|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: nakit
28.6.2011 18:16:29   
Anoniman
Ja stvarno ne znam.Ali bih volela da vidim taj prstencic!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: nakit
28.6.2011 18:25:03   
Anoniman
Evo ga. Jako mi se dopada.

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: nakit
28.6.2011 18:29:29   
Anoniman
Wooow, baš divan prsten. Ali, ne mogu da ti kažem ništa o pravljenju nakita, nemam iskustva s tim. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: nakit
28.6.2011 18:30:16   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: BubaMira
E sad, zanima me da li bi negde, neko mogao da mi napravi ovakav prsten i da li je skupa ta opcija? Želela bih da prsten bude od srebra, a ima biser.


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: nakit
28.6.2011 18:34:13   
bebać
Bubo ukoliko te put navede kroz Sarajevo,ima jedan divan zlatar koji radi po narudžbi,znači ručni rad.Ja sam izabrala jedan prsten iz kataloga(nešto kao burma ali deblja,srebreni,sa malim zlatnim detaljem i nekakvim cirkončićem) i čovek mi je napraviouser posted image

To mi je poklon od mužića i to je jedini nakit koji ja i nosim.

P.S.Čovek divno radi a i nije skup,ovaj je bio 45eura(a ručni rad)

ima čovek i svoju web stranu,trebam pitati m,ja zaboravila

< Poruku je uredio bebać -- 28.6.2011 18:35:17 >


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: nakit
28.6.2011 18:38:38   
bebać
E sad nemoj se ljutit na mene,ali ja mislim da ti je ovaj gore prsten jako nepraktičan za svakodnevno nošenje.On je predivan,ali mislim da bi ti zakačao non stop za nešto taj gore cirkon i kamenčići.A fala Bogu mi žene po čitave dane nešto pipkamo i radimo,ne znam,možda griješimuser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: nakit
28.6.2011 18:40:47   
Verus
Ja nakit pravim kod zlatara na ribljoj pijaci-moram saznati tacno ime od mame, on ti rucno izradi sta god zelis.  Izradjivao je nakit za kraljevsku porodicu, a i radio je u Italiji.  Ja sam mu odnela zlato, kamen i skicu i napravio je tacno kako sam zelela.  Napravio mi je i neke mindjuse i ogrlicu.  Pitacu mamu pa cu ti poslati info u pp.
IZVORNA PORUKA: BubaMira


IZVORNA PORUKA: BubaMira
E sad, zanima me da li bi negde, neko mogao da mi napravi ovakav prsten i da li je skupa ta opcija? Želela bih da prsten bude od srebra, a ima biser.




< Poruku je uredio Verus RR -- 28.6.2011 18:41:06 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: nakit
28.6.2011 18:51:17   
Anoniman
Jaao, cure, hvala puno!
Verus, please javi mi, baš si me sad obradovala. user posted image

Bebać, u pravu si da će kačiti, ali ja i onako ne nosim stalno nakit, ne smem zbog posla, pa ću ono malo što nosim da istrpim user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: nakit
28.6.2011 19:21:18   
Verus
Sutra cu se cuti sa mamom pa cu je pitati....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: nakit
28.6.2011 23:53:09   
Mishica 77
Predivno je bubice. Ima slično u Zlatarni Celje da se kupi. Pogledaj njihov sajt.
Ja imam od njih ovaj komplet(prsten, minđuše i privezak) i skoro da ga nikada ne skidam. Obožavam ga!!!!!!

user posted image

user posted image

user posted image


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: nakit
29.6.2011 7:46:43   
bebać
Nisam ljubitelj zlata ali ovo je divnouser posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: nakit
1.7.2011 18:12:59   
Verus
Bubi: nisam imala internet 3 dana, neki auto uleteo u komsijsko dvoriste i srusio glavnu kutiju za internet.  Danas kad se cujem sa mamom na skajpu uzecu info od zlatara.  Nisam te zaboravilauser posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: nakit
1.7.2011 18:16:41   
Sanjica26 RR
Divnog li nakita.user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: nakit
1.7.2011 18:42:02   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Verus RR

Bubi: nisam imala internet 3 dana, neki auto uleteo u komsijsko dvoriste i srusio glavnu kutiju za internet.  Danas kad se cujem sa mamom na skajpu uzecu info od zlatara.  Nisam te zaboravilauser posted image


hvalaaaa user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: nakit
8.7.2011 17:10:54   
Verus
Bubi: mama ne moze da nadje vizit karticu tog zlatara.  Njegova je kaze ona, zlatara odmah iza prve ribarnice na Ribljoj pijaci.  Madjar je, tako da je ime vlasnika neko madjarsko a ne mozemo se setiti kojeuser posted image   Pa ako tamo procunjas udji i popricaj sa njim.  Sorry sto nemam vise info.  Kaze mi tata da je njegova jedina zlatara na samoj pijaci.  I mi smo tako usli i pricali, pa mi je dao karticu, a ja ne znam gde sam je ostavilauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: nakit
8.7.2011 20:33:48   
Anoniman
Hvala ti puno, procunjaću pa ću da vidim user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: nakit
8.7.2011 20:40:02   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Nada RR

Pa, koji je vas omiljeni komad nakita? Kakav nakit volite?Sta svakodnevno nosite od istog? user posted image


Nijedan, nikakav, nikakav. Burme su mi negde spakovane u kuci, ko zna gde... Ceo zivot dobijam neke dzidze na poklon al niko da ukapira da ne volim da nosim nakit.

Nosim samo po neku bizuterijsku sarenu ogrilicu na posao uz jednobojnu majicu ponekad.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: nakit
26.9.2011 11:15:34   
Zlatna Mare
Evo nečega što se meni jako sviđa

EDIT Ana RR: Reklamiranje nije dozvoljeno.


< Poruku je uredio Ana RR -- 26.9.2011 12:08:19 >

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: nakit
23.11.2011 23:16:06   
dunja RR

Jel imate nekog ko prodaje lep srebrni nakit, neki link na pp. Naravno ako može da nisu paprene cene, i da ima originalnih stvari.

ILI, nekog ko pravi posrebren lep, originalan nakit, ako može isto na pp:)

(odgovor članu Zlatna Mare)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: nakit
3.12.2011 12:33:25   
dunja RR

niko?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: nakit
3.12.2011 12:41:25   
Anoniman
ja nakit obozavam user posted image
uglavnom nosim srebro, leti nosim i bizuteriju, a zlato ponekad. I ne volim klasican nakit, ovim originalne komade koji se ne srecu svakog dana. Inace srebro mi sestra kupuje kod nekog svog dobavljaca u Kg ali ne znam od koga. samo mi uslika, posalje slike i ja odaberem posaljem novac i to je to. A inace nisam nigde vise videla da neko prodaje takav nakit. ovo su bas unikati

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: nakit
3.12.2011 12:43:26   
dunja RR
Sviđa mi se nešto tipa ova ogrlica:

user posted image

Prsten:

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: nakit
3.12.2011 12:46:22   
Anoniman
Dunja, znaci ne verujem user posted image
bas takav nakit i ja nosim, neobicano dizajniran. Svidja mi se tvoj ukus user posted image
E, imala sam neku ribu na Fejsu koja je radila nesto ovako, takav nakit


< Poruku je uredio Jacq -- 3.12.2011 12:49:23 >

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: nakit
3.12.2011 12:46:37   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Jacq

I ne volim klasican nakit, ovim originalne komade koji se ne srecu svakog dana.


Takođe, evo stavih slike.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: nakit
3.12.2011 13:05:34   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Jacq


E, imala sam neku ribu na Fejsu koja je radila nesto ovako, takav nakit



A ha, ovo je sa Fejsa, ali ogrlica je unikat pa je više nema. Prsten ću verovatno da naručim, jako mi se dopada. Žao mi samo što orglica od ametista koja kao ide uz ovaj prsten (i on je sa ametistom), elem ta ogrlica od ametista nije po mom ukusu. Zato ću samo prsten uzeti.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kakve sve bakterije donosimo iz šopinga?
Svi volimo šoping! I dok bezbrižno isprobavamo novi bikini, haljinu, šešir ili ruž za usne, presabiramo koliko smo ušted...
Kika Woo - heklane torbe
Kika Woo je unikatni srpski brand heklanih torbi. Brand koji je nastao i raste iz ljubavi prema ručnom radu. Ono što ga ...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here