RE: Mobilni telefoni (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Tehnika



Poruka


IvanaSK RR -> RE: Mobilni telefoni (25.1.2019 10:07:04)

Super, Sanjice, nek te lepo sluzi!




vocicana -> RE: Mobilni telefoni (25.1.2019 12:41:57)

U zdravlju da se sluzis Sanjice novim telefonom.




bebironcic -> RE: Mobilni telefoni (8.2.2019 11:19:52)

Pozdrav svima...potrebna mi je mala pomoc oko odabira mobilnog telefona.Gledala sam specifikacije i uvek mi je bilo u specifikaciji najvazniji ram,kamera....e,sada vec gledam i neke druge stvari...koji je cpu,grafika....Mislim znam ja da bi sada momentalno kupila Huawei 20 pro,ali trenutno mogu sebe zadovoljiti necim jeftinijim.
Gledala sam Huawei mate10 lite,Huawei 10 honor lite,Samsung A6 plus....po specifikacijama i nisu losi...
Da li neka od vas koristi ili je koristila ove modele?Konkretno me zanima kako reaguju na igranje igrica,slusanje muzike na youtube jer sam imala jedan telefon koji po specifikaciji nije los ali mu je ocigledno grafika bila losa i brzo se zagreje pa bude kao da je bio na sporetu.
A,moze i preporuka za neki model!




gagana83 -> RE: Mobilni telefoni (8.2.2019 12:57:04)

Ooooo bebironcic [sm=smiley31.gif]

Honor 10 lite je ko lutka!
Ja imam Honor 8 lite i super me sluzi godinu i po.
Jesi razmisljala o P20 lite? On je tu negde, u istom rangu.




bebironcic -> RE: Mobilni telefoni (8.2.2019 13:32:19)

O,hellooooo moja sugradjanko!!!!Mi u Ks se ne vidimo evo ovde se sretosmo!O seriji p nisam razmisljala ...gledala sam najvise honor i mate 10,odgovara mi ram,dijagonala ekrana,cena....E,jedino mi je frka oko zagrevanja da se ne greje da mogu da przim jaje na njemu.Ne igram ja neke mnogooo zahtevne igrice,to su 2-3 igrice sa fb tipa Homescape i Soda ....i volim da nakacim slusalice i idem na youtube.




gagana83 -> RE: Mobilni telefoni (8.2.2019 13:49:39)

Ako ti nesto znaci, moj Honor 8 lite se uopste ne greje. 





bebironcic -> RE: Mobilni telefoni (8.2.2019 14:10:05)

[sm=bravo.gif] ok,hvala....moram da se odlucim




IvanaSK RR -> RE: Mobilni telefoni (8.2.2019 14:11:59)

Muz i ja imamo Huawei mate 10 lite. Preporucujem[sm=smiley1.gif]




bebironcic -> RE: Mobilni telefoni (8.2.2019 14:54:33)

Hvala na odgovorima....lepo je vratiti se na RR posle dugooooo vremena [sm=bravo.gif]




Maraj -> RE: Mobilni telefoni (7.5.2019 11:43:15)

Zene drage. Istekao mi ugovor za tel. Sad treba neki novi da uzmem.
Ja navikla na samsung. Al slaba ponuda sad nesto. Tj slaba za cenu koju bi mi da platimo mesecno.
Razume li se neka od vas da mi preporuci tel. Ovi u radnji mi rekli da npr biram izmedju ovih telefona


Honor 8A

Samsung A40

Huawei P Lite




bubulence -> RE: Mobilni telefoni (7.5.2019 11:50:01)

Od mene glas za huawei, imam model stariji od tog ali je savrsen. Prvi put da sam i posle god dana koriscenja prezadovoljna telefonom. Ne koci, brz je (iako trenutno imam oko 1400slika u njemu i preko 50 video snimaka), ma savrsen. 





Ana RR -> RE: Mobilni telefoni (7.5.2019 11:54:00)

Maraj, sam sam uvek za Samsung, sa drugim markama nemam iskustva. Gledam A50 trenutno za sebe.




vonavoj -> RE: Mobilni telefoni (7.5.2019 12:00:43)

Ja imam samsung,i njihov sam fan vec dugo,ali mm je uzeo huawei  i mnogo je bolji od samsunga za iste pare.Maraj,ovaj a40 je munja,ja bi njega..ja imam A5, 2017..nije nesto kamera..ovako je dobar. Pravi mutne slike.




Sanjica26 RR -> RE: Mobilni telefoni (7.5.2019 12:10:04)


IZVORNA PORUKA: bubulence

Od mene glas za huawei, imam model stariji od tog ali je savrsen. Prvi put da sam i posle god dana koriscenja prezadovoljna telefonom. Ne koci, brz je (iako trenutno imam oko 1400slika u njemu i preko 50 video snimaka), ma savrsen. 






I od mene glas za huawei. Imam ga i odusevljena sam.




vocicana -> RE: Mobilni telefoni (7.5.2019 12:13:06)

Ja cu e odusevljavati ali tek u oktobru, tek tada mogu da uzmem telefon. Ali vidim da Huawei ima odlicne recenzije




Maraj -> RE: Mobilni telefoni (7.5.2019 12:31:25)

Ovi iz prodavnice mi rekli da je honor=huawei. Tj da je valjda ista firma. Gkedamo da se uklopim u mesecna izdvajanja. Honor i huawei bi me izasli oko 2500din mesecno a samsung oko 3000 din mesečno, na ugovor od 2 god
Pojima nemam. I ja sam do sad imala samsung. Ova dva nisam. Znaci ne baguju? Ucitavaju stranice brzo? Ja ne koristim kompijuter tj retko. Tako da sve zavrsavam preko telefona...zato pitam ...




dunja RR -> RE: Mobilni telefoni (7.5.2019 12:35:35)

Maraj ja imam taj Huawei, bolji je od Samsunga. Imam ga godinu ipo, i jace, skoro dve. Samsung bi vec poceo da koci uveliko,imala sam ga godinama unazad. On pola godine pre isteka govora krene da steka.Ja sam non stop na telefonu zbog posla. Super su odradili Kinezi ovaj Huawei mislim dabim niko nije ni prineti sada. Imam puno drugarica koje vec preko deceniju tamo rade {svojevremeno su i meni nudili posao tamo) , ozbiljno se radi na telefonima. 




dunja RR -> RE: Mobilni telefoni (7.5.2019 12:38:47)

Maraj, ja imam lite, odgovarala sam na onu tvoju prvu poruku. 




dunja RR -> RE: Mobilni telefoni (7.5.2019 12:39:12)

1500 je mesecna rata




Ana RR -> RE: Mobilni telefoni (7.5.2019 13:01:57)

Moj Samsung ne baguje [sm=smiley36.gif] ali verovatno jer je američki i potpuno je drugačiji unutra od ovih što se kod nas prodaju. Zato mi je i žao da ga menjam.





Filadendronka -> RE: Mobilni telefoni (7.5.2019 13:03:16)

Maraj, mogu ti reci cu da su Huawei masine. Mm koristi Mate 10 pro, a imala sam pre neki dan dodir sa onim novim P30 Pro. Vrhunski dizajn i karakteristike. Kamera da ne pricam. Vidi samo da li ti odgovara velicina, meni je preveliki za ruku. A nama zenama je to  bitno, jer uglavnom drugom rukom radimo nesto. 




dunja RR -> RE: Mobilni telefoni (7.5.2019 13:09:07)

Evo sada sam na kompu, malopre sa telefona ne mogu da uredim.
Htedoh reći, ja ne volim za telefon da dam velike pare, tako da uvek uzmem jeftiniji, a ti skuplji što su ti preporučili su sigurno još bolji, kada je ovaj lite što ja imam mašina. Ti su još bolji. baš su mašine što reče fili, nećeš pogrešiti, preporodićeš se posle samsungs sigurna sam.


IZVORNA PORUKA: Maraj

Ovi iz prodavnice mi rekli da je honor=huawei. Tj da je valjda ista firma. Gkedamo da se uklopim u mesecna izdvajanja. Honor i huawei bi me izasli oko 2500din mesecno a samsung oko 3000 din mesečno, na ugovor od 2 god
Pojima nemam. I ja sam do sad imala samsung. Ova dva nisam. Znaci ne baguju? Ucitavaju stranice brzo? Ja ne koristim kompijuter tj retko. Tako da sve zavrsavam preko telefona...zato pitam ...





Maraj -> RE: Mobilni telefoni (7.5.2019 13:18:32)

Hvala vam puno.
Da da dunja. 1500din je uredjaj plus oko 1500 din za telwfonski racun. Oko 3000 bi me izaslo sve mesecno na ugovor od 2 godine.
Sad sam opet gkedala specifikacije. Mislim da ovaj Honor otpada. Jedino da se odlucim dal Huawei lite ili Samsung A40




vonavoj -> RE: Mobilni telefoni (7.5.2019 14:19:28)

Maraj,uzimaj huawei...U pravu si Ana,ima veze i za koje je trziste 




vonavoj -> RE: Mobilni telefoni (7.5.2019 14:33:05)

Pogledaj ovaj, bolje mi deluje od tog lite samo,ima 64g ugradjene memorije,a kod ovpg mozes i karticu Mate 20 lite




Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>