|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: nakit
13.11.2013 11:50:30   
tanjica85
i ja obozavam hand made. kod ovih devojaka sa fb sam vec kupovala, ispostavilo se da su najeftinije, ali sam u poslednje vreme toliko para dala ya nakit i to za kratko vreme, da ako budem kupila jos nesto, mm ima da me spakuje sa sve koferom nakita

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: nakit
13.11.2013 11:54:52   
vikiveki
Tanjice i ja sam kao i ti,samo naručujem i sve mi se čini da je jeftino ali kad naručim nekoliko stvarčicauser posted image to više nije jeftino, pa i mm ludi.
možda i ima pravo sa obzirom da se brzo zasitim onoga što kupim,nosim neprekidno nekoliko dana i onda samo ostavim i prelazim na drugo

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: nakit
13.11.2013 13:41:01   
branki*
volim skupe komade nakita.po jednu stvar,ali da bude malo veci komad.imam jedan prsten ,nosim ga svakodnevno i mindjuse,malo su veci i skupi.mada sam u poslednje vreme pocela da nosim i kvalitetniju bizuteriju(ne mogu sve,izlazi mi alergija),a to su narukvice.njih onda stavljam u zavisnosti sta sam obukla.to je to.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: nakit
14.11.2013 9:20:42   
tanjica85
imas sad antialergijske lance i to po povoljnim cenama. ja kupujem ogrlice od 500 do 1500 kod ovih devojaka. samo sad moram malo da se zaustavim inace ode glava user posted image

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: nakit
14.11.2013 18:27:34   
Figaro88
Ja ne volim da nosim nakit,ne nosim ni burmu.

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: nakit
14.11.2013 18:38:19   
Sanchy
Figaro user posted image ,,,nista ne nosim,ni burmu ,,ponekad stavim nesto ako mi je odeca monotona ali i to je retko,,jedino sat sto uvek stavim,i ponekad verenicki ,ajde on mi je drag nekako ,,,inace sam sve zlatno sto sam dobijala, odnela u sef,ne nosim

< Poruku je uredio Sanchy -- 14.11.2013 18:41:00 >

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: nakit
14.11.2013 19:03:52   
nata11
Ja volim da se kitim user posted image ali kao i svaka zena imam omiljeni komad koji mi bude aktuelan mesec- dva i samo njega nosim, pa onda sledeci i tako user posted image

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: nakit
14.11.2013 19:13:37   
Figaro88
Sanchyuser posted image Ja moj verenicki ne mogu ni na mali prst da stavimuser posted image Kada smo se verili bila sam kao kostur,sada mi je mali,a zao mi da ga menjam...

< Poruku je uredio Figaro88 -- 14.11.2013 19:14:08 >


_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: nakit
28.8.2014 9:46:51   
wivern
Srebro-mindjuse, ogrlice i gomila prstenja.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: nakit
28.8.2014 9:51:27   
emicaa
Mindjuše,burma i ponekad sat,to sve od nakita što nosim,mindjušica imam gomilu ali uglavnom nosim stalno iste osim u posebnim prilikama :-)

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: nakit
14.9.2014 15:52:30   
dunja RR
Iz teme za nagradno takmičenje:



IZVORNA PORUKA: Trcosava RR
Nikad mi ništa nije bojilo uvo. Samo krene da me svrbi i da gnoji, ali to je već očigledno neki tip alergije.


Meni je oduvek ovako što se bižuterije tiče, mada u poslednje vreme mogu da izguram bez gnoja ako ih stavim ujutru a skinem uveče.
Zlato i srebro mogu da nosim u ušima i da ne skidam dugo. I nosim, trenutno minđuše od belog zlata koje sam skoro dobila na poklon za Savino rođenje (mm rodbina), i jako su mi lepe, diskretne, kao da sam ih birala ( a nisam). Imam po dve rupice u svakom uvetu pa trenutno u tim drugim nosim medicinske minđuše, da mi se rupe ne bi zapušile (dešavalo mi se već nekoliko puta u životu, pa sam ih ponovo bušila kod zlatara).





Tražim neke lepe minđuše, da budu zlatne ili srebrne (zbog alergije ne bih bižuteriju, a ne bih često da ih skidam), da budu kao mala tačkica ili mali biser. Gde bih mogla naći?

< Poruku je uredio dunja RR -- 14.9.2014 17:14:09 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: nakit
14.9.2014 16:18:18   
Trcosava
Dunjči, tih klasičnih tačkica kamenčić mislim da ima na svakom koraku.

Pogledaj neke od ovih... Mada su cene da se zanesvestiš

KLIK1

KLIK2

KLIK3

KLIK4

KLIK5


Ovo gore sve je zlato

Srebro je ovde i čini mi se mnogo povoljnije
KLIK SREBRO

Jaoooo ja sam se zaljubila u ova dva para!!!

KLIK

KLIK OPET

< Poruku je uredio Trcosava RR -- 14.9.2014 16:26:12 >


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: nakit
14.9.2014 16:45:41   
Mala Elena
Meni se isto usi naduju i zagnoje pa ne mogu dugo da nosim bizuteriju ..zato sam i pitala od cega je nakit sponzorauser posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: nakit
14.9.2014 17:16:06   
dunja RR
Trcka tnx! Lepše su mi ove srebrne, najviše prve, ali bi pre neku baš samo tačkicu, znaš kao pirsing za nos, e pa tako, bez kamenja, jer ove prve što nosim od belog zlata imaju cirkone, pa bi da druge budu jednostavnije.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: nakit
14.9.2014 17:19:48   
Trcosava
Elena, ne znam šta je tebi dugo?

Podrazumeva se valjda da ujutru stavim i uveče skinem. A tamo u temi o nagradama si pominjala samo bojenje uveta???

Dunjči, pretpostavljam da znam na šta misliš, ima njihova zlata ovde i to, malo su doduše šarene, ali meni su skroz ok, ali ih ne nalazim na netu.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: nakit
14.9.2014 17:27:48   
dunja RR
Trcka, ja zlato ne skidam, spavam sa njim, tj. ako su manje minđuše. Lakše mi je tako jer su mi uši jako čudne, rupe nepravilne i treba mi po pola sata da stavim minđuše, a ponekada ih i raskrvarim.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: nakit
14.9.2014 17:35:10   
Trcosava
Mila, to se odnosilo na bižuteriju.

Ja moje ne skidam, sećam se na porođaju sa Anom, hteli na hitni carski - mora da se skine sav nakit, a ja moje ne mogu da skinem user posted image
Skinula mi tek posle 2 godine jedna med. sestra kad sam išla na operaciju vena

To je srebro

Uf mnogo mi se đaju one črvene user posted image

A ovo ispod se odnosi na bižuteriju u ušima i ostalo je objašnjeno.

Eno imam i dalje punu kutiju minđuša, ali ne vredi kad mi uši više ne trpe :( Ne izdržim ni jedno pre podne na poslu (to kad sam radila). Najcrnje od svega mi i prstenje, srebro - ako je zatvoren prsten (a imam sve neke džombe koje sada ne nosim jer nemam veštačke nokte i prsti mi kao ćevapi kratki, pa ne izgleda lepo) odmah krene svrab. To mi tek nije jasno. Dakle srebro na prstima isto ne trpim.

Ogrlice i ostalo nosim bez problema, što zlatne što bižuteriju. Narukvice isto tako. Ništa mi nije jasno.

Danas sam mnogo konfuzna user posted image

< Poruku je uredio Trcosava RR -- 14.9.2014 17:36:57 >


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: nakit
14.9.2014 17:40:26   
nata11
Trco ove sa crvenim krugom su super iako nista crveno ne kupujem. Mada cena je malo veca ako je srebro user posted image

_____________________________





(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: nakit
14.9.2014 18:07:55   
wivern
Ja nista od nakita ne skidam (ne racunam sad u trudnoci prstenje jer sam se bojala da mi ne oteknu prsti pa da bude secenje nakita) dok ne dobijem zelju da promenim neki komad. Kao mala sam imala reakciju na zlatne mindjuse i od tada zlato nit' nosim niti ga volim. Ni belo ni zuto.
Bizuteriju nosim, u usima redje jer isto imam reakcije, ali samo na po par sati da ne iziritiram usi.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: nakit
14.9.2014 19:29:00   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Mila, to se odnosilo na bižuteriju.



Dobro je, već sam pomislila da jedina spavam sa minđušama user posted image

Inače, ja sam nekoliko dana pred porođaj imala akciju skidanja minđuša, unapred dogovorenu sa mm, i trajala je jedno sat vremena, zapekle. Rekoh sebi, bolje tad nego u bolnici da mi seku uši user posted image a znala sam da ću na CR i da mora da se skine nakit.


< Poruku je uredio dunja RR -- 14.9.2014 19:30:08 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: nakit
14.9.2014 19:41:38   
Dani.kv
Drago mi je da nisam jedina koja ne voli nakit. Burma je od belog zlata, engleski rad tako da to moze da prodje. Imam dva skupa sata koja ne nosim. Verenicki je budza od belog zlata. To ceka Joku. Inace nista drugo nisam htela od nakita. Bizuterija po nekad neki komad leti. Obozavam salove i esarpe. Svidja mi se i svarovski nakit

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: nakit
14.9.2014 19:50:24   
17 joka
Ja obozavam srebro, trenutno nenosim bas nista a imam dosta tog nakita, mada i ja imam alergiju na bizuteriju pa zato i izbegavam

planiram i ja neke mindjusice da kupim Trco, bas su lepe ove srebrneuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: nakit
14.9.2014 20:15:24   
Trcosava
Žene, vi nemate pojma koliko ja volim nakit. Jedno vreme je bilo hit ono srebro iz Italije i Turske ili Bugarske u firmi. QQ koje sam pare davala... Jedan prsten je samo bio ko 5000 din.

Ma mora da sam već postavljala negde slike.

Ako me ne bude mrzelo, sutra ću sve da povadim pa da slikam user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: nakit
14.9.2014 20:30:56   
17 joka
Trco, mogu samo da zamislimuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: nakit
14.9.2014 20:34:29   
wivern

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Žene, vi nemate pojma koliko ja volim nakit.

Zeno ja sam od 8 razreda osnovne skole pokretna jelka. I volim gomilu srebra na sebi user posted image
A o kolicini nemoj nista da pricas, to su gomile svega i svacega.
Jedino nisam ljubitelj cirkona, i nista spec svarovski nakita. To mi je previse fino za mene.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tvoj omiljeni Labello u limitiranom izdanju
Beograd, 19.februar 2024. – Bez obzira na godine, nikada nećemo biti spremni da se odreknemo slatkog, šarenog sveta crta...
MELA B3 revolucionarno rešenje protiv hipe...
photo
Ovaj revolucionarni proizvod, kreiran u saradnji s vodećim svetskim dermatolozima i stručnjacima za hiperpigmentaciju, d...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here