|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vigantol / AD3 kapi
25.6.2014 23:07:06   
dunja RR
Oki, onda ću sutra onu prvu kap da mu dam popodne a onda prelazim na ujutru, hvala Branki.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 776
   RE: Vigantol / AD3 kapi
25.6.2014 23:09:58   
branki*
nema na cemu,dunjacuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 777
   RE: Vigantol / AD3 kapi
25.6.2014 23:18:01   
Didy
Ja sam davala uveče oboma. Savetovali su nam da davanje kapi vežemo za neku aktivnost kako ne bismo zaboravili, pa smo je mi vezali za kupanje. Kad spremam šta će obući posle kupanja, spremim i kapi pored. E, onda se rodila Sofija, pa je nastao maleni problem jer je nismo kupali svako veče, ali onda sam se navikla kao na neku rutinu pre spavanja, pa nismo više zaboravljali.
Dunja, koliko znam, nema veze doba dana kada daješ bebi kapi, već samo da vežeš za neku dnevnu aktivnost koja će te podsetiti da mu ih daš.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 778
   RE: Vigantol / AD3 kapi
26.6.2014 6:28:16   
Misha i Ljisha
i ja sam davala uvece posle kupanja tj pre sisanja. Medjutim kad je D napunila 5 meseci ja pocela nesto da ga zaboravljam (a bio jun mesec) i kazem dr kako zaboravljam i pitam je da li je to strasno a nasa dr kaze "super, idete na sunce vidi se po njenom tenu, mozete joj davati svaki treci dan il kad god se setite"user posted image Ja jedva docekala da me neko oslobodi tog vigantola. rece mi drugarica da se to u EU ni ne daje, samo valjda prvih mesec dana.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 779
   RE: Vigantol / AD3 kapi
27.6.2014 13:08:14   
Biserce
Nestasica Vigantola, a D je jednu bocicu vec potrosio, ne znam smem li sad da predjem na ad?

_____________________________

Ako si bogat samo onim sto lopovi mogu ukrasti i moljci pojesti....sa cim ces ostati ako lopovi zbilja ukradu i moljci pojedu???

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 780
   RE: Vigantol / AD3 kapi
28.6.2014 12:26:02   
ivaMark
Biserce, ja sam sa AD prelazila na Vigantol bez ikakve konsultacije sa pedijatrom... Mislim da nista ne moze da bude bebi.
Ali da se ogradim, to je moje misljenje samo user posted image

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Biserce)
Direktna veza do poruke: 781
   RE: Vigantol / AD3 kapi
28.6.2014 15:14:07   
Rosita

IZVORNA PORUKA: Biserce

Nestasica Vigantola, a D je jednu bocicu vec potrosio, ne znam smem li sad da predjem na ad?


Ja sam sa vigantola presla na D3 primax, topla preporuka.


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Biserce)
Direktna veza do poruke: 782
   RE: Vigantol / AD3 kapi
29.6.2014 7:18:22   
Misha i Ljisha
jos samo da dodam da sam ja ubedjena da je D imala jace grceve zbog vigantola i problem sa tvrdom kakom, ne znam da li je to eto bilo slucajno ali kad smo ga izbacili sve nekako normalizovalo pa sumnjam na vigantoluser posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 783
   RE: Vigantol / AD3 kapi
29.6.2014 13:41:58   
Rosita
Lji, ma sto posto. Zato sam ja presla sa vigantola na ovaj d3. Vigantol ne mogu ocima da vidim. Naravno, sad smo veliki pa ne pijemo.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 784
   RE: Vigantol / AD3 kapi
29.6.2014 14:33:33   
Sanjica26 RR
Ni jednoj ni drugoj nisam davala vigantol. Uvek dajemo posle kupanja.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 785
   RE: Vigantol / AD3 kapi
6.7.2014 22:46:09   
Biserce
Po preporuci pedijatra presli smo na Ad kapi. Cini mi se da vise nema problema sa stomacicem.

_____________________________

Ako si bogat samo onim sto lopovi mogu ukrasti i moljci pojesti....sa cim ces ostati ako lopovi zbilja ukradu i moljci pojedu???

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 786
   RE: Vigantol / AD3 kapi
11.7.2014 19:09:51   
Jole84
Da li je stvarno moguće da beba od vigantola ima grčiće? Nisam joj dala dva dana da vidim promenu i vidim je,manje je boli stomače,ne znam da li je slučajno.
Jel mogu na svoju ruku da pređem na ad?

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Biserce)
Direktna veza do poruke: 787
   RE: Vigantol / AD3 kapi
12.7.2014 8:37:21   
Biserce
Meni je devojka u apoteci rekla da se posavetujem sa pedijatrom. Pedijatar je preporucila ad3 po 3 kapi

_____________________________

Ako si bogat samo onim sto lopovi mogu ukrasti i moljci pojesti....sa cim ces ostati ako lopovi zbilja ukradu i moljci pojedu???

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 788
   RE: Vigantol / AD3 kapi
17.7.2014 13:43:58   
cuba juba
U prvim mesecima smo malom davali uvece kapi, posle kupanja, kako su nam savetovali... A onda kako je poceo da jede cvrstu hranu i kako smo uveli dorucak, dajem mu ujutru pre dorucka i tako mi je sigurnije da necu zaboraviti.. A najsmesnije mi je kad je uzmem u ruku da mu sipam na kasicicu, on skace od srece jer prepoznaje da je to njegovo ... he he he user posted image ovo prvi put cujem sa vigantol i grceve. nas su bas mucili grcevi. negde sam na forumu procitala da kad se predje na onu zutu ad kravicu da ne treba vise davati vigantol, zna li ko jel to istina?

< Poruku je uredio cuba juba -- 17.7.2014 13:44:57 >

(odgovor članu Biserce)
Direktna veza do poruke: 789
   RE: Vigantol / AD3 kapi
17.7.2014 14:57:14   
degu
Po savetu patronažne mi pijemo D3 + K1 kapi i to ujutru, kažu da se tako vitamin D bolje iskoristi jer izvedemo dete napolje malo na dnevnu svetlost. Nisam primetila da izazivaju grčeve, bar ne mojoj bebi user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu cuba juba)
Direktna veza do poruke: 790
   RE: Vigantol / AD3 kapi
17.7.2014 15:17:48   
New Mom

IZVORNA PORUKA: Jole84

Da li je stvarno moguće da beba od vigantola ima grčiće? Nisam joj dala dva dana da vidim promenu i vidim je,manje je boli stomače,ne znam da li je slučajno.
Jel mogu na svoju ruku da pređem na ad?

Meni je Kaca imala, pa sam ih prebacila da dajem ujutru umesto uvece.

Sad ima neki D3 u kapsulici koji dajem, tacno 2 kapi unutra bude.


_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 791
   RE: Vigantol / AD3 kapi
19.7.2014 15:22:13   
Jole84
Tačno je zbog toga,jel ti to pedijatrica preporučila? Čekam ponedeljak da se posavetujem s mojom,baš je boli stomače posle svakog stavljanja.

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 792
   RE: Vigantol / AD3 kapi
19.7.2014 18:15:05   
New Mom
Ti te kapi ne moras davati uopste uvece. To se savetuje da bi bilo vezano za neku aktivnost, da se ne zaboravi.
Da, nama je tad dr rekla da probam da dajem u drugo vreme.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 793
   RE: Vigantol / AD3 kapi
19.7.2014 22:04:01   
Rosita
Meni je nekako logicnije ujutru, dete ce i na svetlost, bolje je, ja sam davala kad ustane, posle presvlacenja.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 794
   RE: Vigantol / AD3 kapi
22.7.2014 18:19:30   
Jole84
NM i meni je dr dala taj D3 u kapsuli i bogami nema onako da se grči kao sa vigantolom user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 795
   RE: Vigantol / AD3 kapi
22.7.2014 22:21:09   
Dada81
IZVORNA PORUKA: Biserce

Meni je devojka u apoteci rekla da se posavetujem sa pedijatrom. Pedijatar je preporucila ad3 po 3 kapi



Kod nas ovde svima,ali bas svima pedijatri i prepisuju samo ad3 kapi,tako je bio pre 4 god.i sa Davidom.Ja zato ne znam razliku i poredjenje sa drugima. I to,od pocetka po 5 kapi.

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Biserce)
Direktna veza do poruke: 796
   RE: Vigantol / AD3 kapi
23.7.2014 23:50:40   
Jeltje
Ja Loli od pocetka dajem Vigantol i zaista nisam primetila vezu izmedju grceva i njega...Ona je imala grceve nesto na pocetku i kratko je to trajalo, jer sam joj dava Espumisan koji joj je pomogao...Ali sada joj ne dajem vise Espumisan, a i dalje pije Vigantol po jednu kap uvece i nema grceve user posted image

_____________________________

“If you can’t smell the fragrance, don’t come in to the garden of love”

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 797
   RE: Vigantol / AD3 kapi
25.7.2014 12:04:40   
pari
Ja bih trebala da počnem sa kapima...baš se pitam šta da uzmem jer nam beba baš ima grčeve pa ne bih da pogoršam sa kapima...ako to uopšte ima veze...
Nama je sestra rekla da uzmemo ili vigantol ili d3 kapsule...najbolje ujutru davati...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Jeltje)
Direktna veza do poruke: 798
   RE: Vigantol / AD3 kapi
3.4.2015 18:31:09   
choopa choops
Trebalo bi da joj dajem Plivit D3 kapi (2 kapi dnevno). Međutim ona skoro svaki put pvrati kad joj ih dam. Inače sam ih davala između podoja, ona ih bljucne, nakon podoja, opet bljucne, sad pokušala da joj dam prije podoja, sad je bukvalno povratila sve što je posisala( žali Bože mlijeka user posted image ) Ima li neko iskustva sa ovim? Meni su oni oboje imali grčeve od kapi, ali nisu ovako povraćali koliko se sjećam...user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 799
   RE: Vigantol / AD3 kapi
3.4.2015 18:51:15   
dunja RR
Čupa a uveče pre spavanja da probaš, ja tako dajem od početka.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here