|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
15.10.2016 15:17:45   
choopa choops
Ne znam smijem li napisati, ako ne bude smjelo, neka izbrišu moderatori. Sanjalice, po netu sam nasla da je Srbotrejd apoteka baš dosta jeftinija nego ostale, pa čak i da se redovi cekaju da se kupe lijekovi. Na sajtu im stoji da je kod njih Imunoglukan 1.384 din a kod nas je preko 18 eura, pa ti vidi koja je razlika! user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 701
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
16.10.2016 11:22:26   
Anck Su Nmaun
Moram reci da sam razocarana u sve te preparate za jacanje imuniteta...cisto bacanje para a ni jedan nije bas podigao imunutet. Cak sam stekla utisak kako pocnu nesto da piju ubrzo se razbile.
Naj bolji lek za to sam kupila jutros.. 5kg mandarina...i udri user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 16.10.2016 11:23:08 >

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 702
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
16.10.2016 11:31:12   
Sanjalicaaa
Choopo, juče sam kupila za sebe sirup platila 1200 sa popustom inače je 1400. Nisu imali kapsule pa sam uzela sirup. Kad se posavetujem sa pedijatrom uzeću i klincima. Apotekar mi je baš nahvalio imunoglukan.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 703
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
16.10.2016 14:57:12   
milicicak

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Ne znam smijem li napisati, ako ne bude smjelo, neka izbrišu moderatori. Sanjalice, po netu sam nasla da je Srbotrejd apoteka baš dosta jeftinija nego ostale, pa čak i da se redovi cekaju da se kupe lijekovi. Na sajtu im stoji da je kod njih Imunoglukan 1.384 din a kod nas je preko 18 eura, pa ti vidi koja je razlika! user posted image

Za jeftinu apoteku se stvarno daleko cuje user posted image stvarno je najjeftinija u Bg, moracu da svratim ovih dana da uzmem Imunoglukan, cena je bas bas povoljna.
Mini buba ga je pila prosle godine tri meseca, i da kucnem u drvo, ni jednom nije imala problema sa usima posle toga. Trebalo bi opet...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 704
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
16.10.2016 15:17:53   
bebilule
Ja sam ga ovdje platila oko 17€, ali ovdje je inace crna berza sa lijekovima.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 705
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
16.10.2016 15:25:03   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Choopo, juče sam kupila za sebe sirup platila 1200 sa popustom inače je 1400. Nisu imali kapsule pa sam uzela sirup. Kad se posavetujem sa pedijatrom uzeću i klincima. Apotekar mi je baš nahvalio imunoglukan.


Sanjalice Imunoglukan si platila 1200? user posted image Brate meni bi se isplatilo da dođem autobusom po to user posted image Neki dan sam išla u Hr, mislila sam da tamo uzmem, kao možda je jeftinije, ali sam zaboravila da svratim u apoteku user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 706
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
16.10.2016 15:34:34   
mila83
Ja sam sve najbolje cula za imunoglukan,iako ga jos nisam koristila.Malo sam citala na netu o njemu,ali nisam htela da uzimam,dok se ne konsultujem sa dr.Htela sam da ga dajem T. Trenutno pije Omega Junior kapi. ranije sam joj davala Imuno sirup sa cinkom..Stariji klinci su pili i sanostol, i pikovit...ALi zadnje dve ,pa i tri godine,uglavnom Imuno sirup..i puno prirodnih preparata sama pravim...juce pravila sok od cvekle,sargarepe i limuna..redovno konzumiraju med, ubacila sam i kurkumu redovno u ishranu..T zvace sve vrste luka,nista joj ne smeta user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 707
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
4.11.2016 18:40:53   
suzi kju
Eh iscitah malo unazad .
Nisam pametna sta da radim,da li bekama da kupujem nešto za imunitet,konsulovala sam se sa par lekara i niko mi ne preporucije,bez obzira što su male.

A probiotic neki?

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 708
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
4.11.2016 18:46:39   
Animsaj9
Suzi, samo vocke, med, djumbir, propolis i nema zime

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 709
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
4.11.2016 19:38:25   
suzi kju
Med sam im uvela, đumbir nisam jos.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 710
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
4.11.2016 22:51:32   
SunFlower
Ja nikako ne verujem u te preparate za imunitet, sinu sam kupovala kobajagi najbolje i najkvalitetnije, ali nikad nisam nikakav boljitak primetila. Sto vise voca, povrca, forsirati forsirati, forsirati. Med, djumbira, takodje, prava stvar za zdravlje.

_____________________________

"I don't insult, I diagnose."

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 711
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
5.11.2016 19:53:21   
emicaa
kako ide to sa djumbirom i medom,izrendan djumbitr dodate u med pa svaki dan po kasikicu ili drugacije?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu SunFlower)
Direktna veza do poruke: 712
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
5.11.2016 20:08:01   
eca89
Ne znam Emice i mene zanima. Ja A., dajem limun i med.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 713
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
5.11.2016 21:11:02   
SunFlower
Ja sam bas danas mojima zbuckala, dakle teglica meda, dva limuna bez kore i komad djumbira, po ukusu, oljustiti i narendati. Ja sam izblendala sve zajedno pa mi se malo proredilo, ali ne mari. Jede se valjda kasicica ujutru i uvece ( obavezno plasticna ili drvena, nikako metalna). A moze i da se doda u caj!

_____________________________

"I don't insult, I diagnose."

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 714
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
5.11.2016 21:26:29   
emicaa
Sun jel se i limun izrenda?Kontam kako da to izvedem user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu SunFlower)
Direktna veza do poruke: 715
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
5.11.2016 22:36:13   
SunFlower
Ja sam oljustila koru i iseckala onako sto sitnije, e da ali zaboravih da kazem, da sam procedila posle sve kroz cediljku. Proguglaj ima mozda i lepsih recepatauser posted image . Jako je zdravo pogotovo za zimske dane.

_____________________________

"I don't insult, I diagnose."

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 716
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
5.11.2016 22:41:36   
Animsaj9
SF ja sam to pila i mogu ti reci da je super

(odgovor članu SunFlower)
Direktna veza do poruke: 717
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
5.11.2016 23:01:26   
suzi kju
Ja znam za recept isti sastojci ali se ne blenda nego da se obavezno renda i djumbir i limun s korom.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 718
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
6.11.2016 1:10:13   
SunFlower
Ovde skoro uvek pise na mrezicama limuna da kora nije za konzumaciju pa se ne igram sa tim, jedino ako je bio limun onda moze. Ko zna cime prskaju.

_____________________________

"I don't insult, I diagnose."

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 719
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
7.11.2016 21:17:42   
IvanaSK RR
Eca me podseti sada za Imunokind.. Od kada se taj preparat sme davati deci?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu SunFlower)
Direktna veza do poruke: 720
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
7.11.2016 22:24:50   
choopa choops
Ne znam sad sam gledala na bocicic jer sam kutiju bacila, ali ne pise. A koliko se sjecam pisalo je nesto tipa za djecu do 6g. Nisam sigurna da li od 1g?

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 721
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
7.11.2016 23:10:11   
Sanjica26 RR
Ivana u upustvu pise od 0-6 godina. Secam se da sam Sofiji davala kad je bila beba i cesto se razboljevala. T sam davala od pocetka septembra. I ne znam koji mi je djavo bio da sam prestala i sad se razbolela. Da li je slicajnost ili zaista deluje.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 722
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
8.11.2016 19:40:23   
IvanaSK RR
Sanjice, znaci moze i pre godine?
Andrea mi opet slinavi, a pre tri nedelje je bila na Inhalacijama. Sinu koristim Pharmalife za imunitet, ali on ide tek od 1g.


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 723
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
21.12.2016 8:41:55   
Mala Elena
Kupila sam Propomel kapi ( propolis) , gorke do bola. Iako se sipaju u kasicicu meda ili kocku secera, bas su jake i E ih odbija. Piju se ujutru i uvece a ona povremeno popije uz mleko i med.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 724
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
21.12.2016 8:43:49   
Anck Su Nmaun
Ni moja H nece nista sto joj nije prijatnog ukusa, veciti borba!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here