Windows Media Player (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu



Poruka


*Alexx* -> Windows Media Player (4.11.2010 12:15:31)

IZVORNA PORUKA: anajid

Zene kako da instaliram Windows Media player?Hocu da gledam neku emisiju preko interneta,pa mi pise da moram to da instaliram,a ja probala ali nesto ne ide?




anajid -> RE: Windows Media Player (4.11.2010 12:43:05)

Neko?Iko?[sm=smiley19.gif]




suncica82 -> RE: Windows Media Player (4.11.2010 12:48:16)

Sa kog sajta si probala da skines player?




*Alexx* -> RE: Windows Media Player (4.11.2010 12:50:28)

Ako ti je nelegalan windows, sigurno nećeš moći da instaliraš wmp. 




anajid -> RE: Windows Media Player (4.11.2010 12:50:37)

Htela sam da gledam neki TV preko interneta i tu je bio link za skidanje Windows media ali nesto ja to ne znam[sm=zmeden.gif]

Joj jesam [sm=smiley29.gif]




anajid -> RE: Windows Media Player (4.11.2010 12:52:37)

EVO




suncica82 -> RE: Windows Media Player (4.11.2010 13:04:50)

Neznam sta bih ti rekla.Ja sam sve playere skidala sa neta i svi su mi radili kako treba.Samo ukucam na Google  free download-pa pored koji hoces player. Probam na svim sajtovima dok ne pronadjem onaj pravi za skidanje.
Ti si htela da gledas TV preko neta?




anajid -> RE: Windows Media Player (4.11.2010 13:09:48)

Da draga,samo sam htela da pogledam jednu emisiju u kojoj ucestvuje moj dever,a nemam taj kanal na TV,pa sam htela preko interneta!




*Alexx* -> RE: Windows Media Player (4.11.2010 13:11:37)

IZVORNA PORUKA: anajid

EVO


Sa tog linka ti neće dozvoliti instalaciju wmp ako imaš nelegalan windows. A da skidaš neku ko-zna-koju verziju sa interneta, koja je u 99% puna virusa... ja se ne bih usudila. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




red sonia -> RE: Windows Media Player (4.11.2010 13:16:00)

ja imam neki McAfee program i on mi pokazuje na kom sajtu ima virusa,a na kom ne/naravno nije on 100 posto siguran...npr.kad u google ukucam nesto i izbaci mi gomilu tih sajtova,linkovi sajtova bez virusa su mi obojeni zeleno,gde ima virusa je crveno a neprovereni su mi sivi




suncica82 -> RE: Windows Media Player (4.11.2010 13:28:46)

Ja imam Avira antivirus. Ako hocu nesto da skinem sa neta on mi javi da li ima virusa na tom sajtu.Ako ima,istog momenta mi blokira taj sajt i onda znam da je virus tu.
Skinula sam JLC Internet TV.Ima milion programa,od stranih do nasih domacih.




anajid -> RE: Windows Media Player (17.3.2011 20:56:08)

Zene hitno mi treba pomoc.Kompjuter mi je jako usporen i pise mi ovakvo obavestenje
Windows memory is virtual too low!
Zna li neko sta to znaci?[sm=smiley13.gif]




lenaa -> RE: Windows Media Player (17.3.2011 21:01:43)

probaj OVDE




lenaa -> RE: Windows Media Player (17.3.2011 21:03:12)

Samo klikni gde pise " Download Now" i automatski se otvori nov prozor i pocinje da skida taj program




*Alexx* -> RE: Windows Media Player (18.3.2011 9:36:48)

 
IZVORNA PORUKA: anajid

Zene hitno mi treba pomoc.Kompjuter mi je jako usporen i pise mi ovakvo obavestenje
Windows memory is virtual too low!
Zna li neko sta to znaci?[sm=smiley13.gif]


Za sve takve greške, ubaciš grešku koju ti izbacuje u Google, i uglavnom nađeš ono što tražiš, tj. rešenje za svoj problem (pod uslovom da znaš engleski).




Anoniman -> RE: Windows Media Player (18.3.2011 9:47:00)

Anajid, kompjuter cuva svasta nesto, da ne davim. Ja imam mac ali prbacu da se setim koraka.

Za pocetak idi na start pa na programs, acessories, sistem tools pa na disc clen up. Tu ce ti ponuditi opcije, stikliraj sve i pusti ga da radi. Malo ce potrajati ali samo ga ostavi i ne diraj nista dok ne zavrsi. Uglavnom se nakaci dosta cuda i kes memorije (cuva milione slicica sa neta...) i kompresovace ti stvari koje retko koristis). Inace zatvaraj porograme koje ne koristis jer rade u pozadini, i deinstaliraj sve sto ti ne treba. Nije lose ni pobrisati nesto sto ti vise netreba.

Ako nisi skoro radila, odradi defragmentaciju posle svega toga.




anajid -> RE: Windows Media Player (18.3.2011 16:24:17)

Hvala vam puno cure.Mali Misu defragmentaciju sam vec uradila(iako nemam pojma sta to znaci[sm=jezicek.gif]),izbrisala sam dosta fajlova, i vidim a je vec puno bolje.Sad cu jos odraditi to sto mi je Mali Mis napisala,pa ce valjda biti OK!
Hvala mnogo!!!!




Anoniman -> RE: Windows Media Player (18.3.2011 16:26:03)

Ja sam mali haker, pa kad zapnes slobodno se javi [sm=smiley1.gif]




anajid -> RE: Windows Media Player (18.3.2011 16:26:33)


IZVORNA PORUKA: MaliMis

Ja sam mali haker, pa kad zapnes slobodno se javi [sm=smiley1.gif]

[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]


[sm=smiley31.gif]




indy_25 -> RE: Windows Media Player (5.2.2012 0:26:36)

Trebam pomoc kako cu da skinem microsoft office 2010 preko torenta jel zna mozda neko ? Imam cijeli paket ali za I mac, a ne kupuje mi se jos jedan za windows 7. Skinula sam sad neku verziju na 60 dana al trebace mi i dalje. A na muzevom kompjuteru ne mogu da dodjem na red od njega [sm=hudicek1.gif]




World -> RE: Windows Media Player (5.2.2012 0:40:30)

probaj OVDJE

vjerovatno je taj prvi ok...

i da, vjerovatno imas neki programcic za skidanje torenta?




indy_25 -> RE: Windows Media Player (5.2.2012 0:43:47)

World imam ja torent skinut samo trebam da sksinem MC office 2010. Hvala ti puno sad cu da probam [sm=smiley1.gif]




Stranica: [1]