|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudničko bolovanje-komisija na Zvezdari
19.6.2012 19:10:24   
ielena
Jos nesto, ako odes oko 7 ujutru, velike su sanse da zavrsis vrlo brzo. Ja nikad nisam cekala duze od pola sata :)

(odgovor članu ielena)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Trudničko bolovanje-komisija na Zvezdari
19.6.2012 19:58:39   
Linonina
OK, hvala ti.
Znaci blizu tramvajske stanice kod Cvetka...pa to je ja mislim to. I da poranim kazes...I hocu da znas.user posted image

(odgovor članu ielena)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Trudničko bolovanje-komisija na Zvezdari
19.6.2012 22:58:07   
blackmagic
Jeste ulica je Olge Jovanovic....na drugom spratu..cim udjes u DZ prodji kroz decije odeljenje i stepenistem do drugog sprata,videces od prvog sprata neke uzasne drvene stepenice koje su me uvek izludjivale..sve sam imala osecaj da cu propasti..user posted image
Imas tri saltera..ti stavi papitre na prvi,videces pise ti LEKARSKA KOMISIJA..drugi salter ti je za vozaceke dozvole...:))..ma snacices se...srecno..user posted image

(odgovor članu ielena)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Trudničko bolovanje-komisija na Zvezdari
19.6.2012 22:59:34   
blackmagic
Da..bolje ti je da poranis..guzve su..mada uvek prvo prozivaju trudnice...

(odgovor članu blackmagic)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Trudničko bolovanje-komisija na Zvezdari
20.6.2012 9:03:34   
Linonina
Cudo ste!
Ja samo da vam se javim, bila sam, obavila sve ok i nasla sve bas onako kako ste mi objasnile !user posted image

(odgovor članu blackmagic)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Trudničko bolovanje-komisija na Zvezdari
20.6.2012 10:44:26   
blackmagic
user posted image user posted image user posted image ..bravo.....

(odgovor članu Linonina)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Trudničko bolovanje-komisija na Zvezdari
22.6.2012 13:28:05   
Miljana87
Lionina, kako je bilo na komisiji? Kakvi su sada? Ja bih trebala da idem 27.6. Nadam se da nece praviti neke probleme :(.
Hvalaaa

(odgovor članu Linonina)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Trudničko bolovanje-komisija na Zvezdari
22.6.2012 16:23:09   
Linonina
Sasvim su ok. Ne treba da se brines, mada sam se i ja brinula, ali nije bilo razloga...
Bila je samo jedna doktorka (ne troje) za upute iz DZ Zvezdara i DZ Mirijevo i jos jedna u sobi pored za upute iz DZ Vozdovac i DZ Vracar cini mi se.
Nista me nije ni pitala, samo me prozvala nakon 15ak minuta posto je uzela knjizice sa dokumentacijom i rekla vidimo se tad i tad produzeno ti je bolovanje do tad i tad... I posto je bila sama, poslala me u sobu pored da mi doda potpis jos i ta druga lekarka i to je bilo to.
Nista nije ni pitala, kamoli zezala ili zatezala.
Nemas razloga za brigu!

(odgovor članu Miljana87)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Trudničko bolovanje-komisija na Zvezdari
8.7.2012 19:09:57   
bice devojcica
pozdrav svima,ja sam u petak,tj 6.7. bila na komisiji na zvezdari i mogu reci da je blagi uzas....user posted image  vise se ne predaju knljizice na salteru,vec kod vrata postoji neko postolje na koje se ostavljaju knjizice. u ovoj ordinaciji je zvezdara i deo vozdovca.. bilo je 10ak trudnica koje,ama bas niko nije propustao, a pri tom je bilo 30ak ljudi... kad smo dr koja proziva pitali da li ce da prozovu najzad trudnice prvo,ona je rekla kako ne zna koga bi prvo prozvala jer tu ima i ljudi koji dolaze pravo iz bolnice tako da nema niko prednost. blagi uzas,majke mi,jesu mi produzili bolovanje,ali sam i cekala od 7 do 10 skoro,tako da skroz negativno iskustvo sa moje straneuser posted image  

(odgovor članu ielena)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Trudničko bolovanje-komisija na Zvezdari
8.7.2012 19:22:44   
Linonina
Изгледа да све зависи ко је у комисији. И када сам ја била књижице су се ту остављале, али је др из комисије рекла да се одвоје са стране књижице трудница које су дошле лично. И све смо брзо завршиле...
Баш си безвезе прошла, од 7 до 10?! user posted image

(odgovor članu bice devojcica)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Trudničko bolovanje-komisija na Zvezdari
9.7.2012 14:11:20   
bice devojcica
e,blagis se tebi,makar si to brzo zavrsila.user posted image . na nas niko nije obratio paznju,bila je neka starija dr koja je,cini mi se,pre pustala matorce nego nas.. smorila sam se,a i rekli su mi da je prvi put da se tako nesto desava. bas sam baksuzuser posted image

(odgovor članu Linonina)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Trudničko bolovanje-komisija na Zvezdari
15.11.2012 11:55:15   
Rosita
Komisija za Zvezdaru je sada u Vojvode Milenka 4. Gužva je OGROMNA, bukvalno nema vazduha u čekaonici. Lekari su krajnje korektni, mada ja imam i krajnje opravdane razloge za bolovanje, trudnice naravno imaju prednost, ali sam ipak čekala duže od sat vremena.

(odgovor članu bice devojcica)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Trudničko bolovanje-komisija na Zvezdari
20.3.2013 15:35:16   
Sabrinica
Cao svima, ja sam nova na ovom forumu :)! htela bih da se raspitam ako neko moze da mi pomogne jer treba sada 27-og da idem na komisiju za bolovanje! U Vladetinu 5 al nije mi receno kada, u koliko sati? Sta uopste treba da radim tamo?

(odgovor članu Capa)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Trudničko bolovanje-komisija na Zvezdari
21.3.2013 11:43:25   
Ženica
Zdravo Sabrinice, komisija u Vladetinoj bi trebalo da radi od 7:30h, ali obično počnu malo kasnije (7:45-8h). Ovo sam napomenula, jer sam se zimus smrzla ispred zf+grade tih 15-30 min. Unutra se predaju knjižice i postoje dve kutije, jedna je za trudnice koje su došle lično, druga za ostale. Kada sam ja bila, prvo su prozivali trudnice, tako da nakon ulaska u zgradu sve brzo bude gotovo. Potreban je uput iz Dz, ja za svaki slučaj ponesem i fotokopiju prethodnog nalaza komisije i poslednji uz (što mi do sada nisu tražili). Meni su na komisiji samo produžavali bolovanje za narednih mesec i po.

(odgovor članu Sabrinica)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Trudničko bolovanje-komisija na Zvezdari
21.3.2013 11:50:09   
Sabrinica
Ok, znaci negde oko 8 da budem tamo :)! Hvala puno na informacijama :):):)!

(odgovor članu Ženica)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Trudničko bolovanje-komisija na Zvezdari
7.4.2013 23:55:43   
Milenica Mica
Cao, imam i ja jedno pitanjce...
Na bolovanju sam od 13.marta i doktorka mi je zakazala kontrolu 10. aprila i kroz salu to nazvala "pripremom za komisiju".
Ovo mi je prva trudnoca i stvarno nemam iskustva sa bolovanjima i sl. Moze li neko da mi objasni sta sada? Koliko ja shvatam, verovatno ce mi doktorka dati neki upit, nalaze isl i sa tim idem na komisiju. Gde se nalazi komisija za DZ Vozdovac? Koliko to traje, u smislu da li se zavrsi odmah istog dana ili se ceka par dana/nedelja? Pitam, jer koliko ja kapiram da moram na poslu da prosledim neku potvrdu do 13-og.
Hvala unapred na odgovoru.
Pozdrav

(odgovor članu Sabrinica)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Trudničko bolovanje-komisija na Zvezdari
9.4.2013 17:20:43   
Sabrinica
Dace ti doktorka uput za lekarsku komisiju i recice ti sta da kazes u slucaju da te neko nesto pita tamo, ali uglavnom ne pitaju nista.. Bar mene nisu! Odneses im samo taj uput od ginekologa, zdravstvenu i za svaki slucaj poslednji uz ali ja nisam imala kad su mi trazili i nisu mi pravili problem! Sad za Vozdovac ne znam gde je komisija, to pitaj ginekologa on zna! Kad zavrsis sve to recice ti kad opet da dodjes, meni su na primer zakazali za 15 maj a bila sam prvi put 27-og marta! A u firmu gde si zaposlena nosis doznake koje ti isto daje ginekolog i te doznake se nose svakog meseca :).. I eto, to ti je to odprilike :)!

(odgovor članu Milenica Mica)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Trudničko bolovanje-komisija na Zvezdari
22.4.2013 11:57:51   
Bbojana
Da li sam na dobro razumela da na komisju idem u Vojvode Milenka ako vodim trudnocu u DZ Savski venacuser posted image

I jos jedno pitanje, ako neko zna, meni bolovanje koje mi je dr otvorila istice 30.04. a zbog praznika mi je dala uput da idem na komisju tek 07.05. sto meni nikako ne odgovra jer tada nisam u Bg-uuser posted image
E sad, ne znam da li da
1) odem 30.04. na komisiju i pokusam nekako da ih izmuvam da me prime ranije, mada zaista ne znam sta da navedem kao razlog?
ili 2) posaljem muza da ide umesto mene 07.05. ne znam da li to moze, u prosloj trudnoci je mama jednom bila na komisiji umesto mene ali to nije bilo prvo pojavljivanje pred komisijom i bilo je na Zvezdari.user posted image

< Poruku je uredio Bbojana -- 22.4.2013 11:58:53 >

(odgovor članu Sabrinica)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Trudničko bolovanje-komisija na Zvezdari
1.5.2013 13:41:08   
dunja RR

Da preimenujemo ovu temu, da ne bude samo za Zvezdaru nego generalno?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Bbojana)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Trudničko bolovanje-komisija na Zvezdari
24.6.2013 12:52:19   
srna001
Ja sam u DZ Zvezdara ali su me na komisiju poslali u Vojvode Milenka, to je Savski venac.Da li je neko išao tamo na komisiju.I povrh svega dr mi reče da idem na komisiju 30.06. ali to je nedelja.Da li je to njen lapsus ili oni rade i nedeljom?Totalno sam zbunjena ne znam šta da radim.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Trudničko bolovanje-komisija na Zvezdari
24.6.2013 21:50:25   
cvećka

IZVORNA PORUKA: dunja RR


Da preimenujemo ovu temu, da ne bude samo za Zvezdaru nego generalno?


Ja se slazem!!

By the way, zna li neko kako je na Nbgd?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Trudničko bolovanje-komisija na Zvezdari
23.9.2013 21:14:41   
srna001
Zna li neko do kad radi komisija u Vojvode Milenka?Da li je kasno da odem u 12-12.30h?

(odgovor članu cvećka)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Trudničko bolovanje-komisija na Zvezdari
28.9.2013 12:39:08   
srna001
Evo da ostavim za buduća pokoljenja pošto su meni produžili bolovanje do kraja...user posted image Komisija u Vojvode Milenka radi do 14h a pauza je od 11.30 do 12h.Ja sam otišla u 12 i nigde nije bilo nikoga završila sam za 5 min

(odgovor članu srna001)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Trudničko bolovanje-komisija na Zvezdari
23.7.2014 18:07:42   
Likica Bg
Cao user posted image

Potrebna mi je pomoc u iskustvima oko otvaranja trudnickog bolovanja u DZ Zvezdara.
Odrzavam trudnocu kod privatnog lekara, ali bih sada da otvorim trudnicko bolovanje. Ima li neko iskustva sa dr Djakovicem po pitanju otvaranja trudnickog bolovanja, doznaka i ...?
Unapred hvala!

(odgovor članu srna001)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Trudničko bolovanje-komisija na Zvezdari
12.8.2014 19:25:20   
dunja RR
Kome kasni 35% iz 2013. da javim da je mojoj firmi, za mene, danas legla uplata od grada za decembar 2013. (trudničko), znači počeli su, konačno!

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Likica Bg)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here