|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Uspavljivanje fenom
12.12.2010 12:23:34   
Anoniman
Postavila sam pri vrhu stranice. 

(odgovor članu Irena79)
  Direktna veza do poruke: 101
   RE: Uspavljivanje fenom
12.12.2010 12:32:42   
Anoniman
Kod nas pali fen,ali kada nisu bas jaki grcevi,nasla sam na YT i zvuk zuborenja vode,skinula i to,i savrseno pali.user posted image

(odgovor članu Irena79)
  Direktna veza do poruke: 102
   RE: Uspavljivanje fenom
13.12.2010 23:08:55   
marijajo
Ovo sa fenom kod nas pali user posted image user posted image user posted image
Smiri se za par sekundi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Uspavljivanje fenom
14.12.2010 3:23:26   
bratzz
Kada sam videla ovu temu, nisam verovalauser posted image da ova metoda pali ali ova noc je za mene i moju porodicu bila paklena jer Milica nije htela nikako da zaspi, tako da su sve opcije dosle u obzir. Probala sam sve sto mi je palo na pamet a onda sam se setila ove teme i brzo uzele fen u ruke i naravno SPASILI SMO SE user posted image user posted image user posted image
Zao mi je sto sam posumnjala uopsteuser posted image , od veceras fen volim najvise na svetu, od svih kucnih aparata koji postoje!

(odgovor članu Irena79)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Uspavljivanje fenom
14.12.2010 3:24:44   
mati
user posted image user posted image user posted image  Ja jos uvek nisam primenjivala tu metodu

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Uspavljivanje fenom
14.12.2010 22:34:42   
bratzz
Ovaj video me je odusevio KLIK

< Poruku je uredio bratzz -- 14.12.2010 22:35:51 >

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Uspavljivanje fenom
14.12.2010 22:37:03   
Jele
Strahinja je danas zaspao uz fen, a posle uz zujanje tajinog brijača...

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Uspavljivanje fenom
14.12.2010 22:40:10   
bratzz
Ja sam probala i sa usisivacem ali njega ne voli za sad nam je fen dovoljan.

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Uspavljivanje fenom
15.12.2010 12:19:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bratzz

Ovaj video me je odusevio KLIK


Ovaj je još bolji KLIK

Tako je bilo i kod nas. user posted image

(odgovor članu bratzz)
  Direktna veza do poruke: 109
   RE: Uspavljivanje fenom
20.12.2010 21:21:01   
majathegreat
Mi smo isto to radili nekoliko puta kad je imala oko mesec dana i posle ustvari do dva meseca. Prvi put, sećam se, kad je plakala, to je bilo posle kupanja. Uzrujali smo se svi i mama i mm i ja, onako baš se derala. I mm brzo na google otkucao beba plače posle kupanja, i prvo ponuđeno rešenje bilo fen. Spas. Posle nam još mesec i po dana fen stajao pričvršćen za krevetac. Isto i usisivač, a to smo provalili prvi put kad smo izvlačili slince, da je ona potpuno uživala u zvuku. I dan danas kad je nervozna, a to je uglavnom kad joj se jako spava, pa treba da se spremimo recimo za napolje ja uključim fen ili usisivač samo da ne plače tih par minuta dok se spremim.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Uspavljivanje fenom
22.12.2010 17:41:12   
srecca
Drage moje i mi se uspavljujemo uz zvuke fene iako sad vec imamo skoro 4 meseca,ne znam kako cemo se od toga odvici kao i nosanja na rukama pa ako neko zna recept i za odvikavanje,volela bih da cujemuser posted image

(odgovor članu majathegreat)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Uspavljivanje fenom
3.1.2011 19:13:44   
bokicans
Drage mame nam fen pomaze,ma ne mogu da verujem .kako ga cuje tako se smiruje.Samo što mi je fen pregoreo pa sam sada skinula
60 min zvuka fena ,i puštam mu sa cd!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ziveo fen!!!

(odgovor članu srecca)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Uspavljivanje fenom
3.1.2011 19:16:55   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: bokicans

Drage mame nam fen pomaze,ma ne mogu da verujem .kako ga cuje tako se smiruje.Samo što mi je fen pregoreo pa sam sada skinula
60 min zvuka fena ,i puštam mu sa cd!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ziveo fen!!!



Isto user posted image

(odgovor članu bokicans)
  Direktna veza do poruke: 113
   RE: Uspavljivanje fenom
3.1.2011 20:24:27   
bojanica7
e , bas sam to htela da vam kazem. mm skinuo tu tzv. belu buku iliti white noise kad skidas. cisto da nam ne rikne fen. i super uspavljuje galu i smiruje dok je presvlacimo posto bas i ne voli da bude golisava. user posted image



_____________________________

Panta rei

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Uspavljivanje fenom
30.3.2011 0:27:51   
lepao
mi imamo puna 3 jeseca i isti problem...
mi imamo problem sto smo na pocetku samo koristili fen kad je
beba vristala od grceva a sada nam je skoro stalno upaljen posto jedino
tako moze da zaspi i da ima cvrst san..cim ugasimo probudi se to je
nevjerovatno a pocinje da nam smeta to zujanje po cijeli dan pa ne znam
jeli se beba navikla na to i kako ga odviknuti?...

IZVORNA PORUKA: srecca

Drage moje i mi se uspavljujemo uz zvuke fene iako sad vec imamo skoro 4 meseca,ne znam kako cemo se od toga odvici kao i nosanja na rukama pa ako neko zna recept i za odvikavanje,volela bih da cujemuser posted image

(odgovor članu srecca)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Uspavljivanje fenom
7.9.2011 10:21:04   
Ana RR
Sinoć sam probala da umirim Marka uz zvuk fena, prvih nekoliko sekundi je još plakao, pa je onda napravio začuđenu facu i onda prestao da plače. Posle nepunog minuta je počeo da zeva. Čim sam isključila fen opet je počeo da urla user posted image  

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lepao)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Uspavljivanje fenom
7.9.2011 10:23:45   
majathegreat
Nemoj da ga isključuješ dok ne zaspi.user posted image  Mada nama se i tada dešavalo da se probudi, pa ga držimo dok ne učvrsti san. Kod nas nije palilo da usnimiš zvuk na telefon ili nešto drugo.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Uspavljivanje fenom
7.9.2011 10:31:22   
Ana RR
Dok on zaspi fen će mi eksplodirati user posted image pokušaću sa snimljenim zvukom, valjda će upaliti.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu majathegreat)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Uspavljivanje fenom
7.9.2011 11:56:43   
Anoniman
Moraš da nađeš frekvenciju svog fena, da znaš. Nije svejedno koji fen je u pitanju. user posted image  user posted image

I snimi, jer onda možeš kad zaspe da stišavaš malo po malo, u svakih par minuta malko stišaš. Explodiraće ti inače glava za dve nedelje.

Nama škripi bračni krevet, i Marko se uvek budio dok ja legnem. Ovako, pustim fen (snimljen), samo ne uključim Repeat. Imam 15min da se smestim u krevet, i nakon toga se zvuk sam ugasi. user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 119
   RE: Uspavljivanje fenom
7.9.2011 12:03:52   
Anoniman
Ana. sve je dobro dok ti muž ne instalira poseban zvučnik u spavaću sobu na kojem konstantno piči ššššššššššššššššššššššš. user posted image Mi smo tako prevazilazili krizu sa grčevima, ja sam mislila da ću da odlepim, sa jedne strane krči zvuk fena, sa druge strane krči muž koji hrče, dobro sam i normalna. Ali jbg, spavala je i smirivala se u roku od odmah...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 120
   RE: Uspavljivanje fenom
7.9.2011 12:05:26   
Anoniman
Isto, samo nismo instalirali zvučnik, nego uneli onaj mali radio, turili u njega flash i gotovo.
Ja sam često ustajala sa glavoboljom, jer, kad se probudi u 2h da sisa, ja odmah šibnem ššššššššššššššš... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 121
   RE: Uspavljivanje fenom
7.9.2011 12:06:57   
Anoniman
Sve te razumem, Tashhhhhhhhhhhhhhhhhhh user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 122
   RE: Uspavljivanje fenom
7.9.2011 12:07:42   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(meni muž bar nije hrkao na drugo uvo)

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 123
   RE: Uspavljivanje fenom
7.9.2011 12:11:03   
Anoniman
Ne čuje, baba, ćero... Šta kažeš, puž kukao? user posted image

Ofujem, znači, fen je cool, ovo, ono, samo dozirajte ga pažljivo, evo vidite šta se desilo meni i Tashi, a nekad smo bile normalne... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 124
   RE: Uspavljivanje fenom
7.9.2011 12:12:08   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here