|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
7.3.2016 16:35:36   
IvanaSK RR
Ja mislim da nije.Nije to stalno, nego kao što kazes, po nekad.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
7.3.2016 18:14:15   
Mala Elena
Sanjalice to najbolje da pitas pedijatra...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
7.3.2016 18:18:19   
Maraj
Sanjalice i ja imam Graco. Stavljala sam Lazara od nekih mesec i po dana. Stim sto oborim skroz onaj najnizi polozaj a onda u onu rupu gde dodje guza stavim pesikic ili ono ojacanje od auto sedista. Par puta je zaspao u njoj i bio sugurno dva sata. Nista mu nije bilo. S tim sto kazem , mislim da moras da popunis onu "rupu" tj udubljenje gde otprilike dodje guza

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
7.3.2016 19:39:30   
Sanjalicaaa
Maraj, i ja stavim peskiric ili neko jastuce i oboreno je do kraja. Ali sve mi se cini da mu nije bas udobno.
Ivana, pa recimo svakog dana on meni odstapa po sat-dva u ljulji.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
7.3.2016 19:56:35   
IvanaSK RR
Ma, ako lepo namestis cebence, jastuce mislim da nemas razloga za brigu.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
7.3.2016 21:33:20   
Maraj
Da da sanjice to je ok
Mi smo se danas hranili u ljulji i super je (krompiric prvi je pao user posted image )

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
8.3.2016 10:00:16   
Sanjalicaaa
Pa on bas uziva, kontam da bi se bunio. Maraj, sad si pocela sa kasicama? Sa punih pet? Nije tema, ali samo da pitam pa cemo se prebaciti.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
2.8.2016 11:13:28   
Anck Su Nmaun
Mi imamo lezaljku , ne ljuljasku, ali i ona moze da se ljuljuska. Niej da nesto puuno provodi u njoj ali mi je ok, da ga spustim dok nesto radim. Poceo je po malo da se igra sa onim igrackicama napokon user posted image
I nosamo je svuda, kod bake, na izlete, odlicna stvar!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
2.8.2016 12:04:55   
Khaleesi
Mene ja ta njihalica spasila, malo se igra malo gleda okolo, cesto je umela u njoj sama da se uspava... user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
9.8.2016 13:06:24   
muzicarka
I mi imamo Bright Stars, sin, stariji nije mnogo hteo a bebica hoce , ne previse ali hoce i znaci mi... Stavljamo je, maltene, od rodjenja...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
10.8.2016 22:17:32   
Khaleesi
Da bas od rodjenja smo je i mi koristili pa dok nije pocela da se podize i bezi oz nje :-)

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
10.8.2016 22:54:15   
muzicarka
Ja se, ponekad, bojim da ne padne, ili tako nešto, jer je baš aktivna, mlatara i rukama i nogama

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
11.8.2016 9:13:12   
IvanaSK RR
Mi imamo onu sto se uključi u struju pa svira i ljulja. Ponekad je stavim malo u nju. Jastucic tanki ispod guze i vezem je.

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
11.8.2016 12:47:15   
muzicarka
I mi bebu vezemo... Nasa je na baterije svira i pomera se ali je ne ukljucujemo... ona se pomera vise nego sto bi je ljulja pomerala user posted image Mislim da je ta varijanta za bas male bebe

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
5.10.2016 10:38:52   
veselicaa
Kakve ljuljaske imate?Trazim da narucim za N. i sto vise gledam sve vise ne znam koju da odaberem user posted image Jedino znam da hocu da bude 0-18kg.

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
5.10.2016 11:00:01   
IvanaSK RR
Evo je nasa
user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
5.10.2016 11:13:43   
veselicaa
Te sam gledala,imali smo mi slicnu za A.i S. ali smo je mnogo malo koristili.
Sada sam nasla ovakvu klik pa da vidim jel ima neko slicnu i kakva je?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
5.10.2016 11:15:16   
isidora88
Mi imamo chicco poly magic swing, nasa je plava, imamo i stolicu za hranjenje iste bojeuser posted image
http://shop.aksa.rs/chicco-ljuljaska-polly-swing-up-grey-siva.html

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
5.10.2016 11:16:51   
MasnaMasnica
Veselice ova je lepa!
Gledaj karakteristike to ti je najvaznije :)
Mi nasu spremamo za pakovanje, dala sam bila deveru, ali njegova beba je naviknuta na ruke, pa nece u nju, a sa N sam je slatko iskoristila, i jela je u njoj i spavala, bas smo zadovoljni.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
5.10.2016 11:18:19   
veselicaa
Isidora bas vam je lepa,vidim da ima i posluzavnik i da dete moze da sedne u nju.Do koliko meseci ste je koristili?

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
5.10.2016 11:21:16   
veselicaa
Masnice znam koju si ti uzela,mnogo mi se svidja bas je za devojcice,kazi mi dokle si je koristila,do kog meseca?I tvoja N je krupna beba kao moja a htela bih da je duze koristimo zato i gledam ove 0-18.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
5.10.2016 11:24:48   
MasnaMasnica
Veselice pa ona je vise neutralna po dizajnu, imas na prethodnim strancama, ona je do 9kg , sa tim da N moze jos da seljulja u njoj, ali je izgubila interesovanje , sada puzi, ustaje, hoda, pa joj lezanje, nije interesantno, e sad N ima 100kg sa 10 meseci, ne znam da li ti se isplati do 18kg, ne zna hoce li tako velike bebe u lezaljkuuser posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
5.10.2016 11:30:58   
veselicaa
Kasnije se ljuljaska pretvara u stolicu a imali smo vec ovu 0-9 i bas smo je malo koristili.Sad da li zbog toga sto je moja A.bila naviknuta na ruke a S.bila mirna beba ne znam,ali secam se da sam je bas slabo koristila.
Sada kada cujem da tvoja N jos moze u nju a ima deset_ meseci,razmisljam i ja da uzmem tu 0-9.

< Poruku je uredio veselica -- 5.10.2016 11:31:36 >

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
5.10.2016 11:44:13   
MasnaMasnica
Dobro razmisli, iste su im cene, samo su nekako meni ovi modeli do 9kg lepsi, pogodniji za manje bebe jer imaju tajmer i podesavanje brzine ljuljanja!

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
5.10.2016 11:48:27   
muzicarka
Moja beba nema još 7 meseci... Imamo ljuljšku koja se vezuje samo oko struka. Ona je veoma živahna, samo što ne ispadne iz nje... Pre neki dan, ja je spustila i vezala dok joj umiksam kašicu, okrenem se, ona samo što ne ispadne, previla se preko pola. Srećom, bila je na podu pa i da je ispala ne bi se povredila... Uglavnom nije bezbedno da bude sama u njoj

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Gde grešimo kada stavljamo u krevet bebu k...
Da li se i vama dešava da kada poželite da spustite bebu koja je zaspala na rukama, odmah se probudi? Onda verovatno i v...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here