|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: AD kapi
15.7.2019 9:51:17   
MimaKos
Ma gluposti, mwni je cak pedijatar preporucio vigantol, a ovi u porodilistu forsiraju bebytol..


(odgovor članu Velseli osmeh)
Direktna veza do poruke: 1076
   RE: AD kapi
15.7.2019 9:56:46   
doramar11
Sad forsiraju taj vitamin k uz d, otkrili su toplu vodu.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 1077
   RE: AD kapi
15.7.2019 10:31:30   
MimaKos
Ne uvoze vise vigantol, zbog toga


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 1078
   RE: AD kapi
30.9.2019 3:09:26   
dunja RR
Meni su u Mercku rekli da se uvozi i dalje Vigantol, ali nisam proveravala po apotekama, jer još imamo u bočici koju sam dobila.

Mi smo sa Vigantolom krenuli negde nakon 3. meseca, kada sam ga i nabavila, pre toga smo bili na Babytolu (mislim da je bio bez omege, više se i ne sećam, ali uzela sam taj neki koji su nam prepisali u porodilištu). Ali mi je naša pedijatrica na sistematskom pre 10 dana rekla da grešim, jer se Vigantol više ne preporučuje, zato što nema Omegu kao Babytol D3 + DHA Omega. To je OVAJ.
Šta vi kažete, zanima me šta mislite sve mame, a ako virnu ovde, zanima me posebno šta kažu Maslačak, Mili, Lesli, Hvala :)

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 1079
   RE: AD kapi
30.9.2019 10:53:59   
Ana RR
Dunja, moja drugarica ima bebca od 2 meseca i kaže da se sada daje D3+K1 do navršena 3 meseca a posle samo D3.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1080
   RE: AD kapi
30.9.2019 12:58:17   
lesli


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Meni su u Mercku rekli da se uvozi i dalje Vigantol, ali nisam proveravala po apotekama, jer još imamo u bočici koju sam dobila.

Mi smo sa Vigantolom krenuli negde nakon 3. meseca, kada sam ga i nabavila, pre toga smo bili na Babytolu (mislim da je bio bez omege, više se i ne sećam, ali uzela sam taj neki koji su nam prepisali u porodilištu). Ali mi je naša pedijatrica na sistematskom pre 10 dana rekla da grešim, jer se Vigantol više ne preporučuje, zato što nema Omegu kao Babytol D3 + DHA Omega. To je OVAJ.
Šta vi kažete, zanima me šta mislite sve mame, a ako virnu ovde, zanima me posebno šta kažu Maslačak, Mili, Lesli, Hvala :)



Dunja, hvala sto cenis moje misljenje...ali maslacak i mili su ti pouzdanije po tom pitanju. Ja jesam prirodnjak, ali nidje veze sa medicinom, farmacijom i biologijom :)
Ja mogu da ti kazem sta smo mi uradili. Bebitol (taj d3 + k1) smo izbacili pre kraja 3. meseca, na svoju ruku. Prosto, smetao joj je (najgore grceve je posle njega imala u koje god doba dana da ga popije) i ja nisam htela da je mrcvarim. Tada smo presli na vigantol. 1 kap dnevno. I pila ga je redovno dok god sam se ja ispumpavala. Kada sam prestala i nju prebacila na aptamil, pogledala sam kutije aptamila i zitarica i presabrala pribliznu kolicinu vitamina D koji ona unese u toku dana i odlucila da joj vigantol ne treba svaki dan. Davala sam joj po kap kada se set_im (3-4x puta nedeljno) Bili smo nedavno na kontroli sa godinu dana i rekla sam pedijatru sta radim. Kaze ok, da nastavim sa tih 3-4 kapi nedeljno u zimskim mesecima.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1081
   RE: AD kapi
30.9.2019 13:02:56   
lesli
Znaci dr nije pominjala nikakvu omegu. Samo vitamin D.Tebi posto M sisa, obavezno dodaj tu 1 kap dnevno. Ostalo ce ona dobiti iz tvog mleka i cvrste hrane koju ce unositi. Vitamin D je malo specifican i za njega mi je ok dodatni unos. A sad da decu kljukamo svime i svacim, radije ne. To je moje misljenje...

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1082
   RE: AD kapi
30.9.2019 13:43:26   
jess021
Slažem se sa Lesli i rekla bih da je pre marketing u pitanju, da se ne izrazim drugačije. Pogledajte samo koja je razlika u ceni Vigantola i Babytol-a.





_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1083
   RE: AD kapi
30.9.2019 15:18:22   
dunja RR
Jess tako je, razlika u ceni plus sto je meni vigantol neuporedivo praktičniji, ne otvaram ampulu i sl. Sa M koja je izuzetno aktivno dete vigantol mi je lakše dati, a ona se odavno navikla, sama otvori usta kada vidi bočicu.



Lesli uvek volim da čujem tvoje mišljenje jer si razlozna i logicar si. Stavila bih i smmajlija ali mi S nešto zeznuo tastaturu na tel. 

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1084
   RE: AD kapi
30.9.2019 20:07:31   
milicicak
Suzi, ja bih sad nesto rekla za te omega3 budalastine al necu.


U prva tri meseca D3+ vit K (iskreno ne znam zasto kad vitK dobijaju na rodjenju al ajd)
Posle toga samo D3. Kako ces ds ga das tvoja stvar, vigantol, bebitol nema veze, gledaj kako je tebi prakticno.
Ja sam V prestala da dajem letos, kad je svaki dan bio napolju i imao 2 mlecna obroka sa ad mlekom. Ponovo cu da pocnem od sredine oktobra, kad ne bude sunca vise.
I meni je bebitol bio prakticniji, ne znam zasto...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1085
   RE: AD kapi
30.9.2019 22:54:16   
dunja RR
Mili, Les, hvala!

Ma pretpostavila sam to oko Omege, ali prema našoj pedijatrici (koja je inače ok žena, ali eto ..), bukvalno ispadoh nemajka, što dajem vigantol.
Ok, nastavljam sa istim :)

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1086
   RE: AD kapi
30.9.2019 23:25:18   
jane1
Gluposti, sta fali Vigantolu..


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1087
   RE: Vigantol / AD3 kapi
1.10.2019 12:12:14   
lesli
Dunja 🤗

< Poruku je uredio Ana RR -- 1.10.2019 12:17:49 >

(odgovor članu jane1)
Direktna veza do poruke: 1088
   RE: Vigantol / AD3 kapi
1.10.2019 20:14:49   
Filadendronka
Dunja, takodje mislim da je omega cista glupost. Pila sam ih celu trudnocu i sad posle porodjaja, a najvise sam se pouzdala u ono da uticu na zdravlje koze i kose. Medjutim nikakav pozitivan pomak nisam primetila. Ja J dajem D3 od New meda, bocica traje cetiri meseca. 
user posted image




(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1089
   RE: Vigantol / AD3 kapi
2.10.2019 14:33:24   
Šmizli
Pozdrav zene...Beba je rodjena 02.07 danas punimo 3 meseca a kapi K1+D3 pijemo od 8 dana...sad me zanima kako se racuna kraj 3 meseca(posto se one piju do kraja 3 mwseca)...Jel to danas ili tek 2 novembra kad napuni 4 meseca...?Hvala vam



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1090
   RE: Vigantol / AD3 kapi
3.10.2019 9:34:10   
Filadendronka
Smizli, prva tri meseca se daje sa K vitaminom. Dakle vama to obuhvata jul, avg i sept. Sad mozes cist d3 ili sa omegom ( ako verujes u dejstvo). 

(odgovor članu Šmizli)
Direktna veza do poruke: 1091
   RE: Vigantol / AD3 kapi
3.10.2019 11:09:04   
smeško
Да, када напуни 4 месеца, то је већ пети. Ево и ми поново крећемо са Витамином Д. Потрошићемо прво Д3+омега који нам је остао, па ћемо видети који ћемо даље, зависи од цене.

< Poruku je uredio smeško -- 3.10.2019 11:10:54 >

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1092
   RE: Vigantol / AD3 kapi
9.12.2019 22:45:02   
dunja RR
Opet ja, mame šta koristite umesto Vigantola?
Nama je Vigantol pri kraju, a nema ga nigde, i gde god pitam kažu da ga ni neće biti.

Da li ima neka OK varijanta a da nisu ampule?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1093
   RE: Vigantol / AD3 kapi
9.12.2019 22:46:27   
mama Jo
Super dunja sto ai pitala. I nama je pri kraju, uopste ne znam sta da kupim sledece... i da li ga igde ima na stanju?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1094
   RE: Vigantol / AD3 kapi
9.12.2019 22:48:04   
Filadendronka

Dunja, ja J dajem Colief D3. U obliku kapi su, pet na dan. Bocica traje oko 4 meseca. 
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Opet ja, mame šta koristite umesto Vigantola?
Nama je Vigantol pri kraju, a nema ga nigde, i gde god pitam kažu da ga ni neće biti.

Da li ima neka OK varijanta a da nisu ampule?



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1095
   RE: Vigantol / AD3 kapi
9.12.2019 23:16:48   
dunja RR
Hvala Fil! 



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1096
   RE: Vigantol / AD3 kapi
10.12.2019 8:19:31   
jess021
Vigantola više nema. Adekvatna zamena su Kabivit kapi, koje su apsolutno isto što i Vigantola, samo što je 5 kapi Kabivit zamenjuje 4 kapi Vigantola. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1097
   RE: Vigantol / AD3 kapi
10.12.2019 8:43:24   
mama Jo
Nisam ni cula za te kapi. Hvala Jess!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1098
   RE: Vigantol / AD3 kapi
10.12.2019 8:47:06   
jess021
Mama Jo 😘😘😘



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1099
   RE: Vigantol / AD3 kapi
10.12.2019 10:15:04   
dunja RR

Jess super  hvala ti puno. Cek koliko onda trebala da dajem bebi? Vigantol sam joj davala jednu, Savi isto jednu (njemu na jesen i zimu) a ja sam 2 uzimala. 
IZVORNA PORUKA: jess021

Vigantola više nema. Adekvatna zamena su Kabivit kapi, koje su apsolutno isto što i Vigantola, samo što je 5 kapi Kabivit zamenjuje 4 kapi Vigantola. 






_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here