|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimovanje
6.1.2020 17:50:35   
Sanjalicaaa
Zna li neko ima li snega na Tari? 


G  ide s vrticem u petak na zimovanje. Smorice se ako nema snega. 

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Zimovanje
7.1.2020 14:50:26   
vonavoj
Ima snega itekako,svuda na planinama..Mi smo se juce vratili i ne verujem da nigde nema snega..a na Divcibarima prava zimska idila..

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Zimovanje
7.1.2020 15:29:31   
mama Jo
Ja kad gledam slike drugara koji su na planinama (pa i vase Von) prosto ne verujem. Ovde sijalo sunce, a na planinama ozbiljan sneg user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Zimovanje
7.1.2020 16:09:02   
vonavoj
Neverovatno! I ja sam bila u cudu! 2h voznje od kuce,sneg do kolena.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Zimovanje
7.1.2020 17:11:50   
vocicana
Kopaonik je bozanstven sa snegom, palo je snega koliko hoces. Von videla sam i ja da ste uzivali.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Zimovanje
13.1.2020 10:28:24   
MamaNecaVo
Mi smo trebali za tri dana na Zlatibor ali smo odlozili jer snega nema.

Ima ali tek tek. 😁 Cekamo najavu, pa tada da uskocimo, videla sam da najavljuju za 24..1 pa do kraja meseca padavine. 

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Zimovanje
13.1.2020 12:20:07   
vonavoj
Jeste sigurni da nema snega?

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Zimovanje
13.1.2020 13:37:15   
mama Jo
Ja sam gledala neku dugorocnu prognozu, kazu oko 20.01.sneg, ali neki sto se bas nece dugo zadrzati. Mada na planinama hoce duze sigurno.
Mada, gledala sam prethodnih dana po insta neke poznanice stavljale slike sa Zlatibora, cini mi se da ima snega... sad koliki je bas ne znam

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Zimovanje
4.2.2020 12:11:00   
dunja RR
Ja se nadam da će biti snega krajem februara, rezervisala sam nam Zlatibor, ali mogu da pomerim u par dana, imam dogovor, vodiću se prema snegu.
Pitala sam svekrvu da ide sa nama jer nam je apartman veliki, kategorički me odbila kaže boli je koleno, da bi mi isto veče javila da ipak ide, i prihvata sa zadovoljstom. Biće zanimljivo, radujem se.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Zimovanje
4.2.2020 14:31:16   
Didy
Kraj februara, početak marta su meni idealni termini za zimovanje. Mm i ja smo u tom terminu išli na Zlatibor dok smo studirali nekoliko zima za redom. Obično bude snega, a bude i dosta sunca, dani već budu duži. Trenutno smo osuđeni da idemo na zimovanje samo kad je raspust u Vojvodini, kraj decembra, početak januara.
Ove godine smo bili na skijanju na Jahorini posle Nove godine. Nije bilo dovoljno snega da se fino skija. Osnežavali su svako veče, ali raskližu se staze brzo, bilo je dosta leda i kamenja. I jedan dan je bila strašna vejavica, žičare uopšte nisu radile, samo sidro i nova zatvorena gondola, pa je tu bila prevelika gužva. Smrzneš se dok dočekaš red. Definitivno najgori period za skijanje, al kad u drugom terminu ne možemo...

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Zimovanje
4.2.2020 23:49:27   
dunja RR
Mi smo poslenjih par godina bili u februaru i baš je bilo fino, snega puno. Jedino smo prošli put izbegli februar, pa išli krajem novembra jer bejah trudna, pa da ne idemo baš pred porođaj.
Samo da budemo zdravi, pa možda tamo budemo i za prvi rođendanac, ko će ga znati, mada mislim da ćemo uklopiti pre.
Baš mi je drago da svekrva dolazi, nije videla decu a ni oni nu od juna, osim preko vibera. Ni mm nije video nju, majku, od juna, nedostaje mu, a oca nije video 2 godine, nismo išli prošle godine za Bosnu, dugačak put, beba mala. Oni jako stari, deda ne može vamo. Prijaće svima, a nije joj daleko, iz Bosne stiže za 3 ipo sata.


Inače, jedan moj klijent mi reče neki dan, a čovek ima svoj hotel, i inače putuje puno, da je bio u Ramondi skoro, kaže bolji hotel nije video u životu. Od usluge, preko hrane, smeštaja. Vazduh kaže gore očaravajući.
Planiramo i tamo,videćemo da uklopimo, da decašto više na vazduhu budu, prehlada mi je preko glave. Taj vazduh oko Sokobanje je lekovit za decu.


< Poruku je uredio dunja RR -- 4.2.2020 23:52:33 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Zimovanje
10.3.2020 16:43:08   
dunja RR
Mi smo pre 10 dana bili na Zlatiboru, pao takav sneg da kažu meštani da nije bio lepši u poslednjih 20 godina, uživali smo.

Sada smo na drugoj planini, zapravo moj psolovni put ali smo svi krenuli, naravno (M se ne odvaja od sike i dalje), pa pišem kada se vratim utiske.
Ovde je predivno, nema snega ali prirodaaa, predivota. I Đoković bio par dana u hotelu :)
Danas kiša, pa smo ceo dan na bazenu.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Zimovanje
10.3.2020 16:44:54   
dunja RR
Zapravo sada je već prestala pa ćemo u šetnju, ali ja sam Micikom juče i po kiši šetala, ovde sve može, nije hladno, a priroda je potpuno mistična, skroz drugačije od svega viđenog. Mada sam ja i odrsasla u ovim krajevima, pokojni deda Sava nas vodao kao male svuda, ovo je jegov kraj, ali nisam bila 20 godina.

< Poruku je uredio dunja RR -- 10.3.2020 16:46:46 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Zimovanje
10.3.2020 17:03:41   
Duškić
Uzivajte, mi idemo cesto u selo. U blizini su banje pa skitamo.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Zimovanje
10.3.2020 22:40:55   
Didy
Dunja, gde ste sada?

Mi smo neplanski otišli za Sretenja na Zlatibor kad su napravili neplanski raspust. I to smo u petak uveče u 21h odlučili da krenemo u subotu ujutro. Deca su bila pod temperaturom i u petak im padne i mi počnemo da se pakujemo. Pošto smo bili već na skijanju u januaru na Jahorini, samo mi je bilo važno da bude sunca i da možemo da šetamo. I stvarno, tog vikenda prelepo vreme, bez jakne si mogao tokom dana da ideš. Bili smo 5 dana. Toliko smo uspeli mm i ja zbog posla. Malo smo se podset_ili zašto godinama nismo išli na Zlatibor (gužva, vašar, tezge, cirkus...), ali izmakli smo se iz centra i onda smo već mogli malo da se opustimo i da uživamo.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Zimovanje
11.3.2020 0:01:36   
dunja RR
Didi, Rtanj, potpuna divljina, priroda fantazija. Hotel Ramonda je par ekselans, ali još će tu svašta dodati.
Mi smo trebali još jesenas, ali zbog mojih zdravst.problema to se prolongiralo, i bilo je ili sada ili nikada.
Neplanirano sada, ali je ispalo odlično. Narednih dana kažu sunčano, tako da idemo u duže šetnje. Đoković se sa Jelenom popeo na vrh Rtnja, ali mi sa decom ne možemo, ostavljamo za neki naredni put. Pišem ja više kada se vratimo

user posted image



< Poruku je uredio dunja RR -- 11.3.2020 0:02:28 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Zimovanje
11.3.2020 0:08:06   
dunja RR
Ovde je samo hotel, i okolo napuštene građevine starog rudnika koji su Jevreji pravili pre 100 godina. I par kućica. Rtanj mističan skroz, diže se iznad hotela, deluje baš moćno.
Sv edeluje kao na filmu (btw Petrijin venac je ovde sniman). Treba doći radnim danima, samo nas par porodica sa decom je tu, a vikendom je punooo, dođu na bazen i na ručak /hrana je vrhhhh, mnogi iz Bora, Zaječara, Praćina, i puno Beograđana, brzo se stigne.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Zimovanje
11.3.2020 9:56:24   
Ana RR
Dunjči, fenomenalno!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Zimovanje
11.3.2020 11:51:11   
princezica1
Pogledala sam smestaj u Ramondi. Dvodnevni paket za cetvoroclanu porodicu  je 200 evra sa polupansionom. Za mene previse.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Zimovanje
11.3.2020 12:00:22   
dunja RR
Ja ne znam tačne cene jer smo poslovno ovde, ali ono što znam, je da ima porodičnih paketa, i da u okviru tih cena ništa dodatno ne plaćate. U sobi imate frižider pun sokova, koje ne plaćate, i sve se dopunjava na dnevnom nivou. Na bazenu imate posluženje, piće, kafa i voće, ne plaća se. Hoću da kažem, kada uzmete polupansion, ništa dodatno vam ne treba, jer sve imate, nama je ručak potpuno suvišan, i ne uzimamo ga (nije nam uključen), jedino što sinu uzmem čorbu za ručak, više i ne može, jer su doručak i večera jako obilni. A večera je od 6, doručak do 11.
Ovo je hotel u rangu 5 zvezdica, ne preterujem. Vredi svaku paru, i zbog usluge, kvaliteta smeštaja ali i predela u kom se nalazi. Ovde je vazduh savršen za decu sa problemima disajnih puteva, Sokobanja je na 20km.

< Poruku je uredio dunja RR -- 11.3.2020 12:01:03 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Zimovanje
11.3.2020 12:24:31   
princezica1
Za porodicni paket i pisem. Drago mi je da si zadovoljna.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Zimovanje
11.3.2020 12:24:48   
dunja RR
A najveća atrakcija mojoj deci je televizor u zidu (drvenom) koji se okreće, pa gledaju crtaće čas u dnevnoj čas u spavaćoj sobi user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Zimovanje
11.3.2020 12:33:18   
princezica1
Lepo su se setili ljudi. Vidim da je priroda divna. Samo jos da resim problem budzeta.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Zimovanje
11.3.2020 13:26:42   
Didy
Lepo, Dunja. Nikad nismo bili na Rtnju, mogli bismo razmotriti... 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Zimovanje
3.11.2020 9:18:42   
jess021
Da li razmatrate zimovanje? Ja hocu da rezervisem Divcibare za pocetak februara, naravno opet ne znam gde bi.


Von, gde ste vi bili? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Izvini što sam galamila na tebe
Izvini što sam galamila na tebe iz svih onih razloga kojih se više ni sjetiti ne mogu, a ti ih se sigurno sjećaš, jer ka...
L’ERBOLARIO SUN - sunčano darivanje na Rin...
Uživajmo u lepom vremenu uz L'Erbolario SUN!



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here