RE: Jačanje imuniteta kod odraslih (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Porodično zdravlje



Poruka


Anoniman -> RE: Jačanje imuniteta kod odraslih (13.4.2011 16:16:43)

Kupila sam sve sastojke. Veceras cu da smuckam sa medom pa od sutra u akciju na imunitet.[sm=jezicek.gif]




milenatea -> RE: Jačanje imuniteta kod odraslih (13.4.2011 22:00:05)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
nisi imala problema u nalazenju sastojaka?




Lu -> RE: Jačanje imuniteta kod odraslih (13.4.2011 22:03:37)

Ja sam jednom koristila nešto slično, kad sam zaglavila u bolnici pa me mama onda kod kuće kljukala time[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]
Med, orasi i puter, svega ista količina, svako jutro po jednu kašiku, od toga sam se baš "trgnula" ali i projela[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Brana -> RE: Jačanje imuniteta kod odraslih (13.4.2011 22:08:30)

 C vitamin, limunada od limuna, pomorandze i meda.




Anoniman -> RE: Jačanje imuniteta kod odraslih (14.4.2011 9:26:00)

Evo me opet. Napravila sam sinoc. Nema los ukus. Videcemo rezultat. U svakom slucaju ne moze da skodi. Sve sastojke sam nasla u prvoj prodavnici zdrave hrane u kojoj sam usla.
Dobro je i to sa limunom, pomorandzom i medom. Pozdrav.[sm=jezicek.gif]




milenatea -> RE: Jačanje imuniteta kod odraslih (14.4.2011 9:49:11)

kad bi smo mogle sve da odjednom da jedemo, pijemo... [sm=smiley36.gif]
meni je super ukus, par puta u toku dana uzmem i takoreci da nista drugo slatko ne jedem[sm=smiley2.gif]
moja zdrava poslastica [sm=jezicek.gif]




Anoniman -> RE: Jačanje imuniteta kod odraslih (14.4.2011 10:44:00)

Pa mogu ti reci da jeste zdravije od svega ostalog. Bolje med da jedes, nego sve on vestacke i otrovne cokolade, keksice, kolacice koje samo stvaraju zavisnost.[sm=jezicek.gif]




diximar -> RE: Jačanje imuniteta kod odraslih (23.6.2011 20:57:48)

Pokusavam da se upoznam malo sa portalom, pa i da ubacim koju rec o necemu meni poznatom, ja imam los imunitet i dosta sam proucavala tu temu... cesto sam nailazila da savetuju konzumiranje Djumbira i moram reci da imam pozitivna iskustva sa njim, resavao mi je prblem sa prehladom za jedan dan. Bolni plikovi, crvenilo grla, suv kasalj, ko rukom odneseni.

Mozda bi trebalo koristiti ga u kontinuitetu da bi pokazao neke trajne efekte.
Ja ga,po potrebi, naseckam u caj i pijem u kombinaciji sa lipom, mentom, kamilicom...kako kad.
Probajte [sm=smiley1.gif]




Jeca* -> RE: Jačanje imuniteta kod odraslih (10.2.2012 9:09:30)

evo teme, lu




Lu -> RE: Jačanje imuniteta kod odraslih (10.2.2012 9:10:24)

Jednom mod..hvala[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Lu -> RE: Jačanje imuniteta kod odraslih (10.2.2012 9:11:31)

IZVORNA PORUKA: Lu RR

Ja pijem, B-complex, Mg, Omega3.
Nedavno sam mjerila vitamine i minerale i nedostaje mi Ca, po preporuci sad pijem Ca+D vitamin.
Ove ostale trebam pauzirati tri mjeseca.






Jeca* -> RE: Jačanje imuniteta kod odraslih (10.2.2012 9:12:26)

[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image] i drugi put

elem, ja vec godinu dana svake večeri pijem beviplex. Pijem zeleni čaj u tableticama (to nije vitamin, naravno, ali zdrav je za organizam) i jedem voće u velikim količinama. Sad svako popodne iscedim po jedan limun i popijem sa malo vode, bez šećera




Lu -> RE: Jačanje imuniteta kod odraslih (10.2.2012 9:16:43)

I ja pijem zeleni čaj a svako jutro čašu tople vode sa medom, to mi baš prija a med ima svoja svojstva[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
Prvo sam to počela piti kao savjet za smanjivanje salca na trbuhu (ovdje na RR) ali mi stvarno prija i za probavu.
Ja nikad nisam prehlađena niti imam gripu, da li to ima veze što jedem puno crvenog luka ili jednostavno imam takav imunitet[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




PoisonEve -> RE: Jačanje imuniteta kod odraslih (10.2.2012 9:23:05)

Svakog jutra pola sata pre obroka, uzmem kasicivu meda sa cimetom[sm=smiley1.gif] Olga je pisala o lekovitom dejstvu meda i cimeta




minavb -> RE: Jačanje imuniteta kod odraslih (10.2.2012 9:30:14)

Ne pijem ništa već neko vreme, ali najčešće pijem Beviplex. Mislim da ću opet da počnem.




Maraj -> RE: Jačanje imuniteta kod odraslih (28.3.2012 19:47:18)

Ja nema sta nisam pila. Aloju,ekomer, vitamin c, ajkus, zeleni caj... Ma svasta, al' ja konstantno smrcem . Radim sa malom decom, nista mi ne pomaze. Oni su konstantno bolesni, pa tako i ja s' vremena na vreme pokupim nesto...




VVVV -> RE: Jačanje imuniteta kod odraslih (29.3.2012 0:03:12)

Osim 'zdrave' hrane, kad pocnem nesto lose da s osecam uzmimam po kasicicu Immuna (http://www.lifemedic.co.rs/immuno.aspx). Kupila ga zimus na preporuku pedijatra kad je dete bilo bolesno :), pa sad kad je doslo lepo vreme, da se ne baci :)))






Jole84 -> RE: Jačanje imuniteta kod odraslih (1.4.2012 11:55:56)


IZVORNA PORUKA: Pcelica Lena

Od gore navedenog ne znam gde da nadje seme koprive. Ostalo mogu da nadjem i da probam. Inace ja i mm pijemo "revitu". Ja trenutno pauziram sa "revitom fe" al pijem "obicnu" odnosno bez gvozdja. To vam je liofilizovani maticni mlec, sa po nekim dodacima vitamina c, gvozdja po potrebi, vitamina B kompleksa, i slicnim korisnim materijama. [sm=jezicek.gif]

Ja uzimam med i seme koprive zbog anemije,ali fino mi deluje to sa dodatkom badema i lešnika,baš ću da probam [sm=bravo.gif]
Nego Pčelka,nisam čula ze tu Revitu Fe,jel ima isti ukus kao i obična?
To bi mi bilo fino rešenje i za nedostatak gvožđa i za pad imuniteta,definitivno [sm=smiley1.gif]




DUNDIKA -> RE: Jačanje imuniteta kod odraslih (10.2.2013 22:39:49)

ja sam pocela da pijem imunofit, napitak kao kafa za jacanje imuniteta i za regulisanje telesne tezine.jako sam zadovoljna.




Ružica22 -> RE: Jačanje imuniteta kod odraslih (12.8.2013 10:34:18)

Ja sam počela da koristim Immunitea kapsule i preporučila bi ih svima.
Odlične su!!!




Mala Elena -> RE: Jačanje imuniteta kod odraslih (9.11.2014 14:15:12)

Dizem temu! [sm=smiley1.gif]
Da li dojilje smeju konzumirati propolis i maticni mlec ?
Koje preparate /suplemente koristite za jacanje imuniteta? Neki sirup, tablete koje su pomogle?
Znam da je cink odgovoran za imunitet, verovatno mi fali ...razmisljam sta bih mogla kupiti. Ima onaj Immuno sirup oko 700 din je ali se popije za nedelju dana a mora se koristiti u kontinuitetu tri meseca[sm=zmeden.gif] kakva su vam misljenja za sumece tablete?




Ivanka 75 -> RE: Jačanje imuniteta kod odraslih (9.11.2014 20:51:14)

Ja odlepih sa mojim nosem, malo malo pa procuri, poludecu, a temp nemam da bi isla kod dr pa da mi da antibiotike.
Sad pijem riblje ulje i protektin ne bi li maaalo ojacala ne mogu vise ovako.




Mala Elena -> RE: Jačanje imuniteta kod odraslih (9.11.2014 22:58:36)

Ja nemam te simptome, ali mi je suva koza, imam ovaj dermatitis i bleda sam....valjda ce se jos neko javiti.
A ti to pijes na preporuku?




nata11 -> RE: Jačanje imuniteta kod odraslih (23.12.2014 10:37:42)

Jel neko koristio Ombe kapsule za zene?




mama Jo -> RE: Jačanje imuniteta kod odraslih (20.8.2018 8:05:04)

Evo posto se davno pisalo mozda malo i da podignem temu.
Iscitala sam, ja imam sve simptome koje ovdr navode zene [sm=smiley36.gif]
Problem mi je najveci sto neredovno jedem, i desi se da danima ne unesem nikakvo voce (iako vise puta dnevno deci dajem, sebe sam skroz zanemarila)...
Uzecu propolis kapi, od njih mi se uvek brzo vrati osecaj snage. Ima li nesto novo na trzistu da je prirodno a da ste koristili?
Citala sam o Nutricia Nutridrink preparatu, mada je on vise kao zamena za obroke...




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>