|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: duda/laža/kako li se već zove
18.7.2010 9:01:47   
Trcosava
Smeshki, ne znam koje dude kupujete, mm je kupio ja mislim Nukovu jednu i dobili smo uz nju ''kutijicu'', ako misliš na one što su baš baš za dude (valjda su ujedno i sterilizatori) to bi trebalo da bude u Aksi ili Turbo limaču

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: duda/laža/kako li se već zove
18.7.2010 9:06:44   
Trcosava
Jel ovo? Evo našla sam ovde kod nas u trgovini (dakle Slovenija) i košta nekih 3€, pogledaj u bolje snabdevenim dečijim radnjama
user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: duda/laža/kako li se već zove
18.7.2010 9:27:07   
Nensi*
Ja imam ovakvu kutijicu,kupila sam je u Aksi,kostala je mislim oko 300 din

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: duda/laža/kako li se već zove
18.7.2010 10:14:09   
Anoniman
Ja juche gledala u idei...i nije bilo.... Imamo nukove dude...al nismo dobili kutijice uz njih.... pa ih zasad drzim u kutijama od potroshenih kremica...al neprovidne su...pa neznam u kojoj kutiji je chija duda user posted image

Idem u ponedeljak u grad pa tju pogledati ... mi nemamo ni aksu, ni merkator, tempo je mali, tamo nema... user posted image

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 79
   RE: duda/laža/kako li se već zove
18.7.2010 10:35:44   
pepeljuga
aventove dude imaju kao neki poklopac na samoj dudi, bas je prakticno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: duda/laža/kako li se već zove
25.9.2010 21:06:34   
anajid
Zene u pomoc!Moj bebac je od pocetka nesto fantazirao sa tim dudama,kupila sam mu 10 najmanje,svih mogucih vrsta!
A onda je moj dever izvadio neku dudu koju je dobio za rodjendan i dao mu,ja je prokuvala i od tada se ne odvaja od nje!
E sad,problem je sto je ta duda na izmaku snagauser posted image ,a ja trazila nema gde nisam i nigde nisam nasla takvu.Ne znam ni proizvodjaca,nista,niti gde je kupljena,niti to mogu da saznam.Uzas,sad me strah sta cu ako ju izgrize ili otkine a drugu nece,nema kako ga nisam varala,ali zna i nece drugu.!Kasnije cu je uslikati i postaviti sliku,pa molim ako iko igde nadje takvu,cure ne pitam za cenuuser posted image !

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: duda/laža/kako li se već zove
25.9.2010 23:06:56   
marince1
Daj sliku,bas sam to htela da ti kazem,pa cemo svi da trazimo user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: duda/laža/kako li se već zove
26.9.2010 11:40:45   
anajid
Evo dude,sva je vec isprana,iskuvana itd.user posted image user posted image

user posted image

MOLIM VAS ako iko pronadje da mi javi!!!


(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: duda/laža/kako li se već zove
26.9.2010 11:49:49   
Daca88
Anajid ovakve dude sam ja videla u apoteci gde sam Alenu kupila pentaxim,i čini mi se da je to jedina apoteka u kojoj sam videla takve dude.Dobro vidim da je duda(sisaljka)okrugla,a ne pljosnata kao druge dude,ili mi se čini.
Ako je takva izduženija od drugih sa tim okruglim vrhom ima kod nas i mogu ti kupiti pa poslati poštom.

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: duda/laža/kako li se već zove
26.9.2010 11:49:59   
Lu
Anajid pa bolje da neće nikakvuuser posted image
Kad je moja beba pregrizala dude ja budala uvijek kupovala nove i imala ih u rezervi a jednom nisam htjela da zamjenim(imao je preko godine).
Pregrizo je i ja kažem nema druge a njemu se ta gadila i on baci u smeće i nije više ni tražiouser posted image



_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: duda/laža/kako li se već zove
26.9.2010 11:56:25   
anajid
Joj LU nisam pametna,majke mi!Problem je sto on jaaaaaako place kad mu podmecem drugu dudu,a sto je najgore on dudu ne duda ovako nego samo kada ide spavati,a onda ako nema te nastaje cirkus!I po noci se zna probuditi pa mu ja samo dam dudu i on nastavi,a sta ako se ova unisti,mogu samo sediti kraj njega i plakati skupa sa njimuser posted image !Mislim jos je mali da bi mu nesto objasnila.

Daco user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: duda/laža/kako li se već zove
26.9.2010 11:59:06   
Lu
Pa dobro, u pravu si on je još maja bebauser posted image
Jel piše na dudi koji je proizvođač?

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: duda/laža/kako li se već zove
26.9.2010 12:02:30   
anajid
Ne,ne piseuser posted image !

Ona je jos u komaduuser posted image ,i za sad je ne grize,a sta da se sutra unisti jer ju ja stalno iskuvavam?

Sinoc sam ga varala kada je trebao na spavanjac,on samo cupa iz usta jednu po jednu,baca i place!user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: duda/laža/kako li se već zove
26.9.2010 12:56:11   
marince1
Ada nam slika onaj spoljni deo?Ja ovako nist' ne vidim user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: duda/laža/kako li se već zove
26.9.2010 13:22:21   
anajid
Ma i taj spoljni deo je sav izlizan ali evo ovako izgleda

user posted image

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: duda/laža/kako li se već zove
26.9.2010 13:34:41   
Nensi*
Slikaj i sa druge strane...

Sorry,nisam videla sliku gore user posted image

< Poruku je uredio nensi27 -- 26.9.2010 13:35:13 >


_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: duda/laža/kako li se već zove
26.9.2010 16:05:08   
liliana
Anajid, ja sam videla takve dude u Aksi. Mi imamo drugi problem sa dudom- moja beba hoče samo onu najmanju, za bebe do 3 meseca. Isključivo Avent. Probvali smo druge-ne vredi. Sad me strah zbog zubiča zato sto neče lažu za njen uzrast...user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: duda/laža/kako li se već zove
17.10.2010 12:58:27   
MASHKA
mojoj bebici stalno ispada duda iz usta! kada joj ispadne ona plače i traži je ponovo ali joj ubrzo opet ispadne...sinoć sam 2h provela vraćajući joj dudu u usta...
ne znam šta da radim user posted image   da li da probam sa nekim drugim dudama? sada koristimo NUK-ove.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: duda/laža/kako li se već zove
17.10.2010 13:49:03   
Snelle
IZVORNA PORUKA: liliana

Sad me strah zbog zubiča zato sto neče lažu za njen uzrast...user posted image


A može li bebi da fali nešto ako koristi lažu manju nego što je predvidjena za njen uzrast?


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: duda/laža/kako li se već zove
17.10.2010 13:52:39   
marince1
Mashka pokusaj sa nekom drugom dudom,mozda se maloj dusi ta ne dopada
Snelle,mi smo UVEK koristili manju dud od one redvidjene za uzrast,kad mu dam odgovarajucuc,on pravi facu kao da ce da povrati user posted image mali folirant!
Mislim da joj nece nista faliti.


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu MASHKA)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: duda/laža/kako li se već zove
17.10.2010 13:54:02   
Snelle
IZVORNA PORUKA: marince

Snelle,mi smo UVEK koristili manju dud od one redvidjene za uzrast,kad mu dam odgovarajucuc,on pravi facu kao da ce da povrati user posted image mali folirant!
Mislim da joj nece nista faliti.



Marinče, sve se nešto razmišljam, pošto ja moje dete još uvek isključivo dojim, majku mu, pa ni moja bradavica ne raste user posted image

< Poruku je uredio Snelle -- 17.10.2010 13:56:19 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: duda/laža/kako li se već zove
17.10.2010 13:54:42   
marince1
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
koji si ti lik user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: duda/laža/kako li se već zove
17.10.2010 14:51:04   
Lu
IZVORNA PORUKA: Snelle

IZVORNA PORUKA: marince

Snelle,mi smo UVEK koristili manju dud od one redvidjene za uzrast,kad mu dam odgovarajucuc,on pravi facu kao da ce da povrati user posted image mali folirant!
Mislim da joj nece nista faliti.



Marinče, sve se nešto razmišljam, pošto ja moje dete još uvek isključivo dojim, majku mu, pa ni moja bradavica ne raste user posted image

Jako zanimljiva predpostavkauser posted image user posted image
Zašto onda prave veće dude varalice a i zamjenske dude za bočice sa većim protokom, pa i ne bušimo bradavice da više ide mlijeko...hm ovo je baš tema za moždikanjeuser posted image user posted image
Z

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: duda/laža/kako li se već zove
17.10.2010 14:59:55   
minnica
Mislim da su dude tj. varalice 6+ meseci prilagođene za zubiće, a sa ovim većim protokom na cuclama nisam ni ja načisto. user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: duda/laža/kako li se već zove
17.10.2010 22:11:58   
minna
IZVORNA PORUKA: MASHKA

mojoj bebici stalno ispada duda iz usta! kada joj ispadne ona plače i traži je ponovo ali joj ubrzo opet ispadne...sinoć sam 2h provela vraćajući joj dudu u usta...
ne znam šta da radim user posted image   da li da probam sa nekim drugim dudama? sada koristimo NUK-ove.


mi imamo chicco dudu i isto se desava da mu ispada pa mu ja prislonim kraj savijene tetra pelene, da mu je drzi...nekad ispadne i pored toga, jer ne smem mnogo da mu priblizim pelenu da se ne ugusi, ali retko...

(odgovor članu MASHKA)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here