala a ona malo malo pa aaaaaa... pljune pa  trazei nazad ...
Jednom prilikom ulazim u sobu kad duda izlecee eiz krevetica user posted image user posted image user posted image user posted image zakacila je rukom i izbacila ..nisam mogla da verujem user posted image user posted image user posted image

Inace i preko dana ima te epizode pa je onda pustim dva minuta da vice i kad joj vratim dudu onda vise ne pljucka... cak odmah zaspe....

I naravno nema spavanja bez dude user posted image


(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: duda/laža/kako li se već zove
25.6.2010 15:46:35   
usamljena
IZVORNA PORUKA: Markovicka

gde ovo ima da se kupi?


Mi dobili iz "Ameriku" user posted image Trazili po EU nismo nasli. Mislim da se moze poruciti


_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: duda/laža/kako li se već zove
17.7.2010 21:46:43   
Nensi*
Na koliko menjate cucle? Mi koristimo dve naizmenicno,ok su ali su malo pozutele od iskuvavanja...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: duda/laža/kako li se već zove
18.7.2010 8:46:56   
Nena81
sto se tice zutine jel stavljas malo sode bikarbone kad ih iskuvavas ?
nama je tako rekao pedijatar i ni jedna nam nije zuta, i tako se sterilisu
imamo 3  u svakoj sobi po jedna kako mama ne bi morala da trci kroz kucu u potrazi za istom
a menjamo samo kad preraste velicinu, jer nisu ni jednu uspeli da pregrizu il sl


< Poruku je uredio Nena81 -- 18.7.2010 8:47:18 >


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: duda/laža/kako li se već zove
18.7.2010 8:55:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun


Jednom prilikom ulazim u sobu kad duda izlecee eiz krevetica user posted image user posted image user posted image user posted image zakacila je rukom i izbacila ..nisam mogla da verujem user posted image user posted image user posted image





Ovo se nama redovno deshava....sa Sarom pogotovo...kod nje ne pali varalica....zaspe bez nje...i nikad je ne trazi...a mi joj uvalimo kad je gladna...pa dok ne spemimo dohranu, ili dok Petra ne zavrshi sisanje...al ne bude dugo u ustima...leti napolje samo tako user posted image

Nego gde da trazim kutijicu za dudu varalicu? Juche pitala u apoteci...a apotekarka me pogledala kao da svemirski brod hotju da kupim...user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: duda/laža/kako li se već zove
18.7.2010 9:00:40   
Nena81
boze lude zene mislim an apotekarku
imas u svim baby radnjama, tempu, merkatoru ...
na odeljenju decjih cucli flasica i sl



_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Kako vam se svidja ime Kolja?
nela79

Sjetila sam se ovih dana jednog preslatkog djecaka iz komsiluka, koji se zvao Kolja! Kakvo je vase misljenje?

Svidja mi se (27%)

Ne svidja mi se (73%)


Ukupan broj glasova: 175

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here