RE: Čudni prijatelji (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


Shishica -> RE: Čudni prijatelji (12.10.2010 12:32:41)

Imam druga jos iz osnovne..Jedno vreme bili smo nerazdvojni..dok se nisam upoznala sa MM..
Bilo je svega i svadja i mirenja i neke cudne ljubomore.. ali ostali smo dobri..Predpostavljam da je ipak mnogo ljubavi sve sacuvalo..

Sada ima devojku ozbiljiju.. sinoc se cujem sa njim i saznam da se svadjaju i problem je sto zovem i ona se dere da ne trebam da zovem i svasta.. Mislila sam da nije citava.. Pricali smo kratko i gotovo.. Nisam mogla da verujem..

Danas me zove sa kucnog broja kad ono ona [sm=smiley36.gif]
Izvinjavala mi se i objasnila sve..nema sirota nikakav drustveni zivot zbog njega..a on moze da se cuje sa svima.. i tttt....
Ispricale smo se u 20.minuta..

Objasnila sam joj neke stvari u vezi njega..ali sad ce biti sigurno drugacije preneseno..cak i jedna rec izmenjena drugacije sve zvuci..
Mrzim to..
A imala sam najbolje namere..[sm=smiley13.gif]

Kad cu vise nauciti da kad hoces da budes dobar izvuces deblji kraj..




Anoniman -> RE: Čudni prijatelji (20.10.2010 9:46:59)

Ova tema je suviše tinejdžerska! Ovakve probleme sam imala u osnovnoj i u srednjoj do treće godine...




Trbica -> RE: Čudni prijatelji (20.10.2010 12:53:50)

Kada sam videla naslov teme, pomislila sam na moje cudne prijatelje a ne na prijatelje koji su losi ljudi[sm=jezicek.gif] Ljudi mi cesto govore da sam cudna[sm=jezicek.gif] tako da ja spadam u cudne prijatelje[sm=smiley36.gif] Imam prijatelja koji je los covek i koji je cudan[sm=smiley1.gif] los je zato sto mu ego iz nosa viri, sarkastican je i zajedljiv prema drugima. Cesto cak i ponizava druge ljude. Kad sam u njegovom drustvu ja mu dodjem kao neko ko ce njga da spusti cim pocne da vredja druge[sm=zmeden.gif] Prema meni je uvek bio super, zbog stvari koje je ucinio za mene zmurim na jedno oko na njegove zloceste ispade. Cudan je... pa cudan je, bavi se kostimografijiom i ima svoj ludi mali svet u kome zivi. Sa njim sam imala zajednicku pecinu na obali jedne planinske reke u koju smo dovlacili stvari i pravili od nje sobicu. Tu smo pravili mala okupljanja za nase ( cudne ) prijatelje, pili vino i glupirali se. Sa njim idalje prozivljavam detinjstvo. Imam i cudnu drugaricu, ridjokosa zenska koja je iz prve polozila za kamion[sm=jezicek.gif] Ima problem ako nije u centru paznje, onako ti se lepo izdere ako npr: pricas sa drugom o dogadjajima u kojima ona nije ucestvovala, ako neces da joj das knjigu koju trenutno citas i td. ali je toliko super u drugim stvarima da sam je jednostavno obozavala punih 10 godina. ( sad nemam snage vise da se borim sa njom takvom ) Ne moze ovde da stane sve o svim tim cudnim ljudima a i mozda to vama nije interesantno kao meni[sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]