|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vigantol / AD3 kapi
3.4.2015 18:57:49   
choopa choops
Joj dunja ionako slabo spavam, pa se bojim da joj tad dam jer bude haos. A i ona noću sisa više nego inače, pa joj se i bez kapi zna desit da povrati jer je "presisala" user posted image
Nemam pojma, sad čitam temu unazad, ne znam imaju li kakve blaže kapi ili nešto? Možda joj ove teško padnu? Još sam povrh svega ja zboravna, pa joj i ne dam svaki dan user posted image Vidjecu i sa dr kad budemo išli na kontrolu, nego rekoh možda neka ima slično iskustvo...user posted image user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 801
   RE: Vigantol / AD3 kapi
3.4.2015 19:01:32   
branki*
choopo,ja ti ne znam to,dajem onaj vigantol sto kad nas ima,ne povraca ga,onako izmedju podoja,nema pravila,dajem kad stignem u toku dana,jednu kap.reci dr ..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 802
   RE: Vigantol / AD3 kapi
3.4.2015 19:09:22   
choopa choops
Mozda da kupim onda Vigantol pa da probam sa njima...Kontrola nam je tek u maju, pa ću poć ovih dana u apoteku.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 803
   RE: Vigantol / AD3 kapi
3.4.2015 20:27:48   
serpica
Kod nas se daje Vigantol od 15.dana zivota po jedna kap ujutru,ja sam direktno kapala u usta,nije nikad bilo problema.
Chupa idi ranije kod dr..pitaj da vidis..

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 804
   RE: Vigantol / AD3 kapi
8.5.2015 21:31:30   
lesica
Ufff... mi smo krenuli sa vigantolom od 15. dana, medjutim toliko je jake grceve imao da ja ne mogu da vam objasnim. E onda nam je na prvoj kontroli dr predlozila da uzmemo bio gaju sa vitaminom D3, i iskrena da budem prilicno se stanje smirilo. Tako cemo do 3 mesecapa se vracamo vigantolu, a ako i tada bude problema od njega onda cemo opet menjati.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 805
   RE: Vigantol / AD3 kapi
8.5.2015 21:36:29   
MakiJ
Mi smo od pocetka D3 uljane

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 806
   RE: Vigantol / AD3 kapi
22.8.2015 18:37:07   
branki*
ja da ubelezim da sam bas nemarna sto se tice ovih kapi,u poslednje vreme sve zaboravim da damuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 807
   RE: Vigantol / AD3 kapi
22.8.2015 19:59:28   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: branki RR

ja da ubelezim da sam bas nemarna sto se tice ovih kapi,u poslednje vreme sve zaboravim da damuser posted image

Ma ja joj nisam mjesecima dala...Jbg zaboravljam, a i nju muči stomak od toga pa sam najviše zbog toga i prestala user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 808
   RE: Vigantol / AD3 kapi
23.8.2015 7:30:46   
serpica

IZVORNA PORUKA: branki RR

ja da ubelezim da sam bas nemarna sto se tice ovih kapi,u poslednje vreme sve zaboravim da damuser posted image




Branki meni stoje na pultu gde je presvlacim,stavi ih negde da ti budu na oku..
btw mi do 26.og pijemo D3+K1 a posle prelazimo na Vigantol

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 809
   RE: Vigantol / AD3 kapi
23.8.2015 9:15:33   
Rosita
Uf, vigantol mi je bio nocna mora. Dok nismo presli na D3. Secam se jednom nisam davala 3 nedelje zbog grceva, u to vreme isli smo na 15 dana kod gastro na imd, kad sam to pomenula dr je rekla ne moze da se ne daje.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 810
   RE: Vigantol / AD3 kapi
18.9.2015 0:12:23   
dunja RR
Nismo davali leti, posle prvog rođusa, jel bi trebalo već da krenem opet ili da sačekam da prođu vrućine, mislim dok ima još sunca lepo? Jedna dnevno opet?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 811
   RE: Vigantol / AD3 kapi
18.9.2015 0:30:14   
wivern
Dunja ja mislim da ne moras vise da mu dajes. Daje se do prve godine, a deci koja su rodjena u jesen i yimu do godinu ipo.
Ja sam isto nemarna kao i Branki user posted image , tj Branki je za mene sjajna. Ja sam zaboravila da ih ponesem na more i od onda ih nisam davala. zaboravila sam potpuno. Uzas
Sad cu poceti opet, jos ovu zimu.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 812
   RE: Vigantol / AD3 kapi
18.9.2015 12:57:28   
choopa choops
O Vigantol?! user posted image Ja opet zaboravljam. Nama traje ona jedna bočica još od rođenja, eto koliko sam senilna...Nervira me što bude nervozna od njih, baš se vidi da je muče.user posted image I onda sve kao ajde neću, sad, pa nemoj ni sad...i prođoše dani.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 813
   RE: Vigantol / AD3 kapi
18.9.2015 13:01:38   
dunja RR
Čupo, ja sam redovno davala i trajala nam je bočica do prvog rođendana, tako da ne brigaj user posted image

Wiki, ja nešto mislim da mi je Oldži ai pedijatrica rekla da moram i posle prvog rođendana da nastavim ali u mesecima koji se završavaju na R-septembar, oktobar ... februar .. ali sada nisam sigurna za septembar jer je i dalje vruće mada od ponedeljka kreću kiše. a taman tada idem kod pedijatra po doznake pa ću proveriti i javljam.

< Poruku je uredio dunja RR -- 18.9.2015 13:02:09 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 814
   RE: Vigantol / AD3 kapi
18.9.2015 15:02:51   
branki*
dunjac,slobodno nastavi da dajes i posle prvog rodjendana,ne moras leti da dajes.danas vecina dece ima nedostatak vitamina d.
meni kao i choopi,ona bocica traje jos od rodjenjauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 815
   RE: Vigantol / AD3 kapi
18.9.2015 16:21:18   
Mariya
I meni je dr rekla da ih dajem H do proleća. A L sam davala do rođendana. Mi pijemo AD kapi vodeni narstvor, nisam primetila da ih je mucilouser posted image

< Poruku je uredio Mariya -- 18.9.2015 16:23:06 >

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 816
   RE: Vigantol / AD3 kapi
19.9.2015 6:31:35   
serpica

IZVORNA PORUKA: branki RR

dunjac,slobodno nastavi da dajes i posle prvog rodjendana,ne moras leti da dajes.danas vecina dece ima nedostatak vitamina d.
meni kao i choopi,ona bocica traje jos od rodjenjauser posted image




Branki kad se ovtori bocica rok trajanja je 6m
uzmi drugu,tu baci,meni su tako rekli.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 817
   RE: Vigantol / AD3 kapi
19.9.2015 7:12:26   
branki*
Serpi,nisam znala za ovo,hvala ti,draga😘

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 818
   RE: Vigantol / AD3 kapi
21.9.2015 20:51:51   
dunja RR
Kaže dr. da nastavimo i dalje sa Vigantolom, tamo na jesen (mislim kada zakiši malo)/zimu, po jednu kap dnevno a može i na 2-3 dana jedna kap.

Šerpi nisam ni ja znala da se baca posle 6 meseci, ja mu davala do kraja (tu negde pred godinu sam kupila novu bočicu i taman ja nastavila da je pijem u okviru terapije za novu VTO), valjda nisam zeznula nešto Savi?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 819
   RE: Vigantol / AD3 kapi
22.9.2015 7:10:49   
serpica
Dunjci ne verujem da moze biti nesto lose,ali znam da su mi rekli da se po otvaranju koriste 6 meseci,ne znam zasto....cini mi se i da tako pise na njima.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 820
   RE: Vigantol / AD3 kapi
7.12.2015 18:22:12   
bojana92
Danilo je pio vigantol kapi,za filipa su rekli da kupimo ad ili vigatol kapi,kupili smo mu vigantol.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 821
   RE: Vigantol / AD3 kapi
9.12.2015 9:38:38   
dejana007
Moj sin ima 4,5 godine, a doktor pedijatar mu uvek prepisuje vigantol da pije 2 kapi tokom jeseni/zime.

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 822
   RE: Vigantol / AD3 kapi
9.12.2015 9:44:22   
Maraj
Mi od druge nedelje pijemo D3K1. Sa puna tri meseca prelazimo samo na D. Koja je razlika izmedju vodenih i uljanih kapi? Sta kupujem sa 3 meseca? Uljane ili vodene?

< Poruku je uredio Maraj -- 9.12.2015 9:51:38 >

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 823
   RE: Vigantol / AD3 kapi
9.12.2015 9:48:55   
adulence
Maraj ja Relji dajem d3 od istog proizvodjaca koji proizvodi te d3k1,isto u ampulicama...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 824
   RE: Vigantol / AD3 kapi
9.12.2015 9:56:26   
Anarunika
Te D3K1 kapi su nešto novo. Ja nisam ni gledala u otpusnu listu za Živu i kupila sam Vigantol.Tek posle videla da su napisali ovo drugo. Ali ja njoj dajem Vigantol i to ne ni svaki dan. Nisam davala ni Iskonu ni Arunu pogotovo ne leti kada ima dovoljno sunca. Sada čitam da traju šest meseci. Ma kakvi ,ja jednu bočicu koristila po godinu dana.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here