|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jel volite da budete trudne?
20.10.2015 9:49:00   
nikiteki
volim

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Jel volite da budete trudne?
20.10.2015 22:16:46   
serpica

IZVORNA PORUKA: serpica

Ja mislim da je najlepsi trenutak trudnoce onaj kad ugledate dve crtice,sve nakon toga sve manje lepo,bar meni user posted image
U prve dve trudnoce mucnine,povracanje i glavobolje do 4 meseca,u trecoj sve to puta 100,plus do kraja trudnoce,plus fleke po licu,plus 35kg i dusa u nosu.
Da,volim da budem trudna bez obzira na sve,i radujem se mozda jos jednoj trudnoci,da upotpunimo utisakuser posted image




Ovaj post iznad napisan je samo par meseci pre nego sam ostala trudna cetvrti put user posted image i upotpunila sam utisak...i volim da budem trudna bez obzira na sve.user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Jel volite da budete trudne?
21.10.2015 15:05:50   
cockic
Volim i ja da budem trudna i ako sam imala mucnine,povracanja....u obe trudnice u prvoj do porodjaja sam imala izlete povracanja.u drugoj malo manje.kako bi bilo treci put jos ne znam user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Jel volite da budete trudne?
21.10.2015 16:05:49   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: janabons


IZVORNA PORUKA: jess021


Naravno da volim sto sam trudna, Hvala Bogu za sad je sve super, ali iskreno jedva cekam da to prodje i da se porodim, ne znam zasto. Imam utisak da stalno strepim i iscekujem.


BAs takouser posted image


Volim da budem trudna, volim kada beba boksuje u stomaku, ali ne volim strepnju i iscekivanje.
Jedva cekam da se sve zavrsi i da uzmem bebu u ruke ali znam da ce mi i nedostajati moj stomacic.
Za sada tri trudnoce i od mene dostauser posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Jel volite da budete trudne?
22.10.2015 21:22:23   
Rosita
Mnogo sam volela. Najlepsi period u mom zivotu.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Jel volite da budete trudne?
23.10.2015 12:36:04   
branki*
uzivala samuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Jel volite da budete trudne?
23.10.2015 13:17:47   
vonavoj
Bas sam uzivala..i nocas sa sanjala da sam trudna i da se beba mrdauser posted image ..mislim da me je moja velika beba sutirala u stomak!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Jel volite da budete trudne?
23.10.2015 13:28:52   
eca89
Jedan divan perioduser posted image !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Jel volite da budete trudne?
26.10.2015 19:27:08   
misika
ja tako volim da se cesto rasplacem kad sam sama od srece...

i onda placuci plesem po sobi...

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Jel volite da budete trudne?
27.10.2015 12:38:29   
ivannna
ja sam uzivala i ponosno sam pokazivala stomak!
jedva cekam ponovo!

(odgovor članu misika)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Jel volite da budete trudne?
28.10.2015 7:59:07   
Maraj
Obozavam user posted image tako mi je bila divna trudnoca...za poželeti. Nikad mucnina , povracanje...ma nista. Jedan divan period...i sad se zapitam gde mi je proletela trudnoca. Deluje puno 9.meseci a kad pogledam bas je protrcalo. Svi mi ugadjali...ma predivan period ...

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Jel volite da budete trudne?
28.10.2015 8:03:53   
mila83
Volim :) Volela sam sva tri puta user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Jel volite da budete trudne?
7.12.2015 11:31:20   
BubaBubica
Još jedna koja je zavisna od trudnoća user posted image Men isu prve dve trudnoće baš bile lagane, bez većih propratnih trudničkih tegoba, što kaže šerpi, ta radost kad ugledaš user posted image , pa uzbuđenje pred svaki UZ,, pokreti bebe, pa isčekivanje porođaja, kad će da krene... user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Jel volite da budete trudne?
7.12.2015 11:37:01   
m2m2
Iskreno, ja bas i ne volim. Po prirodi sam jako plasljiva osoba, tako da sam u trudnoci stalno bila preplasena, da se nesto ne desi. A pritom sam imala i jedan spontani, a u prvoj trudnoci sam bas cesto isla na preglede jer je pupcanik imao dva krvna suda, umesto tri. Ne zelim vise da budem trudna.

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Jel volite da budete trudne?
7.12.2015 11:38:42   
Leptiric123
Volim, ali se plašim

(odgovor članu m2m2)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Jel volite da budete trudne?
7.12.2015 11:47:36   
BubaBubica
Hm, strah, da... I ja se dosta plašim ali umem da to potisnem i da mislim pozitivno. U prvoj trudnoći sam imala strah jer su se u posteljici pojavile neke rupe, koje su mogle da prave problem, ali hvala Bogu sve je prošlo bez problema. Sećam se da su zagledali posteljicu posle porođaja i da su gunđali nešto ali nisu hteli reći šta. U drugoj trudnoći sam imala odljubljivanje plodovih ovojaka i krvarila, dobivala inekcije progesterona ali kad se to saniralo, do kraja sam bila baš aktivna iako su mi rekli da mirujem, ja sam radila po svom osećaju i nisam se prevarila.

Kad i krenem da razmišljam negativno, razmišljam kako je priroda sve odradila manje više, i da mora biti kako mora i ja tu ništa ne mogu promeniti. Iz moje okoline znam da je to jako teško, ali nije i nemoguće. Verovatno zavisi od čoveka. Ali kad to čujem jako mi je žao što ne uživaju sve žene podjednako u ovom posebnom dobu života.

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Jel volite da budete trudne?
7.12.2015 11:55:06   
adulence
Najvise na svetu volim da budem trudna,imala sam dve divne trudnoce,bez ijednog povracanja i muke,dobro bila je tu gorusica,ali da obozavam biti trudna ...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Jel volite da budete trudne?
7.12.2015 13:15:10   
emicaa
i ja volim i dalje iako mi je svaki dan patnja,muka od jutra do mraka,povracanje,nizak pritisak ali opet uzivam.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Jel volite da budete trudne?
21.12.2015 7:28:07   
IvanaSK RR
Lepo je biti trudan da nema mučnina i povraćanja :). Prva trudnoca je bila otprilike za uživati, a sada joooj.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Jel volite da budete trudne?
21.12.2015 7:50:42   
adulence
Obozavam biti trudna...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Jel volite da budete trudne?
21.12.2015 10:50:17   
isidora88
Ja bas i ne volim, teske su mi trudnoce, uzovam jedino u mrdanju bebice,ali ipak jedva cekam da se rodiuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Jel volite da budete trudne?
21.12.2015 11:26:08   
tekilica
Jedina koju sam imala je bila super i uzivala sam. Volim taj osecaj! Jos kada bi svaki naredni put bilo isto tako. Nema pravila, zato se malo bojim, ali JEDVA CEKAM ponovo :)

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Jel volite da budete trudne?
22.12.2015 1:13:39   
bojana92
Imala sam dve trudnoce,i u obe sam uzivala.Predivan osecaj,neopisiv.Jedino sto znaju da muce mucnine i povracanje ,ali i to brzo prodje

(odgovor članu tekilica)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Jel volite da budete trudne?
22.12.2015 3:06:04   
isidora88
Trenutno ne volim user posted image , nesanica me muci. Svi spavaju a ja ne znam sta cu od dosade, jos me muci i bol u kolenu, toliko iritira da mi dodjenda otkinem noguuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Jel volite da budete trudne?
22.12.2015 23:46:19   
dddaca
Ne znam sta da kazem na ovo. Da sam uzivala jesam, da su me mazili i pazili jesu, da nista nisam radila i to stoji. E sad, da li bih ponovo, ne znam... Gorusica, mucnina, povracanje, oticanje, bilo je i toga

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here