RE: O čemu volimo da pričamo? (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu



Poruka


Anck Su Nmaun -> RE: O čemu volimo da pričamo? (25.11.2013 10:15:32)

Kad rastegnemo teme o pravljenju beba, porodaju, deci..nikad kraja.
Ali volim i druge teme ne vezano za to, jer ljudima koji nemaju decu to naravno nije Top tema i smara ih.

O medjuljudskim odnosima...ljubavi, sexu [sm=smiley2.gif] Putovanjima, poslu...




Misha i Ljisha -> RE: O čemu volimo da pričamo? (25.11.2013 10:22:46)

zene o porodjaju a muskarci o vojsci (ja se zezam kao onaj iz mucki During the war) hahah...

Najgora sam moram priznati i o svemu imam misljenje tako da tema nije bitna. Iritiram nekad ljude zbog toga ali bih na dupe progovorila kad ne bih iznela svoj stav.[sm=smiley36.gif].

U poslednje vreme najvise naravno pricam o bebama, ali volim da pricam o djacima, dogodovstinama iz skole, iz mog zivota volim da slusam ljude koji pricaju gde su putovali i kako im je bilo ali ne volim da mi pricaju o znamenitostima. To mogu da procitam sve kad god hocu, ja volim da cujem kakvi su ljudi na drugim mestima.

Kad sam se vratila iz Belgije ja pricam punom parom sa tatom i kaze meni tata " Pa dobro sine jesi ti isla da vidis tamo neki istorijski spomenik ili si se samo provodila[sm=smiley36.gif], moj kolega kad se vrati s putovanja moze satima da prica o Ajfelovoj kuli a ti samo kazes da je ogromna gvozdjurija"[sm=smiley36.gif]

Meni su ljudi zanimljivi sta da kazem




NadaR -> RE: O čemu volimo da pričamo? (25.11.2013 10:23:23)

O dizajnu i uredjenju kuce . [sm=smiley36.gif]





Anck Su Nmaun -> RE: O čemu volimo da pričamo? (25.11.2013 10:25:27)

Mi LJ dobra si, meni kad je tema strana volim da izbegnem , bolje nego da se petljam pa ispadnem duduk [sm=smiley36.gif]




Misha i Ljisha -> RE: O čemu volimo da pričamo? (25.11.2013 10:30:30)


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Mi LJ dobra si, meni kad je tema strana volim da izbegnem , bolje nego da se petljam pa ispadnem duduk [sm=smiley36.gif]


volim da mislim da sam dobro informisana[sm=smiley36.gif] (vec godinama citam svakodnevno novine) opsta kultura mi je na ok nivou pa mogu da se ubacim bar jednom recenicom heheheh...




milicicak -> RE: O čemu volimo da pričamo? (25.11.2013 10:33:08)

O kolacima i receptima za iste... o hrani uopste...
i o poslu, mnogooo pricam o poslu... narocito kada me deca izlude... a volim i da podelim njihove bisere [sm=smiley36.gif]
i o knjigama...imam par prijatelja koji citaju iste stvari mozemo satima da razglabamo




vikiveki -> RE: O čemu volimo da pričamo? (25.11.2013 10:36:19)

Ja volim da pričam o svemu i svačemu...uglavnom o temama o kojima sam upoznata...onde gde neznam ja se ne mešam




Anck Su Nmaun -> RE: O čemu volimo da pričamo? (25.11.2013 10:42:03)


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Mi LJ dobra si, meni kad je tema strana volim da izbegnem , bolje nego da se petljam pa ispadnem duduk [sm=smiley36.gif]


volim da mislim da sam dobro informisana[sm=smiley36.gif] (vec godinama citam svakodnevno novine) opsta kultura mi je na ok nivou pa mogu da se ubacim bar jednom recenicom heheheh...


Ja sam jedno vreme svaki dan citala , ali toliko crnjaka ima po novinama da mi je lose bilo nakon procitanih (pogotovo dnevnih) novina da sam jednostavno prestala.




NadaR -> RE: O čemu volimo da pričamo? (2.9.2014 22:27:30)

Mnogo me smara prica o politici . Kod nas su uskoro izbori pa svi sve znaju . [sm=hudicek1.gif]

Satima mogu da pricam o uredjenju kuce , knjigama , receptima ... [sm=smiley1.gif]




Torbica -> RE: O čemu volimo da pričamo? (2.9.2014 22:32:23)

Deca, kuhinja, dogodovstine, putovanja!




serpica -> RE: O čemu volimo da pričamo? (2.9.2014 22:40:36)

Kad imate dobrog sagovornika nije bitno o cemu pricate,to mogu da budu razne gluposti a i ozbiljne teme.ja volim da pricam o stvarima u kojima se pronalazim,posao,deca,filmovi,razna zivotna iskustva...




branki* -> RE: O čemu volimo da pričamo? (3.9.2014 11:00:41)

o svemu mogu da pricam,ako se razumem u tematiku..
volim da pricam o kuvanju,o modi,garderobi,sminki,momcima,o desavanjima u mojoj skoli,uredjenju stana,lokalnim tracevima....




Olga75 -> RE: O čemu volimo da pričamo? (3.9.2014 11:27:35)

ovih dana bolje da cutim [sm=smiley9.gif]
volim da razglabam o svemu i svacemu , cak i o NLO , smislu zivota , religiji , Kastanedi ( volem fantazirat vise nego nokte lakirat )
al volim i da sam u pravu [sm=smiley36.gif]
i tako to




Klarita -> RE: O čemu volimo da pričamo? (3.9.2014 12:14:27)

O svemu sto razumem. Kad se nadjem u drustvu u kom se prica o necem sto ne razumem ili jezikom koji ne razumem, strasno se iznerviram. Tako sam definitivno resila da upisem kurs grckog jezika [sm=jezicek.gif]




Modessty -> RE: O čemu volimo da pričamo? (3.9.2014 13:31:23)

o deci, naročito svojoj [sm=smiley1.gif]
o knjigama
o aikidou
o hrani
o ma o svemu




Mala Elena -> RE: O čemu volimo da pričamo? (3.9.2014 13:45:30)

Kao i skoro svako zensko volim da podelim neki dobar i isproban recept, da komentarisem stvarcice u izlogu , o kozmetici, knjigama, putovanjima... uz kaficu i takve teme eto i opustanja .[sm=bravo.gif]




nata11 -> RE: O čemu volimo da pričamo? (3.9.2014 17:54:20)

o zivotinjama
o ekologiji
o modi
frizurama
kozmetici
receptima
....




mali_mis -> RE: O čemu volimo da pričamo? (7.9.2014 13:39:57)

Ma moze o svemu, samo da se prica [sm=smiley36.gif]
Na sportu sam slaba, osim formule 1, gde i nesto znam. O sexu volim opusteno da pricam, samo u poslednjih nekoliko godina tesko da sam nasla nekog ko sme otvoreno da prica. Svi se nesto stide i sramota ih [sm=zmeden.gif]




Dani.kv -> RE: O čemu volimo da pričamo? (7.9.2014 14:01:05)

Volim da pricam o VTO, blizancima, zdravoj ihrani, rasprodajama, kolegama




Dani.kv -> RE: O čemu volimo da pričamo? (7.9.2014 14:02:31)

O parama




Torbica -> RE: O čemu volimo da pričamo? (7.9.2014 21:50:32)

Ovih dana, najvise o muzici, pevam sa cerkom, sa muzem, razne zanrove, raspevali smo se




bubulence -> RE: O čemu volimo da pričamo? (7.9.2014 21:54:27)

trudnoci, deci, hrani, sexu... zavisi od drustva i situacije...




Sanjica26 RR -> RE: O čemu volimo da pričamo? (7.9.2014 21:56:22)

Najvise o muzici. To mi je u krvi. U stanju sam i kad krenem sama do grada da pevam.




Ipokrisia -> RE: O čemu volimo da pričamo? (7.9.2014 22:06:03)

najvise volim o putovanjima, da slusam iskustva i dozivljaje drugih ljudi na putovanjima i ja pricam o istima [sm=smiley1.gif] volim i o uredjenju stana, fotografiji, planovima za buducnost, naravno sad i o trudnoci posto mi je to aktuelno.Takodje, desavanja i situacije sa posla svakog iz drustva se nadje kao nezaobilazna tema.




Mala Elena -> RE: O čemu volimo da pričamo? (7.9.2014 22:55:51)

Volim da diskutujem sa prijateljicama o obrazovanju, izlascima, letovanjima i zimovanjima, zavesama, namestaju, zivotu...[sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>