|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Klikeri, žmurke, vije, lastiš...
16.4.2009 14:10:27   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

A kako se zvalo ono kada dvoje uhvate lastiš onako u X, pa onda nešto pevaju (ne mogu da se setim), pa nameste lastiš nekako (što upetljanije) a ostali treba da se provlače?



to sam igrala... joj kako ono beše... ne znam kako se zove jbg user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Klikeri, žmurke, vije, lastiš...
16.4.2009 14:11:18   
Anoniman
a bila je i nekakva nacrta se velika kocka ...nema slike nigdje jedino da je nacrtam user posted image

 1 5 9
4 3 8
7 6 2

ili tako nesto...al se nisi smio okretati nego skačes unazad




(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Klikeri, žmurke, vije, lastiš...
16.4.2009 14:11:25   
Anoniman
hahahahahahaha, kod nas nije pisalo "srednja" nego "start" i "kraj".

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 78
   RE: Klikeri, žmurke, vije, lastiš...
16.4.2009 14:11:48   
Sneža
Ja mislim kolariću-paniću,to sam obožavala!

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Klikeri, žmurke, vije, lastiš...
16.4.2009 14:12:35   
Modessty
školice user posted image

user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Klikeri, žmurke, vije, lastiš...
16.4.2009 14:12:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lenka sarajevo

 1 5 9
4 3 8
7 6 2

Ovo mi nismo igrali! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 81
   RE: Klikeri, žmurke, vije, lastiš...
16.4.2009 14:13:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ana80



A kako se zvalo ono kada dvoje uhvate lastiš onako u X, pa onda nešto pevaju (ne mogu da se setim), pa nameste lastiš nekako (što upetljanije) a ostali treba da se provlače?




e ne mogu ni ja da se sjetim.... ne smiješ dofatiti gumu ni sa čim ... da se provuče... dvoje upetljaju a treće se provlači.... da nije nešto sa drugom Titom?????

to sam igrala... joj kako ono beše... ne znam kako se zove jbg user posted image



< Poruku je uredio lenka sarajevo -- 16.4.2009 14:15:52 >

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 82
   RE: Klikeri, žmurke, vije, lastiš...
16.4.2009 14:14:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Sneža

Ja mislim kolariću-paniću,to sam obožavala!


Neee... to je bilo sa malim komadom gume, kada jedan preuzima od drugog, po šablonu.

A ovo što ja kažem je sa velikim lastišom, da se ostali provlače.

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 83
   RE: Klikeri, žmurke, vije, lastiš...
16.4.2009 14:14:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

hahahahahahaha, kod nas nije pisalo "srednja" nego "start" i "kraj".


ma kod nas je pisalo 10 al nasla sam ovu sliku user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

i ja sam igrala kolariću paniću...pletemo se ...sami ću joj izraza majko moja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    sami sebe zaplićemo sami sebe otplićemo user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 84
   RE: Klikeri, žmurke, vije, lastiš...
16.4.2009 14:15:25   
Modessty
Snežo baš sad pomislila na Kolariću-paniću i ti pišeš o tome user posted image
nikad nisam znala to baš kako treba,,,, user posted image ali ono sa rukama
neko od lastiša napravi neku zapetljanciju a ti treba da preuzmeš i da u isto vreme napraviš nešto drugo a da ne ispustiš ili ne odpetljaš lastišuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Klikeri, žmurke, vije, lastiš...
16.4.2009 14:15:29   
Ana RR
joj, jel se tu spominje pipi duga čarapa... ili nešto što se rimuje sa tim...ili sam prolupalauser posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Klikeri, žmurke, vije, lastiš...
16.4.2009 14:16:42   
Sneža

IZVORNA PORUKA: Modessty

Snežo baš sad pomislila na Kolariću-paniću i ti pišeš o tome user posted image
nikad nisam znala to baš kako treba,,,, user posted image ali ono sa rukama
neko od lastiša napravi neku zapetljanciju a ti treba da preuzmeš i da u isto vreme napraviš nešto drugo a da ne ispustiš ili ne odpetljaš lastišuser posted image user posted image user posted image

Da,to mi je bilo ekstra

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Klikeri, žmurke, vije, lastiš...
16.4.2009 14:16:52   
Ana RR
ne pamtim kad smo u jednoj temi ovoliko pisale user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Klikeri, žmurke, vije, lastiš...
16.4.2009 14:17:08   
Anoniman
joj Ana ...ja Tita...ti Pipi dugu čarapu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
uglavnom izgleda da svi znamo šta je ... a ne znamo kako se zove user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 89
   RE: Klikeri, žmurke, vije, lastiš...
16.4.2009 14:18:13   
Ana RR
user posted image user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Klikeri, žmurke, vije, lastiš...
16.4.2009 14:19:36   
Ana RR
ebeš budalu! uključila peglu i zaboravila na nju user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Klikeri, žmurke, vije, lastiš...
16.4.2009 14:22:48   
Modessty
kolariću paniću
pletemo se samići
sami sebe uplićemo
sami sebe otplićemo...

user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Klikeri, žmurke, vije, lastiš...
16.4.2009 14:27:02   
Sneža
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Klikeri, žmurke, vije, lastiš...
16.4.2009 14:30:57   
Anoniman
user posted image  Ana... ugasi je!

Balerina rokoko,
diže noge visoko,
vide joj se gaćice,
crvene na tačkice...

Ili ovo...

BZZZZ
Jedan je ledjima okrenut, i stavi svoju ruku na leđa (otvoreni dlan prema ostalih igrača), dok ga neko zvizne (po dlanu) - onda svi dižu desnu ruku i kažu bzzz.

user posted image


(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 94
   RE: Klikeri, žmurke, vije, lastiš...
16.4.2009 14:33:16   
Anoniman
Nađoh objašnjenje za one Veštice:

Prije nego bi se pocenji igrati Ganje, onaj koji je bio uhvacen u prethodnoj igri je izgovarao: Jedan sat vjestice nema, dva sata vjestice nema, tri......i po njegovom izboru bi se zaustavio na nekom od brojeva npr..devet sati vjestice IMA! I dao bi se u trk za rasprsenom djecurlijom....Vaaaaa!
Izvor: leksikon-yu-mitologije.net

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 95
   RE: Klikeri, žmurke, vije, lastiš...
16.4.2009 14:35:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

BZZZZ
Jedan je ledjima okrenut, i stavi svoju ruku na leđa (otvoreni dlan prema ostalih igrača), dok ga neko zvizne (po dlanu) - onda svi dižu desnu ruku i kažu bzzz.



ZUCA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a jeste li igrali Skakavca....????? ono ko kome prije stane na nogu ????

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 96
   RE: Klikeri, žmurke, vije, lastiš...
16.4.2009 16:05:43   
sneza24
A joj svega smo se ovoga igrali.Bilo nas je dvadesetak iz nase ulice i svi smo se igrali zajedno,pa smo ratovali protiv drugih ulica.Ispred moje kuce je bila jedna kuca koja je samo bila ozidana i imala je krov tu smo se okupljali.A kako dole nije bilo betonirano bilo je peska pa smo od njega spremali rucek,kolace,razne pite a ukrasavali smo travom.A jednom kad je jedan nas komsija doso iz Nemacke doneo je puno stvari frizider i tako to i mi smo pokupili kartonske kutije i zatvorili sve prozore samo smo ostavili jedna vrata.To je bio nas hotel koji smo nazvali Promaja.A kako je bas tad bilo hladno u toj kuci je bilo super jer nije vetar duvao.
Uvek smo nesto izmisljali sta cemo se igrati,nikad nam nije bilo dosadno i drago mi je sto sam imala takvo detinjstvo.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Klikeri, žmurke, vije, lastiš...
16.4.2009 22:12:02   
guppy RR
ja sam više igrala neke slovenačke igrice, ali znam da smo i u Slo preskakali lastiš i da smo pevali nešto u stilu "emaaaa esesaaa esesaa pipi ja"...

Pre par godina sam čačkala po netu i našla jedno divno objašnjenje za taj tekst - MISSISSIPI!!

M   I   S   S  I     S   S   I  P  P  I !!!!!
em aj es es aj - es es aj pi pi aj

user posted image

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Klikeri, žmurke, vije, lastiš...
16.4.2009 22:13:34   
Sneža
Guppyuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Klikeri, žmurke, vije, lastiš...
16.4.2009 22:14:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: guppy RR


M   I   S   S  I     S   S   I  P  P  I !!!!!
em aj es es aj - es es aj pi pi aj

user posted image



user posted image user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pedijatri otkrili kojih 7 namirnica ne daj...
Dečiji zdravstveni stručnjaci koji imaju decu, podjelili su koju hranu i piće obično drže podalje od svojih domova.
MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...



Click Here