|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Majčina osećanja prema prvom detetu kada ...
13.2.2017 21:25:07   
emicaa

IZVORNA PORUKA: degu

Ju,sta vam je, sto placete? user posted image
Emice jedva cekam da gledam tu ljubav kako raste user posted image

Skockica place jer je drmaju trudnicki hormoni,a ko ce je znati,mozda i Eca ima iznenadjenje a i ne zna user posted image Ubice me majke mi user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Majčina osećanja prema prvom detetu kada ...
13.2.2017 21:47:39   
eca89

IZVORNA PORUKA: emicaa RR


IZVORNA PORUKA: degu

Ju,sta vam je, sto placete? user posted image
Emice jedva cekam da gledam tu ljubav kako raste user posted image

Skockica place jer je drmaju trudnicki hormoni,a ko ce je znati,mozda i Eca ima iznenadjenje a i ne zna user posted image Ubice me majke mi user posted image


Emice, ima da te nemauser posted image !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Majčina osećanja prema prvom detetu kada ...
13.2.2017 22:19:53   
degu
user posted image
Slucajno stisnuh ovog smajlija, definitivno joj slutimo nestouser posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Majčina osećanja prema prvom detetu kada ...
14.2.2017 7:19:25   
IvanaSK RR
Meni suze na oci krenu kada je sin mazi, ljubi i kaze "mama, hvala ti sto si mi rodila sestricu".
Ili kad izjavim bebi da je mala dosada, bezobraznica... A sin odmah krene da je brani i da govori da nije takouser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Majčina osećanja prema prvom detetu kada ...
28.2.2017 15:20:56   
Mariya
IZVORNA PORUKA: Mariya
moja osecanja prema prvom detetu se nisu promenila rodjenjem drugog,Lu je moja prva i najveca ljubav.ono što me je iznenadilo je ogromna ljubav koju sam oset_ila prema Heleni nakon sto se rodila,nisam mislila da cu je tako brzo i lako zavoleti...,bila sam ubedjena da bebu neću voleti toliko koliko Lu, ali nekoliko sati sa tek rođenom bebicom bilo je dovoljno da se i u nju zaljubim doživotnouser posted image user posted image i volim ih obe podjednako.


Evo mog posta iz oktobra 2014,napisan kad je H imala 15 dana. I otad se skoro svaki dan upitam kako sam mogla i da pomislim da je neću moći voleti kao L!ona je moja srećica i tako mi je drago što sam je rodila. Ipak, iako sam prošla kroz ovo,sada se opet pitam,da li ću i treće moći da volim koliko njih dve?


Nema teme majčina osećanja prema trećem detetu user posted image
I da odgovorim sama sebi: iskreno,nakon porođaja i tu noć nisam osećala ništa posebno prema njemu. Bila sam srećna što je tu, tako mali i sladak. Onda sam ujutro, shvatila da ga volim. Nisam se zaljubila onako kao što sam u Lu i H,odjednom , na prvi pogled, nego nekako polako... I sad ga volim upravo onoliko koliko njih dve user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Mariya -- 28.2.2017 15:23:08 >

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Majčina osećanja prema prvom detetu kada ...
28.2.2017 16:14:27   
Bunnyca
Ja evo placem vec nekoliko dana....Moja N. ima 5,5 godina i polako sam je pripremala da ce dobiti seku, da ce da je cuva ,da pomaze mami, onda su nam na UZ rekli da ipak nije seka nego bata, onda sam ja pocela da placem i ona samnom jer nece dobiti seku....toliki sam osecaj krivice imala kao da sam je izdala sto joj necu roditi seku, bata je ne zanima, naravno za sada, valjda ce to prihvatiti kada se rodi. Ja sam totalno zbunjena, ne znam kako cu voleti to drugo, ona je moj zivot, ona mi je sve na svetu, ona je ja potpuno. Kako cu ovom drugom da dam istu kolicinu paznje i ljubavi, a da za nju ne budem uvek tu.
Ne znam da li sam vise tuzna ili prestravljena jer ne znam sta me ceka
Ja sam inace jedinica, ne znam sta znaci imati nekog

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Majčina osećanja prema prvom detetu kada ...
28.2.2017 20:09:46   
degu
Nemoj da se brines, toliko je prirodno da volis svoju bebu i da seka voli brata, da nema pitrebe o tome i da mislis. Bebe su neodoljive, osvojice ti srce ili istog momenta ili malo kasnije. Mene je drugo dete osvojilo na prvi pogled, sa prvim je ta ljubav dosla kasnije malo.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Bunnyca)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Majčina osećanja prema prvom detetu kada ...
12.9.2017 16:37:56   
Dragce86
Uh, kad vidim kako moja kcerkica obozava drugare iz parka, imam zelju da joj rodim batu ili seku :) Takod a tek treba da vidim kako ce biti sto se toga tice, ali verujem da se svako dete voli na svoj nacin! Prvo sto kaze Degu, ucis da volis jer se isprepadas kao lud sta te je snaslo kad ga po prvi put uzmes u ruke :D

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Majčina osećanja prema prvom detetu kada ...
12.9.2017 17:35:04   
krin 40
Suludo je pisati da obožavam svu svoju decu.Mog prvenca obožavam "do vasione"user posted image To se nikada nije i neće promeniti.Već sam pisala da je on jedan sjajan stariji brat.Obzirom da ima 20 godina sada je i moj oslonac i podrška u svim situacijama.Uživam da gledam kako se zaštitnički postavlja prema vrci u pubertetu ili kako mazi malog D.Svaki put kada ga vidim sa D u rukama zamišljam ga sa mojim prvim unučetom a i to će za neku godinu hvala Bogu

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Majčina osećanja prema prvom detetu kada ...
12.9.2017 20:01:35   
Sarav
Iz ugla majke koja je skoro rodila drugo dete. Bila sam potpuno ispunjena i zadovoljna životom sa S, ali sam uvek imala na pameti da želim dvoje. Kad sam ostala trudna nista imala pojma da li ću moći bar približno isto da ih volim jer je Sofija ceo moj svet. Kad sam se porodila stavili su mi P na stomak dok još nije ni zaplakala. Uzela sam je i ruke i poljubila i pre nego što si je okupali. Onda sam počela da plačem jer sam se zaljubila u moju krofnicu. Volim ih podjednako, više od života. ❤️

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Majčina osećanja prema prvom detetu kada ...
12.9.2017 22:24:39   
isidora88
Kad sam prvo dete rodila, cim sam ga ugledala sam osetila neizmernu ljubav, milion emocija, suza sto imam bebanu o kakvoj sam mastala, bila sam potpuno ocarana i na 7.nebu. Nisam zelela drugo dete jer mi je on bio dovoljan, moje savrsenstvo, ali kako sam nenadano zatrudnela pocela sam da se pitam da li cu voleti tu bebu bas toliko kao prvo dete. Kad sam se porodila, istog trena sam se zaljubila, samo je sad ljubav nekako prizemnija, nisam bila bas toliko opsednuta da ga gledam 24h kao prvo.
Sad kad stoze i neplansko trece verujem da cu ga voleti kao i prvu dvojicu, svaki put se ljubav samo mnozi i sve vise ih volimuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Majčina osećanja prema prvom detetu kada ...
12.1.2018 9:05:48   
Misha i Ljisha
Moja je jedinica 5 godina. I u aprilu cekamo batu. Ja je gurkam stomakom, kao bata je gura, salimo se, mazimo stomak (cak i kad nisam znala rezultate kordocenteze smo to radile), ona mi drzi ruku na stomaku i ceka da se bata pomeri. Ona ce mu dati ime. Ona je velika, i starija i zelim da ona ima tu neku velicinu i da se oseti bitnom kako je ona bratu dala ime. Pricam joj stalno kako bebe placu, sike i kake i nis drugo ne rade jedno vreme user posted image . Danas me pitala dok smo se mazile u krevetu da li ce je beba ujesti ahahah... Rekoh bebe nemaju ni zubice. Nema razloga da je beba ujede. I pricale smo kako cemo se uskoro maziti nas troje ujutru u krevetu. I nekako se ne plasim njenog prihvatanja bebe. Ustvari uopste se ne plasim. Ja se vise "tripujem" sa svojim osecanjima. Znam koliko sam se njoj posvetila, isto toliko odgovorno cu se posvetiti i drugom. Ali znam koliko to vremena oduzima, koliko puta ona nece moci nesto da uradi ili negde da ode "zbog bate". A ja nisam u fazonu da nju odjednom predam babama i dedama niti bilo sta slicno. Cak me pitala nedavno onako tugaljivo kad smo isli mm i ja po nalaz kordocenteze : Mama a zasto mene vise ne vodite sa sobom? user posted image A ona bila bolesna pa nisam htela da je cimam, ali ona je navikla gde ja tu i ona i nikad nije bila izopstena, kod dr idemo zajedno kod zubara idemo zajedno. Ona uredno i strpljivo ceka da ja zavrsim pregled stojimo u redu zajedno. Ma sve sve. I pomisao sad da cu joj reci nesto da ne moze zbog brata mi srce cepa. znaci nije mi problem da budem stroga i da joj kazem ne moze jer nije ispunila svoje obaveze i sl, tu me ne grize savest a ne znam zasto ce me onda gristi zbog bebe.
Valjda imam utisak da ce ljubav ne da se umnozi vec da se PODELI. Svi pricate o umnozavanju a meni je u glavi samo PODELA. Dace Bog da pisem za par meseci ili godina u ovoj temi i da vam kazem kako mi je bilo i da razmisljam na pogresan nacin

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Majčina osećanja prema prvom detetu kada ...
12.1.2018 9:46:31   
lesica
Ljišo, daću sebi slobodno da ispiskaram koju, obzirom na to da je i između mojih 5 godina razlike.

Prvo, iznenadićeš se koliko će ti odjednom biti velika, odrasla i zrela kada dođeš kući iz porodilišta. Kao tuđe dete user posted image
Drugo, biće zainteresovana za sve vezano za batu, od kupanja, presvlačenja do dojenja, i neće se odvajati prvih par dana. A onda će joj dosaditi, i tada na scenu stupaju tata, babe, dede. Meni lično je tih prvih par dana jako značilo da mi se neko mota tu da bi konkretno L zanimao. Posle prvih 2-3 nedelje smo se ušemili lepo, pa je bilo - D u maramu, a ja sa L sve. Samo je stvar organizacije, ali i tvog prihvatanja novo nastale situacije.
Činjenica je da se stvari promene, ali nekako sa drugim detetom bar u startu to sve drugačije izgleda.

Što se griže savesti tiče.. Meni je iskreno gore bilo posle 5-6 meseci, tad sam postala vrlo anksiozna, ali terapeut mi je zlata vredna user posted image No, vidi, zaista sve to nekako dođe na svoje.

Šta hoću da ti kažem, u startu će biti kao sa imaš mali privezak, pogotovo što stiže u najlepšem periodu pa te neće puno ometati u aktivnostima sa D, bićete dovoljno napolju i dovoljno skupa, na jesen će biti onako, on će biti veći, tražiće i on pažnju, ali sa druge strane biće veći, počeće i da jede čvrstu hranu, samim tim ćeš i ti na taj način imati više vremena da ga ostaviš na par sati i odeš sa šmizi da vas dve same provedete određeno vreme.
I najiskreniji savet - ne odbijaj ponude za pomoć bilo kog tipa kada se pomoć ponudi.

I da, ljubav se udvostruči, ali je nekako drugačija, nova. Veruj mi, ja sam oduvek govorila da mi je L bila potpuno dovoljno i da sam D rodila samo zbog nje, i jesam se griza da li ću ikad i njega voleti kao nju, ali znaš šta, nekako kad je stigao je sve to došlo na svoje, onako staloženije, sve snijeg, zrelije.

Ljubim te puno!


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Majčina osećanja prema prvom detetu kada ...
12.1.2018 13:37:18   
MamaNecaVo
Mene je vise brinula gore pomenuta razlika (koja ce i kod nas biti zbog greske lekara) nego kolicina ljubavi.Valjda je to svima u glavi da li ce se deugo dete manje voleti i tome slicno.Nece naravno. :)

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Majčina osećanja prema prvom detetu kada ...
12.1.2018 13:54:14   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: lesica RR

I najiskreniji savet - ne odbijaj ponude za pomoć bilo kog tipa kada se pomoć ponudi.

I da, ljubav se udvostruči, ali je nekako drugačija, nova. Veruj mi, ja sam oduvek govorila da mi je L bila potpuno dovoljno i da sam D rodila samo zbog nje, i jesam se griza da li ću ikad i njega voleti kao nju, ali znaš šta, nekako kad je stigao je sve to došlo na svoje, onako staloženije, sve snijeg, zrelije.

Ljubim te puno!


user posted image upravo planiram da odbijem SVE vrste pomoci. Jer mene svi oni samo nerviraju. Kad bi dosla moja Sandra ili kuma da mi pomaze e njihovu pomoc ne bih odbila, a ovi ostali sto ce da dolaze i samo ustvari da me uznemiravaju njih mi je.... Necu da budem drska user posted image .

Verujem ti Lesice naravno negde u dubini znam ja da ce sve to tako da ide. I prvo zainteresovanost sve oko bebe i posle dosada i sve, i ja planiram u maramu i da picimo svo troje. To sam vec smislila, i da necu kolica nosati toliko vec marama na sebe i decu u sedista i kola i da picimo. Na Dunjine treninge i svuda. Prosto ne zelim da njoj ista fali, da joj nedostaje jer se eto boze moj rodio gospodin. A da ne pricam kakve predrasude imam o tome sto je decak u pitanju user posted image vec vidim 3 godine usranih pelena, i neprekidno njarenje i kojesta. Al doteracu ja njega u red. Ionako mi kazu da sam Hitler i prema D a vala prema deranu....Ima da mu zvone usi od mene ehhehe... Mislim ja se nekako sve to bojim za moju D jer znam da mm nije cesto kuci, mozda ce opet otici na mesec dva da radi negde, nekako znam da sam sama ali necu pomoc svekrve ili mame. One me samo izludjuju. I ovako a ne kad krene muka oko dojenja i svega a one mi se motaju. Vise bih cenila da naprave rucak i da mi ga donesu. Nego da mi se motaju stalno okolo. Moj tata mi je najvise pomogao kad se D rodila. Dodje na salas, pokuca i pita da li mi treba nesto. Ma tata mi je PEGLAO ves. Stvarno mi je pomogao najvise i moje drage komsinice odnosno kume. A svi ostali su mi samo unosili nervozu. Tako da mislim da cu da se oslonim na servise dostave hrane user posted image i na muza da bar po kuci nesto osnovno uradi i da se oslonim na svoju D. Naravno najvise na sebe.

Videcemo jos 3 meseca. Uf...brzo ce to

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Majčina osećanja prema prvom detetu kada ...
12.1.2018 14:27:42   
Maraj
Moj L ce imati ne pune 3 god kada se beba rodi. To bebu u maramu i sa L u setnju, mislim da je to neizvodljivo. U poslednje vreme bi samo da se nosa. Vristi ako ga ne nosim iz sobe u dnevnu. Mozda se i to promeni za 6 mesrci kada dodje beba. Ko zna. Ali meni moji puno pomazu i nikad ne bi odbila njihovu pomoc. Oni su mi sve.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Majčina osećanja prema prvom detetu kada ...
12.1.2018 14:39:15   
Ana RR
Ljišo, ti kao ja. Samo da mi se niko ne meša. Mi imamo neki svoj ritam i čim je tu neko sa strane ja ne funkcionišem.

Maraj, zašto ne bi funkcionisalo. Tri godine nije malo, dete je tada već prilično razumno. Samo je važno pričati.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Majčina osećanja prema prvom detetu kada ...
12.1.2018 15:01:27   
Maslacak15
Maraj zeno, zasto nosas dete od 3 godine?user posted image user posted image user posted image divim vam se stvarno, moji su karijeru sa nosanjem zavrsili sa godinu dana.user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Majčina osećanja prema prvom detetu kada ...
12.1.2018 15:14:18   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Maslacak15

Maraj zeno, zasto nosas dete od 3 godine?user posted image user posted image user posted image divim vam se stvarno, moji su karijeru sa nosanjem zavrsili sa godinu dana.user posted image

user posted image i moja, moja je cak i sa kolicima zavrsila kad je prohodala. No ono gore, pripisujem tome sto je decak u pitanju hahahah...Znam Maslacak da i ti imas decake pa si mi ti nada user posted image

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Majčina osećanja prema prvom detetu kada ...
12.1.2018 15:25:57   
Maraj
Maslacak mi njega letos nismo mogli da stignemo. Roditelji izadju u park sa decom i gde ih postave tu su. Pogotovo devojcice
Ne mrdaju od majcine noge (pricam za uzrast mog L).
A sad u poslednjih mesec/dva samo bi da se nosa. I kad izadjemo napolje samo vice NOSI. Ako ga ne nosis protestvuje ili dranjem ili sedenjem na asfalt. Zato kazem on u septembru ove god puni 3. Tek je napunio 2. Dok se rodi beba valjda ce ga proci ta faza

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Majčina osećanja prema prvom detetu kada ...
12.1.2018 15:27:23   
Sanjica26 RR
Maraj, moja T je imala 2godine i 8 meseci. Bila je jako razumna. I tako malu smo je ukljucivali u sve bebine potrebe. Iz ove perspektive nista joj nije falilo. Sva paznja je bila usmerena ka njoj. Najvise se rastopim kad se grle kao malo pre kad smo vodili T u skolu. Sofija se slatko smejala i T je bez i kakvog razloga poljubila.user posted image Nekad zajedno spavaju kad se T plasi. Sofi je tesi.
Ni ja nisam volela da mi se petlja neko. Bilo bi mi lakse da mi je svekrva dostavljala ruckove ali nazalost uvek sve sama. Veliku pomoc sam imala od mm kad je kod kuce. Cesto se zalomi da je po ceo dan odustan.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Majčina osećanja prema prvom detetu kada ...
12.1.2018 15:34:11   
Maslacak15
Znas kako Maraj nije lako ali moras biti malo Nemacuser posted image user posted image . Veliki broj dece ima takve faze.Zato se ovde cesto vidja na ulici u parku kako tako dete od dve godine sedi na betonu i urla iz petnih zila a majka / otac stoje sa strane i strpljivo cekajuuser posted image . Ne grde oni njih ali nema popustanja. Mislim da dete od 2,5 godine sigurno razume intelektualno poruku necu da te nosim. Da li to zeli da prihvati je vec druga stvar.
Ali ja volim da kazem: ne mogu oni da budu tvrdoglaviji od mene. user posted image . Ja se stvarno trudim da ne ispoljavam agresiju, ne udaram ih bas nikad, cak i ako me dovedu do ludila ali moraju da nauce da NE znaci NE.

Sto se starije i mladje dece tice ja mislim da su mladji ti koji su "ugrozeni". Tj po meni nije pitanje da li ce starije da pati, nego da li cu mladjem uspeti da pruzim istu kolicinu paznje koju zasluzuje. Za prvence se ne treba sekirati. Oni su izverzirani da se izbore za svoja prava.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Majčina osećanja prema prvom detetu kada ...
12.1.2018 15:37:12   
Maraj
Sanjice to je zato sto su devojcice. Mislim da se devojcice vise grle i ljube od decaka. Decaci ako to i rade zavrsi se nekim rvanjem

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Majčina osećanja prema prvom detetu kada ...
12.1.2018 16:16:05   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Maslacak15

Sto se starije i mladje dece tice ja mislim da su mladji ti koji su "ugrozeni". Tj po meni nije pitanje da li ce starije da pati, nego da li cu mladjem uspeti da pruzim istu kolicinu paznje koju zasluzuje. Za prvence se ne treba sekirati. Oni su izverzirani da se izbore za svoja prava.


Slazem se sa tobom. Zbog toga se drugo dete u kasnijem uzrastu bori za svoja prava.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Majčina osećanja prema prvom detetu kada ...
16.1.2018 7:04:34   
sonyasha
Kod nas je stariji V dobar, miran ali komplikovan(sa njim mora taktički jer je stalno u maštarijama ili jednostavno gnjavi da bi privuko pažnju), a mlađi samo dođe i uzme šta hoće, kada mu treba pažnja zna da dođe popne mi se u krilo i stavi facu ispred moje i kaže šta hoće, kada mu se mazi dođe i stavi moju ruku na svoj obraz, čovek se od starta bori teškim naoružanjem. Kod V moraš da naslutiš, da ti njemu priđeš. Mislila sam da je do karaktera, ima i toga, ali ima i do postavke stvari jer je V uvek sve bilo nuđeno a M je često morao sam da traži(bukvalno i figurativno). A ljubav, ona je ista, kao što su mi pričali, kao dva oka u glavi.

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here