|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Video snimci naše dečice :)
19.11.2010 23:28:42   
Pretty78
velika seka zasmejava svog malog brata.....pa je od smeha poceo i da stuca :)

http://www.youtube.com/watch?v=1Wl34ZlENJs

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu MASHKA)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Video snimci naše dečice :)
19.11.2010 23:38:11   
Dada81
Jaoooo,kako su mi slatki.Kako samo gleda seku,duša mala lepa,a lepo imati stariju sekuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Video snimci naše dečice :)
19.11.2010 23:39:49   
IVA 11
Svrco mali lepi, kako se smije sestri! user posted image

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Video snimci naše dečice :)
20.11.2010 0:32:34   
Pretty78
DA OBOZAVA JE, sav drhti kad je vidi...a i ona njega zove  pile moje malo user posted image user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Video snimci naše dečice :)
20.11.2010 9:06:26   
dijana1*
Pretty prelepi su user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Video snimci naše dečice :)
29.11.2010 0:08:02   
Nensi*
VUK

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Video snimci naše dečice :)
29.11.2010 0:16:33   
IVA 11
Jooojj, veseljak slaaatki! user posted image I moj Luka ima ovakve pokrete tijela, presmijesni su u ovom periodu!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Video snimci naše dečice :)
29.11.2010 10:47:39   
briseljancica
joj srce moje kako on ruckauser posted image
nensi mi smo izgleda komsije! zapravo bili smo komsije user posted image

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Video snimci naše dečice :)
29.11.2010 11:35:56   
indy_25
Jao nensi sladak je skroz kako se smije i skakuce user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu briseljancica)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Video snimci naše dečice :)
29.11.2010 12:00:13   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: briseljancica

joj srce moje kako on ruckauser posted image
nensi mi smo izgleda komsije! zapravo bili smo komsije user posted image


Odakle si?

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu briseljancica)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Video snimci naše dečice :)
29.11.2010 12:04:00   
briseljancica
zivela sam na ceraku, pa onda na vidikovcu kada sam se udala. videla sam na slici (gde drzis vuka na terasi) zgrade sa poznatom zutom fasadnom ciglom

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Video snimci naše dečice :)
29.11.2010 12:07:53   
Nensi*
user posted image A gde si sad?

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu briseljancica)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Video snimci naše dečice :)
29.11.2010 12:12:07   
briseljancica
sad smo u briselu, tu nam se rodila briseljancica user posted image al sve se nesto nadamo da cemo se vratiti

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Video snimci naše dečice :)
29.11.2010 12:17:13   
*Alexx*
Aaaaaa: brisel - jancica
a ne bri seljancica user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu briseljancica)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Video snimci naše dečice :)
29.11.2010 12:19:38   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Aaaaaa: brisel - jancica
a ne bri seljancica user posted image



user posted image
I ja sam mislila da je ovako user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Video snimci naše dečice :)
29.11.2010 12:28:57   
briseljancica
mala briseljanka-briseljancicauser posted image

< Poruku je uredio briseljancica -- 29.11.2010 12:29:28 >

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Video snimci naše dečice :)
30.11.2010 11:42:39   
indy_25
Evo i mojih

http://www.facebook.com/video/video.php?v=1691908213121


(odgovor članu briseljancica)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Video snimci naše dečice :)
11.12.2010 23:34:16   
Pretty78
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

                                               NAŠ PRVI KONCERT

http://www.youtube.com/watch?v=AtujL1YGNTg&feature=autofb


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Pretty78 -- 11.12.2010 23:35:01 >


_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Video snimci naše dečice :)
11.12.2010 23:41:50   
IVA 11
user posted image user posted image user posted image Srce malo, kakva je, a i brat leeepi dosao da gleda seku! user posted image user posted image

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Video snimci naše dečice :)
11.12.2010 23:53:18   
Dada81
Jaaaao,Pretty,preslatki su user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Stvarno su ukras sveta i izmame osmeh na lice!

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Video snimci naše dečice :)
12.12.2010 0:00:26   
Pretty78
pa ne moze to bez bate ....mora da je cuva user posted image


preslatki su ko bomboncici user posted image user posted image .....plakala sam ko ludak....inace to ja vristim u pozadini user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Video snimci naše dečice :)
12.12.2010 0:24:52   
Nensi*
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Video snimci naše dečice :)
12.12.2010 8:10:13   
SUPER MAMA
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Martinauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Video snimci naše dečice :)
12.12.2010 13:09:19   
briseljancica
bravo!!!user posted image

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Video snimci naše dečice :)
12.12.2010 13:11:53   
Anck Su Nmaun
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu briseljancica)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe
Pepeljuga ( srpska narodna bajka)
Bajke i pripovetke za decu na Ringeraja.rs



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here