RE: Koliko tata učestvuje u odrastanju deteta? (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Tatin forum



Poruka


World -> RE: Koliko tata učestvuje u odrastanju deteta? (16.10.2016 16:42:23)

Ma ok, nisam ja to mislila na tebe, nego generalno, za tvog muza [sm=smiley20.gif][sm=smiley1.gif].. I problem sa zenama je upravo taj sto su nam nekako genetski ugradili taj osjecaj da je to sve nasa duznost, a muskarci 'pomazu', pa nikako da dodjemo sebi valjda. A ta prica da ni ti (ne ti, nego neka zena[sm=smiley36.gif]) ne pomazes njemu u cijepanju drva i ostalo mi ne pije vode nikako jer prvo, drva se cijepaju jednom godisnje, a i ako je po potrebi ne cijepa ih vala svaki dan, a drugo, vidim gomilu zena koje sasvim regularno i cijepaju i slazu. Bjezte, necu vise da pisem ovako nadrndana, svasta cu napisati![sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Koliko tata učestvuje u odrastanju deteta? (16.10.2016 17:26:33)

Pa znam slucajeve i ove suprotne, da se slobodno moze pitati koliko mama ucestvuje u odrastanju deteta, a ne koliko pomaze.
Imam jedan slucaj u ulici, gde mama radi 24 h /7 a muz oko dece, ona nema zivaca ona nista ne zna sama, ni po decu u vrtic nije sposobna otici sama, ali je sposobna da stvori novac..o da i to kako!




milicicak -> RE: Koliko tata učestvuje u odrastanju deteta? (16.10.2016 17:32:09)

Sad citam ove poslednje postove pa sam se zamislila... Ja nikad ne bih rekla (a ni pomislila) da mm pomaze oko mini bube, on u svemu ravnopravno ucestvuje. Ali bukvalno u svemu. Tako je od kad se rodila. Zajedno smo bili budni kad nije spavala, na smenu dezuramo nocu kad ima temperaturu.
Iskreno, ne bih ni razmisljala o drugom detetu da nije tako




choopa choops -> RE: Koliko tata učestvuje u odrastanju deteta? (16.10.2016 18:00:40)

Daco evo KLIK

MM je par puta meni "nabacio" kako neki njegovi prijatelji to ne rade, a onda mu je dato do znanja da sam se ja udala za njega, a ne za njih i da ako ne želi da učestvuje u svemu, ne mora nikako što se mene tiče. Ja tako onda djecu mogu podizat i sama, a partnera za sex (jer ti muzevi nizasta drugo ne služe-ako i za to) hvala dragom Bogu ima koliko hoces [sm=smiley1.gif] Ja ne zelim da budem niciji sluga, isto kao sto ne tjeram nikoga da bude moj. Sve na ravne cas_ti [sm=smiley1.gif]




mila83 -> RE: Koliko tata učestvuje u odrastanju deteta? (16.10.2016 18:59:32)


IZVORNA PORUKA: World

Ma ok, nisam ja to mislila na tebe, nego generalno, za tvog muza [sm=smiley20.gif][sm=smiley1.gif].. I problem sa zenama je upravo taj sto su nam nekako genetski ugradili taj osjecaj da je to sve nasa duznost, a muskarci 'pomazu', pa nikako da dodjemo sebi valjda. A ta prica da ni ti (ne ti, nego neka zena[sm=smiley36.gif]) ne pomazes njemu u cijepanju drva i ostalo mi ne pije vode nikako jer prvo, drva se cijepaju jednom godisnje, a i ako je po potrebi ne cijepa ih vala svaki dan, a drugo, vidim gomilu zena koje sasvim regularno i cijepaju i slazu. Bjezte, necu vise da pisem ovako nadrndana, svasta cu napisati![sm=smiley36.gif]


Ma world znam da nisi mislila na mene [sm=smiley1.gif] i slazem se u svemu i ovaj put sto si napisala [sm=smiley1.gif] samo u trenutku nisam razmisljala kada sma napisala da mi mm pomaze...madato cesto svi tako kazemo.
I slazem se sa Milicicak, od pocetka je tako , da je tata tu za sve, i zato i imam sa njim troje dece [sm=smiley1.gif]




marketing RR -> RE: Koliko tata učestvuje u odrastanju deteta? (16.10.2016 19:11:24)

IZVORNA PORUKA: choopa choops


IZVORNA PORUKA: World

Opet tate POMAZU i POMAZU! Jesu li to i njihova djeca ili samo vasa pa pomazu? Dajte ima li ijedna mama da se javi da kaze kako ona pomaze tati oko djece i u kucnim poslovima? Jezim se vise na to pomaganje stvarno, kao da su komsije pa eto, ako su raspolozeni onda ce uskociti i nesto odraditi i zato su sjajni i bajni! Nisam cula da je igdje ijedan muskarac ikad rekao ili napisao ''moja zena je sjajna, bas sve radi oko djece i kuva i cisti, bas mi puno pomaze''..hm... [sm=hudicek1.gif]


Carice![sm=smiley36.gif]

Znate svi sigurno se ovih dana vrtio na FB onaj tekst tate koji upravo to i kaže, kao nemam ja šta da pomažem, to su naša zajednička djeca. E sve bi bilo super da nije među komentarima(žena) bilo nekih tipa: "Ovo je pisala žena..:", "Da, ne pomažem ni ja njemu da zida...", "Kako da ne ovo je izmišljeno..." I tako dalje. Žena je ženi vuk. [sm=hudicek1.gif]



Misliš OVAJ KLIK Našao je on i na RR mesto pre nekih 5 dana [sm=smiley36.gif]




choopa choops -> RE: Koliko tata učestvuje u odrastanju deteta? (16.10.2016 19:14:25)

Taj, taj! [sm=smiley36.gif]




Sanidej -> RE: Koliko tata učestvuje u odrastanju deteta? (3.3.2019 10:06:40)

Pa koliko i mama..




Slavkic -> RE: Koliko tata učestvuje u odrastanju deteta? (11.12.2019 22:04:46)

 Nas je posvećen 100%





mama Jo -> RE: Koliko tata učestvuje u odrastanju deteta? (11.12.2019 22:09:18)

Tako i treba




drenovka -> RE: Koliko tata učestvuje u odrastanju deteta? (11.12.2019 22:12:05)

mnogo manje nego ja...nazalost





Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]