RE: Zimovanje (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Izleti i godišnji odmori



Poruka


Figaro88 -> RE: Zimovanje (26.11.2012 20:05:01)

Mi u petak idemo na Divcibare,bicemo tamo 10-ak dana.A na tv-u javljaju 20 stepeni[sm=smiley18.gif]Nadam se da ce mm moci da uzme odmor tamo u februaru da idemo na pravo zimovanje mada su jako male sanse za to...........




minna -> RE: Zimovanje (17.12.2012 14:07:02)

Mi idemo na Kranjsku Goru krajem januara, idemo sa mojima V i ja, mm nece biti tu pa taman da iskoristimo.
Planiram da stavim V na skije, na one baby padine, jeste jos mali, mada tamo stavljaju i mladje[sm=smiley36.gif] Pa kako bude islo, a popodne u bazene, mozda neki dan uhvatim i ja da se malo skijam, sad mi se bas ide iako nisam neki zimski tip[sm=smiley1.gif]




Anhelito -> RE: Zimovanje (19.12.2012 22:14:07)

Drugari potrebna mi je pomoc. Da li neko zna gde mogu naci za bebe one tkz.fantomke sto nose skijasi. Znam da ina negde da se kupi i za bebe ali ne znam gde. Idemo na planinu sredinom januara pa je to najbolja zastita glave i vrata u isto vreme




minna -> RE: Zimovanje (24.12.2012 14:22:45)

Anhelito, trebalo bi da imaju u radnjama sportske opreme, bar onim dobro snabdevenim, e sad pojma nemam koje su im najmanje velicine, ali znam da sam videla male, cini mi se u delta city-u




madre -> RE: Zimovanje (24.12.2012 16:09:02)

anhelito, je to jurim vec tri zime i nisam nigde uspela da nadjem... to je stvarno super stvar[sm=bravo.gif]




Ana RR -> RE: Zimovanje (24.12.2012 16:29:20)

Anheluto, nisam sto posto sigurna, ali kao da sam ih videla u Aksi sad u subotu. Možda ima i na sajtu, a možeš ih pozvati da pitaš.




Anhelito -> RE: Zimovanje (27.12.2012 11:28:41)

Hvala vam devojke na pomoci, mislim da mi je jos neko rekao da ima u Aksi, idem danas da vidim [sm=smiley1.gif]




Tashke89 -> RE: Zimovanje (27.12.2012 23:35:17)

Mi (suprug i dva klinca od po 3 godine i 17 meseci) ove godine putujemo i otkrivamo lepote drage nam zemlje, pa smo resili da nam destinacija z NG bude etno selo Stanisici podno Goca :)
Opet :D Letos smo bili na par dana na Gocu i toliko nam se svidelo da smo resili da tamo udjemo u novu 2013. Divni, srdacni domacini u Stanisicima i prijatna atmosfera toplog doma, ma milina. Mozda nece biti snega u onim kolicinama koje smo ocekivali , pa ce mozda Snesko izostati, ali trudicemo se da im i bez toga ulepsamo zimovanje. Ukoliko niste bili do sad, topla preporuka za ovo divno mesto :)
http://www.vrnjacka-banja.co.rs/goc-najlepse-izletiste-vrnjacke-banje/




panpan1 -> RE: Zimovanje (29.12.2012 22:31:47)

retko idem na zimovanje, nemam tu naviku, a trebalo bi - idealno je za pluca.




opcinjena -> RE: Zimovanje (30.12.2012 2:06:57)

Obavezno idemo na zimovanje,uglavnom Brzece,Kopaonik. Tamo nam prijatelj ima apartman.Uzivancije.Mada ne idemo samo zijmi, cesto odemo na vikend u toku svih godisnjih doba.Najbolje nam je posle letovanaj.Mir i tisina i pravi odmor bez guzve i galame.




panonkinja -> RE: Zimovanje (30.12.2012 3:39:36)

ove godine ni zimovanje ni docek, ali sve u korist sluzbe (trudnoce) [sm=bravo.gif]




jelenica011 -> RE: Zimovanje (30.12.2012 12:50:06)

nisam pristalica zimovanja, imam fobiju da ne zaveje pa ne mogu da se vratim ili ne daj boze nesto gore na onim krivinama, na onoj visini i sa onolikim snegom [sm=smiley13.gif]




Zemunka85 -> RE: Zimovanje (10.2.2014 14:29:41)

Ljudi, zna li neko ima li snega na Zlatiboru, Tari, Divcibarima...?




Didy -> RE: Zimovanje (11.2.2014 10:12:59)


IZVORNA PORUKA: Tashke89

Mi (suprug i dva klinca od po 3 godine i 17 meseci) ove godine putujemo i otkrivamo lepote drage nam zemlje, pa smo resili da nam destinacija z NG bude etno selo Stanisici podno Goca :)
Opet :D Letos smo bili na par dana na Gocu i toliko nam se svidelo da smo resili da tamo udjemo u novu 2013. Divni, srdacni domacini u Stanisicima i prijatna atmosfera toplog doma, ma milina. Mozda nece biti snega u onim kolicinama koje smo ocekivali , pa ce mozda Snesko izostati, ali trudicemo se da im i bez toga ulepsamo zimovanje. Ukoliko niste bili do sad, topla preporuka za ovo divno mesto :)
http://www.vrnjacka-banja.co.rs/goc-najlepse-izletiste-vrnjacke-banje/


Misliš Stanišinci, a ne Stanišići? Odemo tamo svaki put kad smo u Vrnjačkoj Banji. Leti idemo da beremo maline. Ili na pastrmku ili samo u šetnju, a zimi odemo na sankanje. Lepo je stvarno, priroda je divna! Jedino što ja tamo nisam videla nikakvo etno selo.[sm=zmeden.gif] Mamina maćeha koja živi u Vrnjačkoj Banji je rodom iz Stanišinaca, otud znam za njih i zato odlazimo tamo.




Anck Su Nmaun -> RE: Zimovanje (3.1.2015 18:30:31)

Pozdravcic sa Zlatibora, citav dan se spustamo.. boli me svaka koscica. Inace predivno vreme..uzivancija!
[img]http://www.dodaj.rs/f/28/JP/hA88bVv/20150103145049.jpg[/img]




Peace* -> RE: Zimovanje (5.1.2015 9:55:57)

Moj stariji sin je "zavejan" na Kopu. [sm=smiley36.gif]
Juče nisu radile žičare jer nije bilo struje, kaže mama da su prtili staze. [sm=smiley36.gif]




Peace* -> RE: Zimovanje (3.3.2015 14:37:28)

Kopaonik, poslednja sedmica februara 2015.

[img]http://www4.slikomat.com/13/0303/hm2-unname.jpg[/img]

[img]http://www4.slikomat.com/13/0303/zy1-unname.jpg[/img]





acalukic -> RE: Zimovanje (5.3.2015 13:30:16)

Da, idem sad sa unukom na Zlatibor,vise se ja tome radujem nego ona




Sanjalicaaa -> RE: Zimovanje (25.12.2015 15:54:56)

Kako stvari stoje sa zimovanjem? Planirate li negde? Mi razmišljamo ovih četri dana za Novu da odemo negde. Ali nemam pojma gde. Kopaonik ili Zlatibor ili nešto treće? Imate li predlog? Ne znam ni da li snega ima.




Anarunika -> RE: Zimovanje (25.12.2015 16:15:03)

Kada bi nam se ostvarila namera da za NG odemo na Rudnik kod kumova na par dana srce bi mi bilo puno! Deca mi nisu izašla iz BG-a više od godinu dana [sm=smiley13.gif]




nikiteki -> RE: Zimovanje (26.12.2015 10:42:50)

Mi se nesto mislimo da li da odemo na dva tri dana na Zlatibor sa decom




Anarunika -> RE: Zimovanje (6.1.2016 14:19:04)

I vratismo se u realnost. Na Rudniku je bilo divno,prava zimska idila!Na žalost samo pet dana ali za nas je i to dovoljno da malo napunimo baterije. Sada Jovo nanovo .




branki* -> RE: Zimovanje (6.1.2016 14:28:06)

Super,anarunika,bas lepo sto vam je prinalo[sm=smiley1.gif]
Ja ne volim zimovanja,ni planinu,ni sneg,tako da to uopste i ne planiram.mislim da kad bi mi dzabe dali da idem da zimujem,ne bih isla.




Zemunka85 -> RE: Zimovanje (6.1.2016 14:33:12)

Kako je na Rudniku? Moja kuma tamo ide svake god, ali ona je skroz drugi tip od mene..pa mi i nije merodavna.
Mi smo poslednjih par god isli na Zlatibor ali vrv ce ove god zbog L morati nesto nize.
Prosle god smo imali smestaj na Zlatiboru ja nemam reci. I masinu za ves i sudove i prasak za jedno i drugo (ja palila svaki dan [sm=smiley36.gif], cistili svaki dan i menjali posteljinu, preeeevruce bilo bili smo uvek u kratkim rukavima, ima garaza, nije daleko..taaako sam htela opet tu ali izgleda da nista od toga. I 2012 nam je bio super smestaj prelepo sve, pretoplo, precisto..i sad nzm di cemo 😞. Ima neko preporuku za Rudnik?
Msm nzm da li uopste treba da ideno negde posle up pluca?

Branki ni ja nusam volema do skoro. Sad mi se osladili. Ne volim ni ja zimu ali drugo je zima na planini i zima u gradu.




bebilule -> RE: Zimovanje (6.1.2016 15:08:41)

Eh zimovanje. Do ove godine ustanem u 8, u 9 sam vec na stazi. Svaki dan mi bilo zimovanje, pa i ljeti [sm=smiley36.gif] Sad M mali a i u drugom smo gradu. Iako, icicu uskoro na 15tak dana kod mojih. Mama ga moze cuvati pa cu uhvatiti koji dan skijanja. Mozda i ne moram na Jahorinu, iako imam samo 15 km, jer je u mom gradicu napravljena fina staza, ima i vjestacko osnjezavanje. Kontam tako sam blize ako zatrebam, M je jos mali da ga vodim na planinu.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>